561 peržiūrų 0 komentarų
Veidas – viena daugiausiai priežiūros reikalaujančių kūno vietų. Taip yra todėl, kad veido oda yra plonesnė, linkusi greičiau senti, be to, ją kasdien veikia daugybė aplinkos veiksnių (saulės spinduliai, dulkės, vėjas, taršą, kondicionuojamas oras ir pan.). Būtent dėl šių priežasčių veido odai turime skirti ypatingą dėmesį.
skaityti
2190 peržiūrų 0 komentarų
Jei dekoratyvinė kosmetika ir kosmetikos parduotuvės Jums nesvetimos, tuomet greičiausiai jau susidūrėte su abėcėlės raidėmis padabintomis spalvinių kremų pakuotėmis.
skaityti
2271 peržiūrų 0 komentarų
Vanduo mūsų odai yra gyvybiškai svarbus. Nesunku pastebėti, kad tarp odos ir vandens – daugybė sąsajų, o dehidratacija yra viena iš jų. Puikiai žinome, kokį mūsų kūno kiekį sudaro vanduo, tačiau ne ką mažiau svarbus yra ir šio elemento kiekis odoje. Pasirodo, jo odoje yra apie 65 - 70 procentų.
skaityti
2203 peržiūrų 0 komentarų
Giliai įkvėpiu ir atsidūstu. Ir vėl reikia nusivalyti veidą. Žinau, kad reikia. Bet kaip lengva rasti priežastį to išvengti - “aš pernelyg pavargusi - nusiplausiu ryte" arba “vienas kartas nepakenks“. Pasiteisinimų daugiau nei pakankamai. Todėl šiandien su Tavimi noriu pasidalinti, kodėl būtina valyti veidą vakarais, nes juk kuri iš mūsų
skaityti