•  50 Eur vertės DOVANŲ KUPONAS
  • 50 Eur vertės DOVANŲ KUPONAS
  • 50 Eur vertės DOVANŲ KUPONAS
50 Eur vertės DOVANŲ KUPONAS
50,00 EUR

Dovanų kuponą el. paštu gausite per 10 min. Jei taip neįvyktų – apie problemą praneškite el. paštu info@manilla.lt arba privačia žinute mums per Facebook: https://www.facebook.com/Manillacosmetics/

Dovanų kuponas nėra grąžinamas ar keičiamas į pinigus. Pinigai už nepanaudotą dovanų kuponą nėra grąžinami. 

Kiekis

Dovanų kuponą panaudoti galite:

-CUP Vilniuje (3a.) arba Klaipėdos Akropolyje (salelė prie BAGS&MORE ir DEICHMANN parduotuvių).

-MANILLA internetinėje parduotuvėje www.manilla.lt – išsirinkę norimas prekes atsidarykite pirkinių krepšelį ir į laukelį NUOLAIDOS KODAS suveskite ant šio kupono užrašytą KODĄ. Tokiu būdu iš Jūsų pirkinių krepšelio sumos bus išskaičiuota visa dovanų kupono suma.


MĖGINIAI: kaip jų gauti? Prie kiekvieno užsakymo galime pridėti po 2 nemokamus mėginukus, tereikia palikti komentarą prie užsakymo. Jei įsigijote prekių daugiau nei už 75 Eur - paprašius pridėsime 4 mėginukus. Jei komentaruose įrašysite daugiau vienetų – įdėsime tik pirmuosius paminėtus.

Jei norite gauti daugiau nei 2 vnt. mėginių – juos galima įsigyti ir tai kainuoja po 0.5 Eur už vienetą + siuntimas. Juos užsisakyti kol kas galite tik el. paštu info@manilla.lt

Taip pat mėginėlių pasiimti ir įsigyti galite MANILLA salelėse Vilniuje CUP, Klaipėdos Akropolyje ir Kauno parduotuvėje.

P.S. Mėginiai galimi ne visiems MANILLA produktams – neturime nei tonikų, nei prausimosi putų mėginių. TURIME visus serumus, kremus, SOLUTIO veido prausiklį, kaukes. Kadangi kūno priežiūros priemonėms ištestuoti vieno 5 ml indelio neužtenka – paprašius plaukų/kūno priežiūros priemonių testerio iškart įdedame 2 indelius po 5 ml, todėl įsigyjant kūno priemonių testeris kainuoja 1 Eur, o pridedant prie užsakymo jį užskaitome kaip 2 vnt. mėginių.

DK50
987 Prekės

Specifinė nuoroda

Manilla

Rekomenduojami