NUOLAIDOS / SPECIALŪS PASIŪLYMAI / LOJALUMO PROGRAMA

Suformuojant prekių krepšelį už 50 eurų ir daugiau - dovanojame nemokamą pristatymą!

Nuolaida pristatymui bus pritaikyta automatiškai, kuomet pirkinių krepšelio suma viršys 50 eurų ;)

 

Manilla - graži iki mėnulio ir atgal!

MANILLA AMBASADORIŲ PROGRAMA

Džiaugiamės ir didžiuojamės pristatydami lojalių klientų programą, kuri padės Jums, mielosios Manilla gerbėjos, pirmosioms gauti geriausius pasiūlymus, išbandyti naujausią produkciją, mėgautis nuolaidomis į mūsų organizuojamus renginius ir įsigyti Manilla stebuklų už itin patrauklias kainas.

Kaip veikia Manilla ambasadorių programa?

Gerai apgalvokite, ar tikrai norite tapti natūralios kosmetikos kultūros dalimi – ši draugystė neįpareigojanti, tačiau kartą pabandžiusios Manilla stebuklų, niekad nebenorėsite grįžti prie sintetinės kosmetikos... Mes ypač vertiname kiekvieną klientę ir jos rodomą lojalumą asmeniškai – iš mūsų galite tikėtis individualaus dėmesio, sąžiningo bendravimo, puikių pasiūlymų ir aiškiai savo paskyroje matomos atskaitomybės.

Jei apsisprendėte draugauti su mumis, eikite į www.manilla.lt, užsiregistruokite kaip nauja vartotoja ir motyvacijai patvirtinti papildomai parašykite mums elektroninį laišką adresu konsultacijos@manilla.lt – mes patvirtinsime Jūsų, kaip naujos Manilla ambasadorės, tapatybę savo sistemoje ir netrukus jūs jau galėsite naudotis suteikiamomis privilegijomis (jei jau buvote užsiregistravusi mūsų sistemoje, tiesiog parašykite mums, kad norite būti ambasadore ir nurodykite savo el. pašto adresą).

Gavusi patvirtinimą, kad esate sėkmingai prijungta prie ambasadorių sistemos, susidėjusi prekes į krepšelį, galutinę mokėtiną sumą matysite su Jums priklausančia nuolaida.

Manilla ambasadorių privilegijos:

Kai patvirtiname Jūsų ambasadorės tapatybę, einamajam mėnesiui iš karto (iki paskutinės to mėnesio dienos) gaunate nuolatinę 10 % nuolaidą visam Manilla prekių krepšeliui.

Prasidėjus kitam kalendoriniam mėnesiui, Jūsų nuolaida keičiasi pagal atliktų užsakymų apyvartą:

  • Jei per pastarąjį mėnesį atlikote užsakymų, kurių bendra suma siekia 100 eurų, kitam mėnesiui vėl gaunate 10 proc. nuolaidą.
  • Jei per pastarąjį mėnesį atlikote užsakymų, kurių bendra suma yra 101–250 eurų, kitam mėnesiui gaunate 15 proc. nuolaidą.
  • Jei per pastarąjį mėnesį atlikote užsakymų, kurių bendra suma yra 251 ir daugiau eurų, kitam mėnesiui gaunate 20 proc. nuolaidą IR nemokamą priekių pristatymą visiems pirkimams.

Kas mėnesį jūs gaunate naujienlaiškį su naujausios produkcijos pristatymu, individualiais pasiūlymais, įvairiomis nuolaidomis į mūsų renginius ir kitomis ambasadorių privilegijomis.

Nuolaida "DAILY CARD" kortelių savininkėms!


su "DAILY CARD" kortele - 10% nuolaida prekių krepšeliui!


Nuolaida pritaikoma perkant www.manilla.lt el. krautuvėlėje, įvedus kortelės numerį (9
skaičiai, kodą suvesti be tarpų) nuolaidos kodo laukelyje. Nuolaidos nesumuojamos.


Daugiau informacijos: https://dailycard.lt/manilla-lt-naturali-lietuviska-kosmetika


Iškilus klausimams, laukiame jūsų laiškų el. paštu konsultacijos@manilla.lt arba telefonu +370 608
11121.

Nuolaida Europos Jaunimo Kortelių savininkėms!


su EJK kortele - 10% nuolaida prekių krepšeliui!


Nuolaida pritaikoma perkant www.manilla.lt el. krautuvėlėje, įvedus pirmus 4 EJK kortelės
skaičius nuolaidos kodo laukelyje. Nuolaidos nesumuojamos.


Daugiau informacijos: http://www.jaunimas.lt/nuolaida/manilla


Iškilus klausimams, laukiame jūsų laiškų el. paštu konsultacijos@manilla.lt arba telefonu +370 608
11121.


#pasitepiirgraži