Rūta
Rūta, gydytoja rezidentė, Manilla įkūrėja.
Kodėl Manilla? Nes tai yra egzotiškoji Filipinų sostinė ir kraštas, užburiantis Gamtos grožiu ir galia. Skirtingai nuo šiandienos turimos farmakologijos, kosmetologijos ir kitų XX
amžiaus panacėjų, būtent Gamta turi atsakymą, padėsiantį išrasti nemirtingumo eliksyrą, vaistą, galintį išgydyti visas ligas ir neribotai pratęsiantį jaunystę...
Taip jau nutiko, kad augau šeimoje, kurioje visą laiką buvau mokoma sveikos gyvensenos – mamytė gamindavo sveiką maistą, su šeima vasaromis važiuodavome į kaimą, prie ežerų, labai daug keliaudavome ir aktyviai poilsiaudami leisdavome laiką gamtoje. Paaugus nusprendžiau, kad tapsiu gydytoja. Įstojus į Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą supratau, kad noriu savo gyvenimą susieti su žmogumi, jo fiziologija bei filosofija, tuo pačiu neužmirštant Gamtos ir viso, ką ji mums dovanoja.
Pirmus bandymus pradėjau namuose, kuriuose įkūriau mini–laboratoriją. Daug kartų „eksperimentus“ teko tiesiog išmesti... Tada nusprendžiau, kad reikia įgauti daugiau teorinių žinių – praėjau „hand–made“ kremų gamybos seminarą, perskaičiau kalnus literatūros bei mokslinių straipsnių apie atskirus komponentus ir jų derinimą, susidėliojau galvoje žinias, išmoktas per fiziologijos, biochemijos, histologijos, anatomijos kursus ir pradėjau kurti savo pačios receptus. Taip pasaulį išvydo pirmieji mano grožio stebuklai. Iš namiškių, draugų sulaukiau pagyrimų apie pagamintus grožio produktus... Tuomet ir nuprendžiau, kad ir kiti žmonės turi teisę žinoti ir galimybę rinktis.
Kodėl būtent mes..? Nes mūsų gaminių kūrimas remiasi pagrįstomis, įrodytomis žiniomis, įgautomis ilgus metus besimokant medicinos mokslo, o ne spėjimais,
eksperimentavimu ar populistiniais gražiai skambančiais šūksniais. Didžiuojamės tuo, jog išmanome savo produktų sandarą ir galime pasiūlyti geriausią veiksmingų medžiagų derinį už „protingą“ kainą.
Mūsų gaminių pagrindas – natūralūs nerafinuoti šalto spaudimo ir daugiausia ekologiški gamtos eliksyrai: aliejai bei alavijo sultys ir gėlių vanduo. Sujungti šias bazes naudojame iš alyvuogių pagamintą natūralų emulsinį vašką, suteikiantį kremams šilkinę koncentraciją. Esame išradę keletą veikliųjų medžiagų kompleksų, į kuriuos įeina įvairūs vitaminai, proteinai, peptidų grandinės, kolagenas, hialurono rūgštis, kofermentas Q10 – medžiagos, vadinamos jaunystės panacėja. Konservuojame produktus tik natūraliais konservantais.
Savo produktus klientėms pateikiame visiškai šviežius, pagamintus iš vakaro specialiai pagal užsakymą, tereikia užsisakius prekę pastabose parašyti savo norus ir pageidavimus. Produktas pristatomas Vilniuje arba išsiunčiamas į kitą miestą per 1–2 dienas nuo užsakymo. Taip užtikriname visišką produktų šviežumą ir aukščiausią kokybę. Visuomet prisideriname prie klientų norų bei atsižvelgiame į pastabas – jeigu produktas netiko, pagaminame kitą arba grąžiname pinigus. Tereikia visas pastabas surašyti adresu [email protected].
Išmokime puoselėti savo nuostabią odą ir plaukus kartu!
Visada Jūsų – Rūta
Kodėl Manilla? Nes tai yra egzotiškoji Filipinų sostinė ir kraštas, užburiantis Gamtos grožiu ir galia. Skirtingai nuo šiandienos turimos farmakologijos, kosmetologijos ir kitų XX amžiaus panacėjų, būtent Gamta turi atsakymą, padėsiantį išrasti nemirtingumo eliksyrą, vaistą, galintį išgydyti visas ligas ir neribotai pratęsiantį jaunystę...
Taip jau nutiko, kad augau šeimoje, kurioje visą laiką buvau mokoma sveikos gyvensenos – mamytė gamindavo sveiką maistą, su šeima vasaromis važiuodavome į kaimą, prie ežerų, labai daug keliaudavome ir aktyviai poilsiaudami leisdavome laiką gamtoje. Paaugus nusprendžiau, kad tapsiu gydytoja. Įstojus į Vilniaus Universiteto Medicinos fakultetą supratau, kad noriu savo gyvenimą susieti su žmogumi, jo fiziologija bei filosofija, tuo pačiu neužmirštant Gamtos ir viso, ką ji mums dovanoja. Pirmus bandymus pradėjau namuose, kuriuose įkūriau mini–laboratoriją. Daug kartų „eksperimentus“ teko tiesiog išmesti... Tada nusprendžiau, kad reikia įgauti daugiau teorinių žinių – praėjau „hand–made“ kremų gamybos seminarą, perskaičiau kalnus literatūros bei mokslinių straipsnių apie atskirus komponentus ir jų derinimą, susidėliojau galvoje žinias, išmoktas per fiziologijos, biochemijos, histologijos, anatomijos kursus ir pradėjau kurti savo pačios receptus. Taip pasaulį išvydo pirmieji mano grožio stebuklai. Iš namiškių, draugų sulaukiau pagyrimų apie pagamintus grožio produktus... Tuomet ir nuprendžiau, kad ir kiti žmonės turi teisę žinoti ir galimybę rinktis.
Kodėl būtent mes..? Nes mūsų gaminių kūrimas remiasi pagrįstomis, įrodytomis žiniomis, įgautomis ilgus metus besimokant medicinos mokslo, o ne spėjimais, eksperimentavimu ar populistiniais gražiai skambančiais šūksniais. Didžiuojamės tuo, jog išmanome savo produktų sandarą ir galime pasiūlyti geriausią veiksmingų medžiagų derinį už „protingą“ kainą.
Mūsų gaminių pagrindas – natūralūs nerafinuoti šalto spaudimo ir daugiausia ekologiški gamtos eliksyrai: aliejai bei alavijo sultys ir gėlių vanduo. Sujungti šias bazes naudojame iš alyvuogių pagamintą natūralų emulsinį vašką, suteikiantį kremams šilkinę koncentraciją. Esame išradę keletą veikliųjų medžiagų kompleksų, į kuriuos įeina įvairūs vitaminai, proteinai, peptidų grandinės, kolagenas, hialurono rūgštis, kofermentas Q10 – medžiagos, vadinamos jaunystės panacėja. Konservuojame produktus tik natūraliais konservantais.
Savo produktus klientėms pateikiame visiškai šviežius, pagamintus iš vakaro specialiai pagal užsakymą, tereikia užsisakius prekę pastabose parašyti savo norus ir pageidavimus. Produktas pristatomas Vilniuje arba išsiunčiamas į kitą miestą per 1–2 dienas nuo užsakymo. Taip užtikriname visišką produktų šviežumą ir aukščiausią kokybę.
Visuomet prisideriname prie klientų norų bei atsižvelgiame į pastabas – jeigu produktas netiko, pagaminame kitą arba grąžiname pinigus. Tereikia visas pastabas surašyti adresu [email protected].
Išmokime puoselėti savo nuostabią odą ir plaukus kartu!
Visada Jūsų – Rūta
scroll