MANILLA - SUKURTA IŠ MEILĖS GYVENIMUI
MANILLA - SUKURTA IŠ MEILĖS GYVENIMUI
Rūta Merkytė

Kodėl MANILLA?

„Mūsų misija yra pasitelkiant naujausias biotechnologijas kurti kosmetikos produktus, kurių švari, saugi bei išskirtinės kokybės sudėtis yra veiksminga žmogui bei kuria pridėtinę vertę Lietuvai – tiek ekonomikos gerinimo kelyje, tiek tarptautinio žinomumo didinime.

Per ateinančius 10 metų mūsų vizija yra tapti tarptautiniu prekės ženklu, kurio produktams pagaminti būtų naudojami tik atsinaujinantys anglies (atsodinami augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos) ir energijos šaltiniai. Taip pat, siekiame naudoti tik suyrančias bei žalos ekosistemai nedarančias pakuotes bei ingredientus, kurie saugotų vandenynus – savo formulėse nenaudojame silikonų ir mikroplastikų.

Norime tapti pavyzdys kitoms įmonėms, skatinant siekti ekologiško ir tvaraus verslo modelio.“ Rūta Merkytė

Rūta Merkytė

MANILLA iš arčiau

Ekologiniai sprendimai

1. Mūsų naudojami INGREDIENTAI – tik augaliniai, visiškai natūralūs ir draugiški gamtai: iš atsinaujinančių anglies šaltinių (užtikriname, kad yra atsodinami augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos) bei savaime suyrantys (panaudota kosmetika, patekusi į bendrąją vandens apytaką, suyra ir nepalieka savo egzistencijos pėdsako per kelias savaites, tai reiškia, visiškai nekenkia ekosistemoms).

2. Mūsų KOSMETIKOS TŪBELĖS yra pagamintos iš bioplastiko–biopolimero, kurio kilmė Brazilijoje augančios cukranendrės, o jų gamybos metu yra saugoma aplinka – surenkamas CO2 kiekis tiesiogiai kovoja prieš šiltnamio efektą. Tai reiškia, jog ne tik kad neteršiame, bet ir švariname orą bei saugome taip visiems žemės gyviems padarams reikalingą ozono sluoksnį.

Ekologiniai sprendimaiA
Ekologiniai sprendimai

3. Mūsų naudojamos KOSMETIKOS DĖŽUTĖS, PAKUOTĖS, SIUNTŲ DĖŽĖS, PAKAVIMO POPIERIUS IR NET LIPNI JUOSTA, kurią naudojame pakavime yra iš 100% perdirbto popieriaus ir kartono, kuris turi sertifikatus, kad jo gamybos metu buvo saugomi ir tausojami miškai. Naudojamas popierius yra sertifikuotas FSC atsakingo miškų tvarkymo organizacijos, kuri užtikrina miškų bio-įvairovę, dirvožemio išsaugojimą ir anglies dioksido surinkimą, siekiant sušvelninti globalinį atšilimą. Popieriaus gamybos metu yra naudojama 100% atsinaujinanti žalioji energija, o „Green Seal“ sertifikatas užtikrina, kad dėžutės yra pagamintos iš popieriaus, kuris atitinka aukščiausius aplinkosaugos standartus.

Ekologiniai sprendimai

Mūsų meilė gamtai

 • išsaugojome daugybę medžių
  Naudodami perdirbtą popierių savo produktų pakuotėms išsaugojome daugybę medžių.
 • išsaugojome 15 000 tonų litrų vandens.
  Atsakingai rinkdamiesi produktų ingredientus per metus išsaugojome 15 000 tonų litrų vandens.
 • 2-jomis tonomis sumažinome anglies dvideginio..
  Rinkdamiesi iš cukranendrių pagamintus indelius iš žemės atmosferos 2-jomis tonomis sumažinome anglies dvideginio.

Produktų ingredientai

Naudojame biotechnologines inovacijas – žaliosios (augalų), mėlynosios (dumblių ir mikroplanktono) ir baltosios (bakterijų kultyvavimo) biotechnologijos modelį. Pasitelkiame augalinių šaltinių mikroorganizmus ir mikrodumblius, todėl galime užtikrinti veiksmingumą ir gamtos tausojimą.

Ingredientus ir jų koncentracijas renkamės remiantis moksliniais tyrimais bei juos įsigyjame tik iš aukščiausios kokybės tiekėjų, esančių visame pasaulyje ir turinčių Europos Sąjungos įstatyminės bazės atitikties reikalavimus. Mūsų produkcija praturtinta biotechnologiniais metodais išgautais biopolimerais ir eksopolisacharidais: hialurono rūgštimi, hidrolizuotu kolagenu, keratinu, botaniniais augalų, grybų ir mikrodumblių ekstraktais, polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, AHA, BHA bei PHA organinėmis rūgštimis, aktyviomis ir stabiliomis vitaminų formomis ir kitomis odos ir plaukų priežiūrai reikalingomis veikliosiomis medžiagomis.

Produktų ingredientai
Produktų ingredientai

Mūsų tiekėjai turi prieigą prie daugiau nei 2700km pakrantės Bretanėje, Vakarų Prancūzijos regione, kuriame randamos išskirtinės biologinės įvairovės. Iš jų fotobioreaktorių pagalba yra išskiriamos aukščiausios kokybės ir grynumo veikliosios medžiagos, užtikrinančios itin stiprų ingredientų efektyvumą.

Tausojame ežerų, miškų ir laukų ekosistemas – rinkdamiesi tik savaime ir itin greitai suyrančias medžiagas saugome florą ir fauną. Surfaktantai, emulsikliai, paviršiaus aktyvios ir kondicionuojančios medžiagos, esančios mūsų gaminiuose, yra švelnios žmogui ir gamtai.

Naudojame platų portfelį COSMOS ir ECOCERT sertifikuotų žaliavų, kurios yra išgaunamos taikant tvarios pramonės modelį bei suyra savaime, nepalikdamos jokio pėdsako, galinčio pakenkti gamtai.

Produktų ingredientai

Komanda

Kompanijai vadovauja direktorius Vytautas Tauginas ir įkūrėja gydytoja Rūta Merkytė. 2016 metais jiems kilusi idėja įkurti MANILLA tapo realybe ir dabar jie gali pasidžiaugti, jog įmonė yra tarp 3 didžiausių natūralios kosmetikos gamintojų Lietuvoje!

Įkūrus kompaniją joje dirbo vos 4 darbuotojai, o šiandien komandoje yra jau daugiau nei 70 žmonių, kurie spinduliuoja jaunatvišku entuziazmu bei vieningai siekia tikslų.

Taip pat, norime pasidžiaugti, jog UAB „Dermofaktorius“ 2019, 2020 bei 2021 m. pelnė TOP įmonės apdovanojimus, kurie mus skatina tapti vis patrauklesniu darbdaviu jauniems talentams.

Komanda

Prekybos taškai

MANILLA specializuotas parduotuves bei saleles didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose galite rasti – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje bei Šiauliuose.

Parduotuvėse dirba profesionalūs, draugiški konsultantai, kurie yra visada pasiruošę jums patarti bei padėti išsirinkti tinkamiausią variantą.

Kiekvienos iš parduotuvių dizainas atspindi MANILLA meilę gamtai, jūrai bei natūralumui. Tai sukuria jaukią atmosferą ir leidžia atsipalaiduoti bei mėgautis procesu, išbandant MANILLA priemones.

Prekybos taškai

Apdovanojimai

Įmonė UAB „Dermofaktorius“ turi net 5 sertifikatus - Rekvizitai.lt TOP įmonė 2019, 2020 ir 2021 metais, CrefoCert, Stipriausi Lietuvoje 2020 by Creditinfo.lt. Taip pat, 2021 MANILLA tapo „Baltoji Banga” ambasadoriais ir prisideda prie skaidraus verslo puoselėjimo.

 • Apdovanojimas
 • Apdovanojimas
 • Apdovanojimas
 • Apdovanojimas
 • Apdovanojimas
 • Apdovanojimas

MANILLA kosmetika yra pelniusi 7 aukso medalius Lietuvoje ir 3 tarptautinius apdovanojimus:

2021 m. Natural Organic Awards ECO LIFE SCANDINAVIA UNISON mišrios odos prausiklis įvertintas kaip vienas iš 3 geriausių naujų kosmetikos produktų. Taip pat, The Green Parent 2021 natūralių kosmetikos produktų apdovanojimuose sidabro medalį pelnė LIBERI vaikiškas veido ir kūno sviestelis.

2020 m. auksu Lietuvoje apdovanoti 2 gaminiai: NUDITUM 2-in-1 šveitiklis-kaukė ir SOLUTIO linijos aktyviai valantis prausiklis.

2019 m. auksu Lietuvoje apdovanoti 2 gaminiai: serumavimo rinkinys ir NUDITUM prausimosi putos.

2019 m. Natural Organic Awards ECO LIFE SCANDINAVIA NUDITUM linijos 3x drėkinimo efektą suteikianti gelinė emulsija įvertinta kaip vienas iš 3 geriausių naujų kosmetikos produktų.

2018 m. Lietuvoje auksu įvertintas SANA LUX plaukų šampūnas ir MOMENTUM NDF serumas. 2017 m. Lietuvoje auksu apdovanotas NUDITUM 2% hialurono rūgšties serumas.

apdovanojimas
scroll