MANILLA - SUKURTA IŠ MEILĖS GYVENIMUI

Kodėl MANILLA?

Rūta Merkytė

„Mūsų misija yra pasitelkiant naujausias biotechnologijas kurti kosmetikos produktus, kurių švari, saugi bei išskirtinės kokybės sudėtis yra veiksminga žmogui bei kuria pridėtinę vertę Lietuvai – tiek ekonomikos gerinimo kelyje, tiek tarptautinio žinomumo didinime.

Per ateinančius 10 metų mūsų vizija yra tapti tarptautiniu prekės ženklu, kurio produktams pagaminti būtų naudojami tik atsinaujinantys anglies (atsodinami augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos) ir energijos šaltiniai. Taip pat, siekiame naudoti tik suyrančias bei žalos ekosistemai nedarančias pakuotes bei ingredientus, kurie saugotų vandenynus – savo formuluotėse nenaudojame silikonų ir mikroplastikų.

Norime tapti pavyzdys kitoms įmonėms, skatinant siekti ekologiško ir tvaraus verslo modelio.“ Rūta Merkytė

MANILLA iš arčiau

Ekologiniai sprendimai

1. Mūsų naudojami INGREDIENTAI – tik augaliniai, visiškai natūralūs ir draugiški gamtai: iš atsinaujinančių anglies šaltinių (užtikriname, kad yra atsodinami augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos) bei savaime suyrantys (panaudota kosmetika, patekusi į bendrąją vandens apytaką, suyra ir nepalieka savo egzistencijos pėdsako per kelias savaites, tai reiškia, visiškai nekenkia ekosistemoms).

2. Mūsų KOSMETIKOS TŪBELĖS yra pagamintos iš bioplastiko–biopolimero, kurio kilmė Brazilijoje augančios cukranendrės, o jų gamybos metu yra saugoma aplinka – surenkamas CO2 kiekis tiesiogiai kovoja prieš šiltnamio efektą. Tai reiškia, jog ne tik kad neteršiame, bet ir švariname orą bei saugome taip visiems žemės gyviems padarams reikalingą ozono sluoksnį.

Ekologiniai sprendimaiA
Ekologiniai sprendimai

3. Mūsų naudojamos KOSMETIKOS DĖŽUTĖS, PAKUOTĖS, SIUNTŲ DĖŽĖS, PAKAVIMO POPIERIUS IR NET LIPNI JUOSTA, kurią naudojame pakavime yra iš 100% perdirbto popieriaus ir kartono, kuris turi sertifikatus, kad jo gamybos metu buvo saugomi ir tausojami miškai. Naudojamas popierius yra sertifikuotas FSC atsakingo miškų tvarkymo organizacijos, kuri užtikrina miškų bio-įvairovę, dirvožemio išsaugojimą ir anglies dioksido surinkimą, siekiant sušvelninti globalinį atšilimą. Popieriaus gamybos metu yra naudojama 100% atsinaujinanti žalioji energija, o „Green Seal“ sertifikatas užtikrina, kad dėžutės yra pagamintos iš popieriaus, kuris atitinka aukščiausius aplinkosaugos standartus.

Mūsų meilė gamtai

  • išsaugojome daugybę medžių
    Naudodami perdirbtą popierių savo produktų pakuotėms išsaugojome daugybę medžių.
  • išsaugojome 15 000 tonų litrų vandens.
    Atsakingai rinkdamiesi produktų ingredientus per metus išsaugojome 15 000 tonų litrų vandens.
  • 2-jomis tonomis sumažinome anglies dvideginio..
    Rinkdamiesi iš cukranendrių pagamintus indelius iš žemės atmosferos 2-jomis tonomis sumažinome anglies dvideginio.

Produktų ingredientai

Produktų ingredientai

Naudojame biotechnologines inovacijas – žaliosios (augalų), mėlynosios (dumblių ir mikroplanktono) ir baltosios (bakterijų kultyvavimo) biotechnologijos modelį. Pasitelkiame augalinių šaltinių mikroorganizmus ir mikrodumblius, todėl galime užtikrinti veiksmingumą ir gamtos tausojimą.

Ingredientus ir jų koncentracijas renkamės remiantis moksliniais tyrimais bei juos įsigyjame tik iš aukščiausios kokybės tiekėjų, esančių visame pasaulyje ir turinčių Europos Sąjungos įstatyminės bazės atitikties reikalavimus. Mūsų produkcija praturtinta biotechnologiniais metodais išgautais biopolimerais ir eksopolisacharidais: hialurono rūgštimi, hidrolizuotu kolagenu, keratinu, botaniniais augalų, grybų ir mikrodumblių ekstraktais, polinesočiosiomis riebiosiomis rūgštimis, AHA, BHA bei PHA organinėmis rūgštimis, aktyviomis ir stabiliomis vitaminų formomis ir kitomis odos ir plaukų priežiūrai reikalingomis veikliosiomis medžiagomis.

Mūsų tiekėjai turi prieigą prie daugiau nei 2700km pakrantės Bretanėje, Vakarų Prancūzijos regione, kuriame randamos išskirtinės biologinės įvairovės. Iš jų fotobioreaktorių pagalba yra išskiriamos aukščiausios kokybės ir grynumo veikliosios medžiagos, užtikrinančios itin stiprų ingredientų efektyvumą.

Tausojame ežerų, miškų ir laukų ekosistemas – rinkdamiesi tik savaime ir itin greitai suyrančias medžiagas saugome florą ir fauną. Surfaktantai, emulsikliai, paviršiaus aktyvios ir kondicionuojančios medžiagos, esančios mūsų gaminiuose, yra švelnios žmogui ir gamtai.

Naudojame platų portfelį COSMOS ir ECOCERT sertifikuotų žaliavų, kurios yra išgaunamos taikant tvarios pramonės modelį bei suyra savaime, nepalikdamos jokio pėdsako, galinčio pakenkti gamtai.

Produktų ingredientai

Komanda

Kompanijai vadovauja direktorius Vytautas Tauginas ir įkūrėja gydytoja Rūta Merkytė. 2016 metais jiems kilusi idėja įkurti MANILLA tapo realybe ir dabar jie gali pasidžiaugti, jog įmonė yra tarp 3 didžiausių natūralios kosmetikos gamintojų Lietuvoje!

Įkūrus kompaniją joje dirbo vos 4 darbuotojai, o šiandien komandoje yra jau daugiau nei 50 žmonių, kurie spinduliuoja jaunatvišku entuziazmu bei vieningai siekia tikslų.

Taip pat, norime pasidžiaugti, jog UAB „Dermofaktorius“ 2019 m. pelnė TOP įmonės apdovanojimą, kuris mus skatina tapti vis patrauklesniu darbdaviu jauniems talentams.

komanda

Prekybos taškai

MANILLA specializuotas parduotuves bei saleles didžiuosiuose Lietuvos prekybos centruose galite rasti – Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje.

Parduotuvėse dirba profesionalūs, draugiški konsultantai, kurie yra visada pasiruošę jums patarti bei padėti išsirinkti tinkamiausią variantą.

Kiekvienos iš parduotuvių dizainas atspindi MANILLA meilę gamtai, jūrai bei natūralumui. Tai sukuria jaukią atmosferą ir leidžia atsipalaiduoti bei mėgautis procesu, išbandant MANILLA priemones.

Prekybos taškai

Apdovanojimai

Įmonė UAB „Dermofaktorius“ turi net 3 sertifikatus – Rekvizitai.lt TOP įmonė, CrefoCert, Stipriausi Lietuvoje by Creditinfo.lt.

apdovanojimas
apdovanojimas
apdovanojimas

MANILLA kosmetika yra pelniusi 5 aukso medalius Lietuvoje ir 1 tarptautinį apdovanojimą:

2017 m. Lietuvoje auksu apdovanotas NUDITUM 2% hialurono rūgšties serumas.

2018 m. Lietuvoje auksu įvertintas plaukų šampūnas ir MOMENTUM NDF serumas.

2019 m. auksu Lietuvoje apdovanoti 2 gaminiai: serumavimo rinkinys ir NUDITUM prausimosi putos.

2019 m. Natural Organic Awards Scandiavia įvertinti kaip vieni iš 3 geriausių naujų produktų.

apdovanojimas
 ⚡️IKI -40% PRIEMONĖMS, KURIOS PADEDA MAŽINTI DEHIDRATACIJĄ 🔥NAUJASIS VEIDO MASAŽUOKLIS, TOP SERUMAI IR KREMAI SU AKCIJA ČIA ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️