„Serumavimas“ (dar kitaip MULTISERUMINGAS) arba kelių serumų sluoksniavimas yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir gerinti odos būklę.
skaityti
MANILLA įkūrėja gyd. Rūta pataria kaip kitam išrinkti natūralios kosmetikos dovaną. Juk natūrali kosmetika - saugi ir komforto suteikianti visiems odos tipams, o žiemą odai reikalinga išskirtinė apsauga nuo atšiaurių oro sąlygų.
skaityti
Joga šiandien – fenomenas, nuo kurio mirga internetas. Daugeliui tai dalykas, į kurį gražu žiūrėti, o tie, kas išbando patys, teigia ten atradę ramybę ir atsipalaidavimą. Apie grožį, balansą ir savęs paieškas būtent jogoje papasakoti sutiko „Manilla“ kosmetikos projekto#grožiažymėVIDUS ambasadorė Sigita Baušytė, kuri Lietuvoje yra
skaityti
Viena garsiausių Lietuvos popmuzikos atlikėjų Katažina Zvonkuvienė iš standartinių šviesiaplaukių įžymybių išsiskiria ne tik išvaizda. Šiltai, atvirai, nuoširdžiai bendraujanti moteris nebijo dalintis netobula realybe: prisipažįsta, jog yra susidūrusi su patyčiomis mokykloje, kurios vėliau, vos jai pasirodžius televizijoje, tęsėsi ir
skaityti
Kaukės – tai didelės aktyviųjų medžiagų koncentracijos produktai skirti tam tikrai odos problemai spręsti – dehidratacijai, hiperkeratozei, pigmentacijai, jautrumui, išsiplėtusioms poroms mažinti ir kt.
skaityti
Pažiūrėjus į kosmetikos lentynas prekybos centruose, regis, pasiūla yra milžiniška: kosmetikos priemonių tiek, jog kiekvienas nesunkiai ras ilgiausią sąrašą reikalavimų atitinkančią priemonę. Tad kokios 6 dabartinės odos priežiūros priemonių tendencijos ir kas byloja apie geriausią kosmetiką?
skaityti
Alano teigimu, patiems galvojant, kad esame gražūs bei matant grožį aplinkoje, bus daug lengviau išlaisvinti vidinį milžiną, kuris gali padėti pasiekti visų tikslų. O kasdien pasirūpinus fiziniu aktyvumu, poilsiu bei saviugda, gimsta gera bendra savijauta ir įsižiebia ugnelė veikti, pildyti savo svajones.
skaityti
Antra svarbiausia plaukų priežiūros priemonė po šampūno yra plaukų kondicionierius. Jį naudoja bemaž 60 proc. kosmetikos vartotojų. Ir tai nieko keisto, nes kaip ir minėjau praėjusios savaitės įraše – šampūnuose dažniausiai yra anijoniniai (neigiamą krūvį turintys) plovikliai, vadinamieji surfaktantai, kurie palieka plauko žvynelį
skaityti
2018 m. Ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ medaliu apdovanota aktorė, režisierė, rašytoja Birutė Marcinkevičiūtė-Mar pripažįsta, kad grožis gyvenime – nuolatinė kaita ir pažinimas. Savąjį ji jaunystėje buvo pamiršusi, kiek slėpdavo, kol per daugybę periodų eksperimentuojant, šiandien naudoja kaip moteriškumo saviraiškos formą.
skaityti
Kosmetikos rinkoje didžiausias dėmesys yra kreipiamas plaukų atstatymo priemonėms – plaukų serumams, kaukėms, ampulėmis, aliejukams, tačiau retai susimąstoma apie tai, kad būtent šampūnas daro daugiausiai įtakos mūsų plaukų būklei.
skaityti
Kepamų sveikuoliškų duonelių verslas, trys vaikai ir prie viso to dar vizažo menas – Agnės Dzeranovos kasdienybė. Ši moteris per dieną ne tik spėja šimtą darbų nuveikti, vaikais pasirūpinti, bet tuo pačiu dar randa laiko sportui ir visuomet atrodo pasitempusi, elegantiška bei rami.
skaityti
Populiari vizažistė Greta Vireliūnaitė-Kalinauskienė, pas kurią lankosi ir į eiles būriuojasi žymiausios Lietuvos moterys, pakeri ne tik savo profesionalumu, bet ir gyvenimo istorija. Ši moteris prieš ketverius metus pateko į autoavariją ir patyrė sunkią stuburo traumą, po kurios gydytojai neteikė didelių vilčių, kad vėl pavyks
skaityti