PASIKEITIMAI KARANTINO LAIKOTARPIU

Dėl padidėjusio siuntų kiekio bei paštomatų užimtumo, pristatymas gali užtrukti 1-5 d.d. ilgiau. Prašome jūsų supratingumo ir raginame gautus siuntinius iš paštomatų kuo skubiau atsiimti užleidžiant vietą kitiems.

PRISTATYMAS LIETUVOJE

KARANTINO laikotarpiu pristatymas Lietuvoje NEMOKAMAS nuo 10 Eur. Siuntas Lietuvoje pristatome per LP Express arba Omniva paštomatus bei LP Express kurjerius.

Kaina: 2,79 Eur arba NEMOKAMAI, jei perkate už daugiau nei 10 Eur. Pristatymas į namus 2,79 Eur iki 10 Eur

Trukmė: PRISTATYMO LAIKAS šventiniu laikotarpiu KEIČIASI. 

Įprastai siuntos pristatomos per 1-3 d. d.

PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Siuntas į užsienį siunčiame per Lietuvos paštą. Atsidarius pirkinių krepšelį pasirinkite pristatymo būdą „Į UŽSIENĮ“.

Kaina: pristatymo kaina 5.49 Eur arba į užsienį siunčiame NEMOKAMAI, jei užsakymas viršija 70 Eur.

Trukmė: siuntas į UŽSIENĮ kurjeriams perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais, nuo to laiko jie įsipareigoja prekes pristatyti per 7-10 d. d. Kai tik siuntinys perduodamas kurjeriams atsiunčiame siuntos numerį el. paštu, kad galėtumėte sekti siuntos buvimo vietą per: https://www.post.lt/lt/pagalba/siuntu-paieska

MĖGINIŲ POLITIKA

NEMOKAMAI įdedame 2 mėginius į kiekvieną užsakymą nuo 10 iki 30 Eur. 3 mėginius dedame į užsakymus, kurių vertė 30-60 Eur, 4 mėginius dedame į užsakymus, kurių vertė 60 Eur ir daugiau.

SVARBU! Mėginiai galimi ne visiems MANILLA produktams – NETURIME lakštinių/alginatinių kaukių, veido ir plaukų tonikų, micelinio vandens, prausimosi putų NUDITUM ir dezodorantų mėginių. TURIME visus serumus, kremus, SOLUTIO veido prausiklį, kaukes, plaukų ir kūno priežiūros priemones.

Jei norite užsisakyti tik mėginių – juos galima įsigyti ir jie kainuoja po 1 Eur už vienetą + mokamas siuntimas (jei suma neviršija 10 Eur). Mėginius užsisakyti kol kas galite tik el. paštu info@manilla.lt