Karjera

Rūta

Per penkerius įmonės gyvavimo metus subūriau sėkmingą, lojalią, nuolat tobulėjančią ir stereotipų nepaisančią Manilliečių komandą. Pagrindinės savybių, kurias nuolat tobulinu ir kultivuoju, yra lydresytė ir entrepreneriškas požiūris, todėl komanda mane brangina kaip inspiruojančią ir motyvuojančią vadovę ir patyrusią mentorę. Kiekvienas komandos narys kasdien ateina į darbą norėdamas ne tik gerai atlikti savo darbą, bet ir siekti bendro tikslo, augti ir leisti visiškai atsiskleisti savo potencialui.

Labai gera, kad patys Manilliečiai neretai pasako, kad niekad negalvojo, kad darbas gali teikti tiek daug džiaugsmo, pasitenkinimo, savirealizacijos ir svarbiausia – bendruomeniškumo pojūtį, kad tu esi čia reikalingas ir vertiniamas.

Tai – viena pagrindinių mano asmeninių ir Manillos vertybių, kuriomis vadovaujuosi kasdieniname gyvenime.

Todėl jei jauti, jog esi tikras Manillietis – atviras, nuoširdus, norintis tobulėti ir tapti geriausiu specialistu savo srityje, kviečiu Tave į darbo pokalbį jaukiai išgerti kavos puodelį ir pasikalbėti ne tik apie pasiekimus ir asmeninio augimo tikslus, bet ir apie gyvenimą, draugystę, pasidalinti įžvalgomis ir džiaugsmais bei iššūkiais, kuriuos galėsime kartu išspręsti.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą ir bent kelis sakinius, kodėl norėtum tapti Manillos komados dalimi el. paštu [email protected]

Nekantrauju su tavimi susipažinti

Komanda
Mūsų komanda
Skaityti daugiau
Ataskaita
Socialinės atsakomybės ataskaita
Skaityti daugiau
Tvarumas
Tvarumas ir skaidrumas
Skaityti daugiau

Jeigu spinduliuoji entuziazmu, esi darbštus ir nori tapti ambicingos, vieningo tikslo siekiančios komandos dalimi jaudinančioje sėkmingo prekės ženklo kelionėje, siųsk savo gyvenimo aprašymą kartu su motyvaciniu laišku elektroniniu paštu [email protected]

ŠIUO METU IEŠKOME

scroll