#
Rūta, gydytoja rezidentė, Manilla įkūrėja.
Taigi, kas ta Manilla, ką ji veikia gyvenime ir koks jos tikslas..?
O aš esu Rūta. Daug apie save nepasakosiu, mėgstu, kai darbai kalba už žodžius. Trumpai – esu gydytoja, dirbu vienoje didžiausių Lietuvos ligoninių, tai – mano pašaukimas ir geriausias gyvenimo sprendimas. Manilla – mano hobis, netikėtai išaugęs
į verslą, užimantis vis didesnę mano gyvenimo dalį.
Taigi, esu labai laimingas žmogus, nes turiu net du mėgstamus ir svarbiausia – prasmingus užsiėmimus, kurių dėka su džiaugsmu pradedu kiekvieną rytą... Kaip ten sakoma – “Susirask mėgstamą darbą, ir tau nebereikės dirbti nei vienos likusio gyvenimo dienos”.
Manilla gimė 2012 metais. Tiesa, tuomet ji vadinosi Grožio Alchemija. Paskatinta šeimos ir draugų, investavau į pirmuosius bandymus... O, kiek daug jų buvo nesėkmingų! Viskas rutuliojosi pamažu – kai didžiąją dienos dalį dirbi arba mokaisi, lieka tik vakarai ir naktys... Tačiau tuo Manilla ir yra ypatinga – tai – mano atsipalaidavimo būdas. Tai – kūryba, saviraiška, asmenybės ritualas. Į kiekvieną stebuklą aš įdedu dalelę savęs – meilės gamtai ir pasauliui, visą lagaminą per ilgus studijų metus sukauptų žinių, truputį gerų dienos įspūdžių, žiubsnį teigiamų emocijų, šaukštą juoko ir net krislą malonaus nuovargio! Ilgainiui viskas susidėliojo į vietas – kai pradėjau sąmoningai domėtis žmogaus–gamtos–žemės gyvavimo ratu, sujungus natūralaus grožio idėją ir turimas medicinos mokslų žinias, gimė Manillos vizija. Ji remiasi mano moteriškumo suvokimu ir žmogiškosiomis vertybėmis bei yra pagrįsta XXI amžiaus ateities tendencijomis.
Manilla vadovaujasi futuristiniu 4P principu: people, planet, profit, plastics (žmonės, žemė, nauda, perdirbimas). Apie kiekvieną dalį trumpai papasakosiu. Pagrindinis Manillos tikslas – surasti "aukso vidurį" – sugrąžinti žmones arčiau gamtos, arčiau autentikos, tuo pačiu prijungiant ir pasaulinio lygio biotechnologijos galimybes.
Viskas, kas geriausia, natūraliai randama gamtoje ir yra gryna – laboratoriniai eksperimentai, kurių pasekmė yra cheminė kosmetika, atsiskyrė nuo žmogaus fiziologijos ir “pametė kelią”. Tai – dažnai neatpažįstami žmogaus genomui produktai, kurie, patekę į kraujotaką ir visas organizmo ląsteles per odą, sukelia trumpalaikį efektą. Natūralūs ir nerafinuoti riešutų ir sėklų
aliejai, gėlių vanduo, alavijo sultys, eteriai – visa tai randama augalų šerdyse, visa tai yra tūkstančius metų mums pažįstama ir visa tai yra Manilla. Dėl to naudojant natūralius kremus praktiškai nebūna pašalinių ir alerginių reakcijų.
Manilla vertybių sąraše materialūs dalykai yra tikrai ne pirmose gretose – mes palaikome "protingų" kainų politiką – nebandome geros reklamos dėka keliais šimtais procentų padidinti pelno. Netrukus pradėsime vystyti naują socialinį projektą – nuo gaunamų pajamų 1% bus skiriamas vargstančioms šeimoms paremti, ir mums reikės Jūsų pagalbos, tačiau apie tai – netolimoje ateityje.
Nauda žmogui, žemei, ekonomikai – Manilla atsižvelgia į viską. Mums ypatingai svarbu lojalumas – ištikimiausiems klientams atsidėkojame lojalumo programomis, nuolaidomis, naujų produktų mėginiais, galimybe bendradarbiauti. Mums rūpi, kaip gyvens mūsų vaikai. Mes nejaučiame konkurencijos – Manilla yra idėja, gyvenimo būdas, tai nėra komercinis produktas. Ir tik Jūs galite nuspręsti, ar norite gyventi sąmoningai rinkdamiesi tai, kas turi gilesnę prasmę niūdienos vienkartinėje vartotojiškoje visuomenėje.
scroll