9,90 EUR

Itin patogi, kompaktiška, vandens nepraleidžianti ir puikiai kelionėms tinkanti kosmetinė, kuri dar ir draugiška aplinkai. Esant sąlyčiui su dirva, suyra per 6 mėnesius.

Kiekis

Mūsų naujosios kosmetinės pagamintos iš PP-ECO medžiagos, kuri esant sąlyčiui su paprastai dirvoje esančiomis bakterijomis suyra per 6 mėnesius.

Kuo ypatingas produktas?

PP-ECO medžiaga yra gaminama iš natūralių, gamtoje esančių žaliavų: cukranendrių stiebų, kukurūzų burbuolių ir valgomojo manijoko. Nebenaudojant kosmetinės ir norint, kad ji tinkamai suirtų, rekomenduojama kompostuoti į žemę arba išmesti į buitinių atliekų konteinerius.

Nuo šiol, su kiekvienu kelioniniu rinkiniu šią kosmetinę gausite DOVANŲ!

ECOK1
6 Prekės

Specifinė nuoroda

Birutė T.
2019-02-26

GERIAUSIAS

Atradimas. Nuostabus kremas, geras makiažo pagrindas, geras žiemos metu apsaugantis nuo šalčio. Tikrai ilgai rinkausi, bet esu visiškai patenkinta. Tikrai MANILLA rekomenduoju :)

Ramutė :)
2019-02-21

Super!

Tikrai drąsiai rekomenduoju šį kremą mišrios odos savininkams. Naudojau apie 3 mėn. rytais ir vakarais. Tereikia vieno paspaudimo... Greit įsigeria, malonus jausmas juo pasitepus, ypač švelni ir sudrėkinta oda, jokio blizgesio dienos eigoje, ir iki pat vakaro, puiki apsauga nuo šalčio.<br /> <br /> <br />

Aušra Agintaitė
2018-11-16

Gintarė

Kremas lengvos tekstūros, neriebus, greitai susigeria, nėra jokio įkyraus kvapo. Rekomenduoju!

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Rima J.
2018-10-26

Rekomenduoju

Labai labai geras, neapsunkino, švelnus ir minkštas veidas. Rekomenduoju ;)

  • 1 out of 1 people found this review useful.
Edita K.
2018-10-07

patiko

Šiek tiek sunkesnis, ir puikiai tinka dienai tai odai, kuri mišri, bet linkusi sausėti. Jokio blizgesio dienos metu, sunkumo ant veido, kas būna dažnai su kremais, kurie skirti į sausumą odai. Visiškai švelni oda, neblizga, sudrėkinta, šaltuoju metu manau išviso geriausias pasirinkimas, puikus makiažo pagrindas. Neturiu priekaištų ir naudosiu dar ilgai.

  • 3 out of 3 people found this review useful.
check Prekė pridėta palyginimui