9,90 EUR

Itin patogi, kompaktiška, vandens nepraleidžianti ir puikiai kelionėms tinkanti kosmetinė, kuri dar ir draugiška aplinkai. Esant sąlyčiui su dirva, suyra per 6 mėnesius.

Kiekis

Mūsų naujosios kosmetinės pagamintos iš PP-ECO medžiagos, kuri esant sąlyčiui su paprastai dirvoje esančiomis bakterijomis suyra per 6 mėnesius.

Kuo ypatingas produktas?

PP-ECO medžiaga yra gaminama iš natūralių, gamtoje esančių žaliavų: cukranendrių stiebų, kukurūzų burbuolių ir valgomojo manijoko. Nebenaudojant kosmetinės ir norint, kad ji tinkamai suirtų, rekomenduojama kompostuoti į žemę arba išmesti į buitinių atliekų konteinerius.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MĖGINIAI: kaip jų gauti? Prie kiekvieno užsakymo viršijusio 30 EUR galime pridėti po 2 nemokamus mėginukus, tereikia palikti komentarą prie užsakymo. Jei komentaruose įrašysite daugiau vienetų – įdėsime tik pirmuosius paminėtus. Jei norite gauti daugiau nei 2 vnt. mėginių – juos galima įsigyti ir jie kainuoja po 1 Eur už vienetą + siuntimas.

Juos užsisakyti kol kas galite tik el. paštu info@manilla.lt

Taip pat mėginėlių įsigyti galite MANILLA salelėse Vilniuje CUP (3 a.) ir OZAS (1 a.), Klaipėdos Akropolyje ir Kauno parduotuvėje (I. Kanto g. 22).

P.S. Mėginiai galimi ne visiems MANILLA produktams – NETURIME lakšinių/alginatinių kaukių, veido ir plaukų tonikų, prausimosi putų mėginių. TURIME visus serumus, kremus, SOLUTIO veido prausiklį, kaukes, plaukų ir kūno priežiūros priemones.

ECOK1
988 Prekės

Specifinė nuoroda

GERIAUSIAS

Atradimas. Nuostabus kremas, geras makiažo pagrindas, geras žiemos metu apsaugantis nuo šalčio. Tikrai ilgai rinkausi, bet esu visiškai patenkinta. Tikrai MANILLA rekomenduoju :)

Super!

Tikrai drąsiai rekomenduoju šį kremą mišrios odos savininkams. Naudojau apie 3 mėn. rytais ir vakarais. Tereikia vieno paspaudimo... Greit įsigeria, malonus jausmas juo pasitepus, ypač švelni ir sudrėkinta oda, jokio blizgesio dienos eigoje, ir iki pat vakaro, puiki apsauga nuo šalčio.<br /> <br /> <br />

Gintarė

Kremas lengvos tekstūros, neriebus, greitai susigeria, nėra jokio įkyraus kvapo. Rekomenduoju!

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis komentaras naudingas.

Rekomenduoju

Labai labai geras, neapsunkino, švelnus ir minkštas veidas. Rekomenduoju ;)

  • 1 iš 1 žmonių mano, kad šis komentaras naudingas.

patiko

Šiek tiek sunkesnis, ir puikiai tinka dienai tai odai, kuri mišri, bet linkusi sausėti. Jokio blizgesio dienos metu, sunkumo ant veido, kas būna dažnai su kremais, kurie skirti į sausumą odai. Visiškai švelni oda, neblizga, sudrėkinta, šaltuoju metu manau išviso geriausias pasirinkimas, puikus makiažo pagrindas. Neturiu priekaištų ir naudosiu dar ilgai.

  • 3 iš 3 žmonių mano, kad šis komentaras naudingas.

Parašyti komentarą !

Manilla

Rekomenduojami