NAUJIENA! Profesionali plaukų priežiūros linija!

Gauk -15% naujai MANILLA plaukų priežiūros linijai HAIR CLINIC tik IŠANKSTINIO pardavimo metu.

Kiekis ribotas!
-15% nuolaida
HAIR CLINIC
HAIR CLINIC HAIR CLINIC

HAIR CLINIC kosmetikos linija

Tai profesionalų ir gydytojų sukurtos plaukų priežiūros priemonės, skirtos efektyviai spręsti plaukų problemas. Liniją sukūrė HAIR CLINIC plaukų transplantacijos ir medicinos centras bei kosmetikos gamybos kompanija MANILLA.

MANILLA kosmetikos sudėtis kuria gyd. Rūta Merkytė su profesionalių chemikų pagalba, o gaminiai jau ne vienus metus įvertinti kaip vieni geriausių kosmetikos gaminių Lietuvoje. Parodoje „Rinkis prekę lietuvišką“ 2018 m. MANILLA drėkinantis šampūnas buvo įvertintas aukso medaliu, o kuriant šią NAUJĄ liniją buvo pasitelkta visa ši geroji praktika.

HAIR CLINIC plaukų priežiūros priemones sukurė gyd. R. Merkytė ir gyd. V. Dockus.

R. Merkytė V. Dockus

5 PRIEŽASTYS, kodėl verta išbandyti naująją MANILLA plaukų priežiūros liniją HAIR CLINIC

Sukurta profesionalų

HAIR CLINIC plaukų transplantacijos ir medicinos centras bei kosmetikos gamybos kompanijos MANILLA gydytojai susibūrė tam, kad sukurtų inovatyvių natūralių technologijų praturtintus ir profesionalius plaukų priežiūros produktus.

R. Merkytė

gyd. R. Merkytė

V. Dockus

gyd. V. Dockus.

Atliepiami visi plaukų poreikiai

Linijoje rasite net 5 produktus – plaukų šampūną, kondicionierių, kaukę, serumą bei unikalų produktą rinkoje – plaukų toniką, kuris padės plaukus formuoti lengviau jų nežalojančiais būdais. Tonikas leis lengviau plaukus iššukuoti, mažins jų vėlimąsi ir padės plaukus apsaugoti nuo karščio.

HAIR CLINIC

100% efektyvumas

Linija kurta siekiant spręsti esmines plaukų problemas bei padedant plaukus stiprinti nuo pat svogūnėlių. Sudėtys praturtintos inovatyviausiomis kosmetikoje naudojamomis medžiagomis. Šios priemonės HAIR CLINIC medicinos centre rekomenduojamos naudoti po įvairių plaukus atstatančių procedūrų.

HAIR CLINIC

Draugiškumas gamtai

Sudėtyse tik aplinkai draugiški putokliai ir kiti greitai suyrantys ingredientai.

HAIR CLINIC

Sukurta ir pagaminta Lietuvoje, pagal Europoje taikomus kokybės standartus.

Galite būti tikri, kad su priemonėmis atlikti visi reikiami tyrimai ir parengtos saugumo ataskaitos.

medaliai

MANILLA gaminiai įvertinti aukso medaliais

medaliai

Sukurta gydytojų

medaliai

Naudojami patys inovatyviausi ir natūralūs ingredientai.

medaliai

Pagaminta Lietuvoje

Gabrielė Masiokienė:
"Puiki, natūrali, lietuviška kosmetika, puikiai suderinti ir atrinkti komponentai kiekvienam odos tipui. Ypač patinka natūralūs, švelnūs ne per ryškūs kvapai."
Vaida Šetkauskė:
"Nuostabus netikėtas atradimas! Mano odai atėjo geri laikai. Rekomenduoju visoms net neabejodama. Taip pat negaliu nepasidžiaugti ir puikiu aptarnavimu! Gyvuokite ir žydėkite ;)"
Aistė Gabrilavičiūtė-Murauskienė:
"Produkcija ir aptarnavimas labai puikūs. Nusipirkau gausybę produktų (prausimosi putas, toniką, serumą, kremą, veido šveitiklį, plaukų šampūnus kelis, kaukę plaukams). Priemones naudoju mėnesį laiko ir galiu pasakyti, kad pirkinys pasiteisino, veidas švyti, plaukai gyvybingi. "