SERUMAVIMAS jautriai, sausai odai

Rinkinį sudaro:

NUDITUM* linijos hialurono rūgšties 2% serumas

SILENTIUM* linijos raminantis serumas

SILENTIUM* linijos maitinamasis kremas

59

-€ 8.70

€ 67.70

„NORIU gražios odos ČIA IR DABAR!” – jei kyla tokios mintys SERUMAVIMAS (serumų sluoksniavimas) kaip tiks JUMS. Tai žaibiška pagalba su įvairiomis problemomis susiduriančiai odai, nes specializuotos ir stiprios koncentracijos priemonės greit subalansuoja ir atstato odos būklę.  Serumavimo rinkiniai sukurti kiekvienam trokštančiam žaibiško efekto.

 

Vos trys žingsniai ir rezultatą pajusi ir pastebėsi IŠ KARTO, nes oda taps aksominė, prisotinta drėgmės, tačiau neapsunkinta:

 

1. Iš pradžių švarią, gerai nuvalyta odą giliai drėkink hialurono serumu. Taip pirmiausia atstatoma odos drėgmė, oda nuraminama su sudėtyje esančiomis alavijo sultimis .

2. Ant viršaus tepk SILENTIUM* raminantį serumą su ksilitolio kompleksu. Jis rūpinasi odos  APSAUGINIO ODOS BARJERO STIPRUMU. Skatina odos atsinaujinimą, stipriną odos barjerą, todėl neleidžia išgaruoti drėgmei ir išlaiko ją odoje net iki 48 val.

3. Galiausiai abu serumus ir gerąsias medžiagas užrakink SILENTIUM* maitinančiu kremu. Jis puikiai tiks ir dienai bei apsaugai nuo šalčio. Kremas su ekologišku taukmedžiu puikiai tiks ir vaikams nuo 3 m.

...kaip tai veikia?

„Serumavimas“ arba kelių serumų sluoksniavimas yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir gerinti odos būklę. Kodėl? Todėl, kad serumų formulės yra ypatingai aktyvios. Jos kuriamos taip, kad veikliosios molekulės būtų kuo mažesnės, skvarbesnės, lengvai patektų  į odą ir pasirūpintų giliaisiais jos sluoksniais. Serumuose, skirtingai nei kremuose, naudojamos didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos, kurios užtikrina ryškų produkto efektyvumą, o vienu metu naudojant du skirtingas funkcijas atliekančius serumus, galime tikėtis ir dvigubos naudos ir greitų pokyčių, iškart pastebimo rezultato.Parašyti savo atsiliepimą

SERUMAVIMAS jautriai, sausai  odai

SERUMAVIMAS jautriai, sausai odai

Rinkinį sudaro:

NUDITUM* linijos hialurono rūgšties 2% serumas

SILENTIUM* linijos raminantis serumas

SILENTIUM* linijos maitinamasis kremas

Parašyti savo atsiliepimą

Panašios prekės

MANILLA - JŪSŲ GROŽIUI