581 peržiūrų 0 komentarų
Plaukų slinkimas ir bendras silpnumas gali kankinti dėl labai įvairių priežasčių – streso, sveikatos sutrikimų, vitaminų trūkumo ir taip pat dėl dirginamo skalpo, prastos galvos odos būklės. Plaukai gali ir pernelyg riebaluotis ir būti per daug sausi – teigiama, kad būtent galvos odos disbalansas visais atvejais daro tam tikrą įtaką
skaityti
7122 peržiūrų 1 komentarų
Patarimais, kaip išvengti pigmentinių dėmelių ir kokių priemonių imtis susidūrus su jomis, dalinasi lietuviškos „MANILLA“ kosmetikos įkūrėja gyd. Rūta Merkytė-Elekšienė.
skaityti
1147 peržiūrų 0 komentarų
Atėjus vasarai atsiranda pigmentinių dėmių, išryškėja strazdanėlės, riebi oda tampa dar riebesnė, sausa oda nuo kaitros ir vėjo šerpetoja, o problematiškai odai dar labiau kemšasi poros. Apie tai, kaip odos problemų išvengti vasaros metu, komentuoja gydytoja, natūralios „Manilla“ kosmetikos įkūrėja Rūta Merkytė-Elekšienė.
skaityti
3740 peržiūrų 0 komentarų
Nuo įvairių odos pakitimų, kuriuos sukelia kosmetikos gaminiai, kenčia kas penkta moteris. Kaip išsiaiškinti nuo ko kilo nepageidautinos odos reakcijos ir kaip atsirinkti odai tinkančius kosmetikos produktus? Apie tai kalbamės su gydytoja ir natūralios kosmetikos MANILLA kūrėja Rūta Merkyte-Elekšiene.
skaityti
4636 peržiūrų 6 komentarų
Manilla įkūrėjos gyd. R. Merkytės-Elekšienės patarimai apie plaukų priežiūrą – ką daryti, kad plaukai nebūtų sausi, galiukai neskilinėtų ir plaukai greičiau augtų? Neraginsiu Jūsų atsisakyti dažymo arba šukuosenos modeliavimo karščiu, tik pasidalinsiu žiniomis – kaip apsisaugoti, kad tai nepakenktų ir leistų džiaugtis švelniais, stipriais
skaityti
2275 peržiūrų 0 komentarų
Odos šveitimas, pH sureguliavimas, natūralių aliejų naudojimas, paakių kremai ir natūralios kosmetikos lyginimas su sintetine - šias temas apipintas mitais komentuoja gyd. Rūta Merkytė-Elekšienė.
skaityti
1233 peržiūrų 2 komentarų
Manilla teigia, kad svarbiausia harmonija – atsirinkti tai, kas tinka konkrečiai Jums, o tai gali būti skirtingų kosmetikos produktų derinys. Tad kaip nepasimesti ir pasirinkti?
skaityti
762 peržiūrų 4 komentarų
Sveikinimai visiems Manilla bičiuliams Naujųjų metų proga! Manilla dėkoja 20 tūkstančių bendraminčių už palaikymą ir 2018 m. kelionę pradeda pristatydama NAUJĄ LOGOTIPĄ, kuris spinduliuoja įmonės vertybėmis ir siekiais.
skaityti
993 peržiūrų 0 komentarų
Paskutiniu metu sulaukiame nemažai klausimų apie tai, kaip konservuojame savo gaminamą kosmetiką ir ar tie konservantai nėra pavojingi odai, ar yra saugūs. Taip pat klientes glumina žodis "alkoholis", todėl norime išsamiai papasakoti, kas tie žymieji BENZILO ALKOHOLIS IR DEHIDROACTO RŪGŠTIS (Benzyl alcohol & Dehydroacetic acid, BA & DHA).
skaityti
1690 peržiūrų 0 komentarų
Manilla sukūrė du serumus su hialurono rūgštimi – jaunystės eliksyrų paslaptimi, kurios veiksmingumas stabdant odos senėjimo procesus yra pagrįstas klinikiniais tyrimais.
skaityti
3643 peržiūrų 0 komentarų
Dėl nuolatos besikeičiančių oro sąlygų – dirbtinos šilumos išsausinto oro patalpose ir didelio šalčio bei vėjo lauke, žiemos sezonu oda ypač linkusi išsausėti. Taigi, dalinamės patarimais kaip šiame temperatūrų „chaose” odai padėti spindėti.
skaityti
2028 peržiūrų 1 komentarų
2017 m. rugsėjo 29 – spalio 1 d. „Žalgirio“ arenoje vyko 9-oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su savo klientais vieta. Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies
skaityti