632 peržiūrų 0 komentarų
Nuo įvairių odos pakitimų, kuriuos sukelia kosmetikos gaminiai, kenčia kas penkta moteris. Kaip išsiaiškinti nuo ko kilo nepageidautinos odos reakcijos ir kaip atsirinkti odai tinkančius kosmetikos produktus? Apie tai kalbamės su gydytoja ir natūralios kosmetikos MANILLA kūrėja Rūta Merkyte-Elekšiene.
skaityti
4462 peržiūrų 6 komentarų
Manilla įkūrėjos gyd. R. Merkytės-Elekšienės patarimai apie plaukų priežiūrą – ką daryti, kad plaukai nebūtų sausi, galiukai neskilinėtų ir plaukai greičiau augtų? Neraginsiu Jūsų atsisakyti dažymo arba šukuosenos modeliavimo karščiu, tik pasidalinsiu žiniomis – kaip apsisaugoti, kad tai nepakenktų ir leistų džiaugtis švelniais, stipriais
skaityti
1856 peržiūrų 0 komentarų
Odos šveitimas, pH sureguliavimas, natūralių aliejų naudojimas, paakių kremai ir natūralios kosmetikos lyginimas su sintetine - šias temas apipintas mitais komentuoja gyd. Rūta Merkytė-Elekšienė.
skaityti
1121 peržiūrų 2 komentarų
Manilla teigia, kad svarbiausia harmonija – atsirinkti tai, kas tinka konkrečiai Jums, o tai gali būti skirtingų kosmetikos produktų derinys. Tad kaip nepasimesti ir pasirinkti?
skaityti
714 peržiūrų 4 komentarų
Sveikinimai visiems Manilla bičiuliams Naujųjų metų proga! Manilla dėkoja 20 tūkstančių bendraminčių už palaikymą ir 2018 m. kelionę pradeda pristatydama NAUJĄ LOGOTIPĄ, kuris spinduliuoja įmonės vertybėmis ir siekiais.
skaityti
858 peržiūrų 0 komentarų
Paskutiniu metu sulaukiame nemažai klausimų apie tai, kaip konservuojame savo gaminamą kosmetiką ir ar tie konservantai nėra pavojingi odai, ar yra saugūs. Taip pat klientes glumina žodis "alkoholis", todėl norime išsamiai papasakoti, kas tie žymieji BENZILO ALKOHOLIS IR DEHIDROACTO RŪGŠTIS (Benzyl alcohol & Dehydroacetic acid, BA & DHA).
skaityti
1461 peržiūrų 0 komentarų
Manilla sukūrė du serumus su hialurono rūgštimi – jaunystės eliksyrų paslaptimi, kurios veiksmingumas stabdant odos senėjimo procesus yra pagrįstas klinikiniais tyrimais.
skaityti
3566 peržiūrų 0 komentarų
Dėl nuolatos besikeičiančių oro sąlygų – dirbtinos šilumos išsausinto oro patalpose ir didelio šalčio bei vėjo lauke, žiemos sezonu oda ypač linkusi išsausėti. Taigi, dalinamės patarimais kaip šiame temperatūrų „chaose” odai padėti spindėti.
skaityti
1924 peržiūrų 1 komentarų
2017 m. rugsėjo 29 – spalio 1 d. „Žalgirio“ arenoje vyko 9-oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su savo klientais vieta. Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies
skaityti
2514 peržiūrų 0 komentarų
Visos mes trokštame spindėti ir puikiai žinome, kad to pasiekti geriausiai padeda graži, sveika oda. Tai puikiai atskleidžia ir dabartinės makiažų tendencijos – natūralus ir švytinčios odos makiažas (angl. natural glowing skin make up look) šiuo metu yra pats populiariausias, o tokios odos efektą išgauti siūlo kone kiekviena dekoratyvinės
skaityti
3988 peržiūrų 1 komentarų
Veidas – viena daugiausiai priežiūros reikalaujančių kūno vietų. Taip yra todėl, kad veido oda yra plonesnė, linkusi greičiau senti, be to, ją kasdien veikia daugybė aplinkos veiksnių (saulės spinduliai, dulkės, vėjas, taršą, kondicionuojamas oras ir pan.). Būtent dėl šių priežasčių veido odai turime skirti ypatingą dėmesį.
skaityti
3035 peržiūrų 0 komentarų
Jei dekoratyvinė kosmetika ir kosmetikos parduotuvės Jums nesvetimos, tuomet greičiausiai jau susidūrėte su abėcėlės raidėmis padabintomis spalvinių kremų pakuotėmis.
skaityti