Kalnų krištolo veido masažuoklis + Gua Sha

125,00 EUR

MANILLA veido voleliai leis pasilepinti efektyviu veido masažu neišėjus iš namų. Tik dabar perkant mūsų volelį, Gua Sha masažuoklis DOVANŲ

Tiek reguliariai naudojamas volelis, tiek ir Gua Sha pagerina limfos darbą, padeda kovoti su raukšlelėmis, veido nuovargiu ir įsisavinti naudojamus kremus ir serumus. Kadangi mūsų voleliai gaminami tik iš 100% natūralaus, sertifikuoto akmens, jie maloniai vėsina odą.

Kuo išskirtinis KALNŲ KRIŠTOLAS?

Kalnų krištolas yra vienas labiausiai žinomų ir populiariausių kristalų, nuo senovės laikų naudojamas gydymui ir valymui. Šis akmuo suteikia energijos, žvalumo, harmonijos ir ramybės jausmą. Veido masažas šiuo voleliu nuteiks pozityviai nuotaikai.

Kiekis

Kokiai odai skirtas šis produktas? keyboard_arrow_down
Pavargusi oda
Praradusi elastingumą oda
Visi odos tipai
Kaip naudoti? keyboard_arrow_down

Paprastai volelį veido masažui rekomenduojame naudoti kartu su serumais. Taip paspartinamas jų įsisavinimas. Geriausiems rezultatams pasiekti, veidą lepinti masažu rekomenduojame kiekvieną dieną. Akmeniu braukiama viena kryptimi nuo vidurinių veido centrų iki pat kraštų. Didysis volelio akmuo naudojamas platesnėms veido dalims: kaktai, skruostams, smakrui ir kaklui. Mažasis naudojamas zonai apie akis ir lūpas.


veido volelis

Paprastai volelį veido masažui rekomenduojame naudoti kartu su serumais - taip paspartinamas jų įsisavinimas. 

kalnų krištolo veido volelis

Kaip tai veikia?

Geriausiems rezultatams pasiekti, veidą lepinti masažu rekomenduojame kiekvieną dieną. Akmeniu braukiama viena kryptimi nuo veido centro iki pat kraštų. Didysis volelio akmuo naudojamas platesnėms veido dalims: kaktai, skruostams, smakrui ir kaklui. Mažasis naudojamas zonai apie akis ir lūpas.

Augaliniai komponentai!

Augaliniai komponentai!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Sukurta gydytojos

Sukurta gydytojos

Tinka veganams!

Tinka veganams!

Pasidalinkite patirtimi

Viso 3 atsiliepimai(-ų) Parašyti komentarą !

Jūsų užduodami klausimai

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą.


Lietuvoje siuntos pristatomos nemokamai, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 35,00 eur ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 35,00 eur siuntimo kaina Lietuvoje (paštomatu) – 2,49 eur.

Siuntoms, kurių vertė iki 35,00 eur siuntimo kaina Lietuvoje (į namus) – 2,79 eur.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-5 d.d.

90 proc. atvejų
esant įprastoms visuomenės sąlygoms jos pristatomos per 1-2 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, turime su jais sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją - pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mes esame sąžiningas gamintojas ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai ištaisysime ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir negražiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus kosmetika nėra grąžinama prekė. Jei įtariate, kad produktas gali netikti jūsų odai, visada rekomenduojame prieš perkant pakuotę išbandyti mėginuką.

Savo prekes siunčiame į viso pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos Paštui perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais.

ES šalyse dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos Paštu, kai užsakymo suma viršija 100 EUR.

Pristatymo terminas 1-4 darbo dienų.

Pristatymo terminai apskaičiuojami automatiškai pasirinkus kurjerį ir šalį.

Siuntų kainos apskaičiuojamos automatiškai nuo krepšelio svorio ir šalies. Kainos į užsienio šalis matomos MANILLA svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Jei kyla klausimų ar nerandate siuntos kainos, rašykite užklausą el. paštu [email protected]

Siuntoms, siunčiamoms ne ES šalyse, taikomas muitas. Muito mokestis mokamas pagal siuntėjo šalyje galiojančius įstatymus.

Kosmetikos gaminiai: Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. Tačiau jei pakuotė yra pažeista arba turi kitų defektų, mes pakeisime gaminį. Tokiu atveju siųskite siuntinio nuotrauką ir tikslią informaciją el. paštu [email protected]

Kiti produktai: Visų kitų produktų, kurie nėra kosmetika, grąžinimas turėtų būti pateiktas per 14 dienų nuo jūsų siuntos pristatymo. Produktas turėtų būti nepažeistas ir neatidarytas. Klientas padengia grąžinimo išlaidas.

Norime jums priminti, kad „Manilla” yra natūrali, rankų darbo kosmetika, todėl galimi minimalūs konsistencijos pokyčiai. Taip pat, kadangi mes gaminame tik iš natūralių ingredientų, kuriuose nėra atšiaurių cheminių priedų, skirtingų kosmetikos partijų spalva ir kvapas priklauso ir nuo to, kokius ingredientus tuo metu gavome iš tiekėjų. Šios savybės visiškai nekeičia kosmetikos gaminio efektyvumo.

Jei turite kokių nors kitų nusiskundimų, pastebėjimų ar alerginių reakcijų - galite mums pranešti el. paštu: [email protected]

scroll