Geriausiai parduodamos

Visos daugiausiai perkamos

Naujausi įrašai

Nėra komentarų
IŠDRĮSK GYVENTI SAVAIP
IŠDRĮSK GYVENTI SAVAIP

Žmonės skuba. Vis nežinia kur. Gyvent? Gal. Paskubės, matyt greičiau nugyvens. O po to stebisi – „kaip greit tas gyvenimas prabėgo”. Hm, kartais pagalvoju. O koks skirtumas, kokiu greičiu ryte suvalgysiu tuos pusryčius. Tiksliau dažniausiai būna „sukirsiu”, o ne „suvalgysiu”. Arba degant geltonam šviesoforo signalui dar labiau nuspausiu „gazą”

Galvoju, kad tai kažką pakeis. Mano statusą, kad nepavėlavau į darbą ir esu „role model” kitiems. Juokinga, nes esu viena iš tų, kurie į darbą ateina paskutiniai, arba išvis neateina. Ir tikriausiai niekada nebūsiu pavyzdys šiuo klausimu. Bet visgi – mano ego to tikisi.

Čia prasideda įdomybės, deginančios smegenis... O gal tai pakeis mano pačios įsitikimą apie save, kad esu punktuali? O gal kažkokį suvokimą, kuris atitinka visuomenės standartą apie tai, koks turi būti „tvarkingas sociumo žmogus”? O gal kažkokią kitą pasąmonės nesąmoningai suformuotą šlamšto teoriją apie tai, kad jei kažkas taip daro, tai kažkas turėtų būti kažkaip taip kitaip, nei aš taip manau? Žinau, kad po paskutinio sakinio manęs visai nesuprantate. Greičiausiai ir savęs. Nes ir aš savęs šioje vietoje nesupratau. Kaip ir dažniausiai tada, kai automatiškai vykdau kažką, kas yra NE MANO.

NE MANO. 

Ne mano.

Ne mano... Kažkas. Kažkada. Taip sugalvojo. O. Gal. Ne visai tai. Ko norėjai. Sugalvojo. Netyčia. Vaikystėje. Nes taip darė visi. Nes kitaip nemokėjo. Nežinojo. Tėvai. Brolis. Sesuo. Ne Tu. Sugalvojo. Už tave. Tavo. Gyvenimo scenarijų. Tavo. Gyvenimą. Tokį. Koks jis dabar. Jie sugalvojo ar Tu sugalvojai? Dabar, kai jau esi suaugęs žmogus. Ir gali jį kurti tokį, apie kokį svajojai.

Jei išdrįsti svajoti.

Atvirai klausiu. AR IŠDRĮSTI SVAJOTI?❤️

Paskelbta: Spa 28, 2020
Paskelbta: BLOG'AS
Autorius: Rūta Merkytė

Palikti komentarą