Geriausiai parduodamos

Visos daugiausiai perkamos

Naujausi įrašai

Nėra komentarų
O KAS TOLIAU?
O KAS TOLIAU?

O kas toliau? 

Man 29 metai, aš turiu 2 verslus, sužadėtuvių žiedą ant piršto ir ką tik nusipirkau savus namus. Man viskas gerai. Aišku, jei „gerai" matuosim banko sprendimu mums duoti paskolą ir pinigų skaičiumi mano sąskaitoje (svyruojantis reikalas). 

Aš vis dar nesuprantu kelių dalykų: kaip kitos moterys VISADA atrodo gerai, kaip galima pažiūrėti tik vieną Netflix epizodą ir ramiai užvertus kompą nueiti miegoti ir kaip žinoti, kad tau viskas gerai? 

Mano protas nuolat išsirenka kokį nors mano kūno arba proto aspektą ir bando jį sumalti į miltus: „nemoki rūpintis savo plaukais, neturi, ką pasakyti, nesi pakankamai protinga ir darbe priimi blogus sprendimus" – čia tik keli iš nuolat man kartojamų komplimentų.  

Neseniai knygoje apie atvirumą skaičiau: tokie nuoširdūs pasipasakojimai, kai iškloji viską apie save išties padaro tik vieną dalyką – padeda tavęs klausančiam pasijusti geriau. Tu iškloji visą savo širdį ir visas savo baimes, o tavo auditorija lengviau atsipučia. Palyginę savo gyvenimą su tavu supranta, kad jiems tikrai viskas gerai. 

Žinau, kad atvirumas dabar labai trendina. Ir aš esu viena pirmųjų išpopuliarinusių tokį kalbėjimą – podcastais, straipsniais, savo dar kol kas neaktyvia IG paskyra. 

Bet man atrodo ateina naujas etapas. Mes (turiu omenyje mūsų kartą) jau nuėjom pas psichoterapeutus, atvėrėm žaizdas, supratom, kas yra emocinė sveikata ir kad galbūt mes jau seniai negalavom – tai tokie svarbūs ir didžiuliai pokyčiai, suprantu, kad norisi apie juos kalbėti. Todėl ir prasidėjo IG atvirumo trendas

Bet man jau gana. Pajaučiau, kad išmankštinusi sąmoningumo raumenį, keliauju į kitą sporto salės galą – proto. Rašydama šį laišką šalia pildau paraišką į universitetą ir pradedu rašyti knygą. 

Ar manau, kad negaliu ir nesugebėsiu? Tikrai taip. Lygiai taip pat kaip dauguma moterų aplink mane, kurios nori pradėti savo verslą, bet jas sulaiko baimė – ji tokia didelė ir viską apimanti. Ar žinau sėkmės receptą?

Manau, kad taip. Nuosekliai dirbti. Pasiryžti, susikoncentruoti, nešokinėti, nenumesti ir nepamiršti. Sugalvoti ir nepaleisti. Kasdien dirbti. Nebūtina iškart patikėti savimi. Rašymas mane gąsdina labiau už viską, bet būtent tai daryti noriu labiau už viską. Didžioji dalis mano kūno ląstelių galvoja, kad aš negaliu ir nuolat man tai kartoja. Lengviausia būtų tiesiog visad daryti, tai ką žinau. Kone per skausmą renkuosi drąsa. Geriau tegu man nepavyksta, bet aš pasiryšiu ir kasdien prisėsiu prie darbo. 

Mano atveju turiu tiesiog parašyti po puslapį. Kas tai jums? Kasdien prisėsti prie buhalterijos? Pasidaryti websitą? Sugalvoti marketingo strategiją?  Tik šiek tiek nudirbti, bet kasdien. 

Kodėl čia tuo dalinuosi? Innershine susideda iš trijų dalių: meilės sau ir todėl kūno priežiūros, emocinės pilnatvės ir savęs pažinimo, bet taip pat intelekto ir žinių troškimo. 

Tikiuosi tai ir bus naujas (ne tik) socialinių tinklų trendas. Kokių galimybių sau iki šiol neleidome? 

Paskelbta: Vas 3, 2021
Paskelbta: BLOG'AS
Autorius: Martynas Adomaitis

Palikti komentarą