KURĮ HIALURONO SERUMĄ GERIAU RINKTIS? 2% AR KONCENTRUOTĄ?
KURĮ HIALURONO SERUMĄ GERIAU RINKTIS? 2% AR KONCENTRUOTĄ?

anilla sukūrė du serumus su hialurono rūgštimi – greit veikiančiu ir intensyviu odos drėkikliu, kurio veiksmingumas drėkinti giliuosius odos sluoksnius ir tokiu būdu pristabdyti odos senėjimo procesus yra moksliškai įrodytas. Tad atsakant paprastai į dažniausiai užduodamą klausimą, kurį hialurono serumą rinktis, patariame šiame blogo įraše.

Manilla sukūrė du serumus su hialurono rūgštimi – greit veikiančiu ir intensyviu odos drėkikliu, kurio veiksmingumas drėkinti giliuosius odos sluoksnius ir tokiu būdu pristabdyti odos senėjimo procesus yra moksliškai įrodytas. Tad atsakant paprastai į dažniausiai užduodamą klausimą, kurį hialurono serumą rinktis, patariame:

 

Jei hialurono serumą išbandote PIRMĄ kartą arba bendrai turite jautresnę odą – rinkitės 2% hialurono serumą. Jis suteiks gerą odos drėkinimą, pastebimą efektą ir komforto jausmą.

 

Jei hialurono serumą esate jau IŠBANDŽIUSI ir trokštate dar didesnio giluminio drėkinimo ir dar greičiau pastebimo efekto – rinkitės koncentruotą hialurono rūgšties serumą. Šio serumo formulė stipri, koncentruota, todėl užsitepus šį serumą galimas net lengvas odos patempimo pojūtis. Tokį serumą taip pat gali rinktis dehidratuotą, riebią odą turinčios, nes jų oda nėra jautri, tačiau šiam odos tipui taip pat labai reikalingas odos drėkinimas.

 

SVARBU atkreipti dėmesį, kad ne visada mūsų odai reikia stipresnės koncentracijos, nors ji ir žada stipresnį, geresnį efektą. Pavyzdžiui, KONCENTRUOTAS HIALURONO serumas iš MOMENTUM* linijos yra tikrai gana stipri priemonė, kurioje būtent mažos molekulinės masės hialuronas skverbiasi giliau į odą ir dėl to pradėjus naudoti šį produktą kartais netgi jaučiamas lengvas odos tempimas, traukimas. Taip yra todėl, kad serume esanti mažos molekulinės masės hialurono rūgštis sugeria visą įmanomą drėgmę iš paviršiaus į save ir stengiasi pasiekti gilesnį odos sluoksnį – akcentuojamas gilus odos drėkinimas. Šis serumas nepasižymi raminamosiomis odos savybėmis, yra grynesnis, aktyvesnis, todėl duoda stiprų momentinį odos patempimo pojūtį, tačiau po jo naudojimo visuomet būtinas maitinamasis elementas – kremas ar emulsija.

 

Būtent todėl SAUSOS, JAUTRIOS ODOS SAVININKĖMS rekomenduojame rinktis saugesnį ir universalesnį variantą – 2% serumą iš NUDITUM* linijos, kuris ne tik užtikrins odos senėjimo procesų pristabdymą, bet ir švelniai puoselės odą. Šiame serume esantys komponentai atsakingi už odos maitinimą, raminimą, uždegiminių reakcijų mažinimą. Jis tinka visiems odos tipams. Po šio serumo kremas nėra būtinas, bet rekomenduojamas.

 

Tuo tarpu KONCENTRUOTAS hialurono serumas iš MOMENTUM* linijos dažniausiai rekomenduojamas siekiant stipraus anti-aging, priešraukšlinio efekto arba RIEBIOS, MIŠRIOS ODOS SAVININKĖMS, kurioms sebumo perteklius sunkiai leidžia pasisavinti kremų gerąsias savybes, nes tos priemonės paprasčiausiai beveik nesusigeria. Riebesnės odos savininkėms šis serumas taip pat patiks, nes suteikia tikrai labai ryškų odos matiškumą.

 

KUO SKIRIASI HIALURONO RŪGŠTIES SERUMŲ KONCENTRACIJA ir SUDĖTIS?

 

Koncentracija: 2% hialurono serume yra 2% hialurono rūgšties (1% didelės molekulinės masės hialurono, kuris drėkina odos paviršių – epidermį, ir 1% labai mažos molekulinės masės hialurono, kuris eina giliau į odą ir drėkina net vidurinio odos sluoksnio – dermos – paviršių).

KONCENTRUOTAME hialurono serume yra 3% hialurono rūgšties (1% didelės molekulinės masės hialurono, kuris drėkina odos paviršių – epidermį, ir 2% labai mažos molekulinės masės hialurono, kuris eina giliau į odą ir drėkina net vidurinio odos sluoksnio – dermos – paviršių). Todėl šis serumas aktyviau drėkina giliuosius odos sluoksnius, tokiu būdu efektyviau gali pripildyti odos raukšleles.

Taip pat abiejuose serumuose yra ir aktyvi vitamino C koncentracija.

 

Sudėtis: 2% hialurono serume papildomai dedamos odą kondicionuojančios medžiagos: alavijas, glicerinas ir pantenolis (vit. B5), o – koncentruotame serume šių sudedamųjų dalių nėra.

Paskelbta: Sau 25, 2019
Paskelbta: BLOG'AS
Autorius: Martynas Adomaitis

Palikti komentarą