Efektyviausias ir pigiausias būdas turėti švytinčią, jaunatvišką odą – VEIDO MASAŽAS
Efektyviausias ir pigiausias būdas turėti švytinčią, jaunatvišką odą – VEIDO MASAŽAS

Veido masažas – tai itin efektyti, stimuliuojanti kraujotaką ir limfotaką, nemokama priemonė, formuojanti jūsų veido struktūrą.

Veido masažas – tai itin efektyti, stimuliuojanti kraujotaką ir limfotaką, nemokama priemonė, formuojanti jūsų veido struktūrą.

Geriausiai masažui tinka MANILLA serumavimo rinkiniai, užtikrinantys žaibišką poveikį ir visų odos sluoksnių priežiūrą. Rinkinį reikia pasirinkti pagal odos tipą, visus rinkinius rasite čia: https://manilla.lt/171-kosmetikos-rinkiniai

Jei veido masažui norite vienos priemonės – rinkitės MANILLA švytėjimo suteikiantį aliejinį serumą, kurį rasite: https://manilla.lt/home/181-svytejimo-suteikiantis-aliejinis-serumas-momentum.html

Veido masažą, serumavimo procedūrą patariame atlikti vakare, nes būtent naktį, miego metu oda geriausiai regeneruojasi.

 

1. Užtepkite gilaus veikimo pirmąjį serumą. Smulkiais pirštų judesiukais švelniai patapšnokite veidą ir kaklo sritį, kad suaktyvintumėte kraujotaką. Prispauskite nykščius prie smakro apačios ir stumkite pagal apatinio žandikaulio liniją odą aukštyn ir į išorę. Į stumimą ir spaudimą įtraukite ir kitus pirštus. Vėliau ta pačia kryptimi kelis kartus atlikite žnaibomuosius judesius pridedant ir krumplius.

 

IMG_8474: Masažuokite skruostus dideliais ratu einančiais judesiais pridedant daugiau spaudimo keliant skruostus į viršų. Vėliau mažais sukamaisiais judesiais masažuokite apie lūpas.

 

IMG_8476: Nuo smakro link kaktos per lūpų kampus einančias raukšles spauskite ir stumkite aukštyn iki pat plaukų linijos. 

 

IMG_8475: visais pirštais tų pačių raukšlių kryptimi aukštyn kelkite žandus, aukščiausiame taške kiek palaikykite ir nustumkite link ausų. Kelis kartus nuo nosies link ausų stumkite tik paakių srities odą.

 

IMG_8477-8: Priešingomis horizontaliomis kryptimis masažuokite visą kaktos plotą, vėliau pakeiskite kryptį vertikaliai. Nepamirškite ir smilkinių!

 

IMG_8480: Greitai pakartokite visus judesius ir masažuokite kaklą dideliais ratais žemyn link raktikaulių. Galiausiai šia sritį kelis kartus stipriau paspauskite žemyn.

 

Paskelbta: Kov 7, 2019
Paskelbta: BLOG'AS
Autorius: Robertas Ber

Palikti komentarą