14,90 EUR

Visiškai natūralios sudėties, aplinkai nekenksminga ir nuostabaus kvapo sojų vaško ir organiško migdolų aliejaus žvakė praturtinta Baltijos gintaro aromatu.

Kiekis: 90 ml

Degimo laikas: net iki 20 val.

MANILLA rankomis pagamintos žvakelės yra dviejų kvapų, kurie užpildys kambarį jaukumu ir nukels į nuostabių pojūčių pasaulį. Kitą, rytietiškų prieskonių aromato žvakę, galite rasti paspaudę ČIA.

Kiekis

Natūralios sudėties žvakė | Baltijos gintaro aromatoSVARBU ŽINOTI:

Itin kokybiško grūdinto matinio stiklo indeliai puikiai sulaiko temperatūrą, tad nenusideginsite pirštų imdami degančią žvakelę į rankas. Natūralus sojų vaškas pradeda lydytis daug žemesnėje temperatūroje nei parafinas, todėl taip smarkiai neįkaista.

Dėl ypatingos sudėties žvakė dega daug ilgiau nei standartinės parafininės žvakės. MANILLA žvakelės degimo laikas – net 20 valandų!

Žvakelės dagtis pagaminta iš natūralios medvilnės pluošto ir ypatingai plonų popierinių siūlų, joje nėra švino ar kitų kenksmingų medžiagų.ŽVAKĖS AROMATAS:

Gintaro aromatas (AMBER) – jaukus ir šildantis, orą pripildantis kedro, muskato, medienos, vanilės, pačiulių ir šviežio medaus natomis.  ŽVAKĖS SUDĖTIS: 

Žvakių gamyboje renkamės sojų vašką. Sojų pupelių vaškas – visiškai natūralus, 100 % augalinis produktas, pagamintas iš sojų pupelių ir kruopščiai atrinktų augalinių aliejų. Jo sudėtyje nėra toksinų ir genetiškai modifikuotų medžiagų, todėl degant į aplinką neišsiskiria pavojingi toksiniai dariniai. Sojų pupelės yra greitai atsinaujinantis gamtinis išteklius, visiškai suyrantis, todėl nedaro žalos aplinkai.

Sudėtyje taip pat yra organinio šalto spaudimo saldžiųjų migdolų aliejaus, kuris yra pagalbinė medžiaga, padedanti sojų vaškui tolygiau ir ilgiau degti. Šis aliejus yra visiškai natūralus, degdamas nerūksta, tad į aplinką neišskiria pavojingų toksinių šalutinių produktų.FAKTAI, kuriuos turite žinoti apie mūsų žvakių sudėtyje naudojamą SOJŲ VAŠKĄ:

100% augalinės kilmės, pagamintas iš gryno sojų aliejaus.

Natūralus ir biologiškai suyrantis.

Nebandytas su gyvūnais.

Sudėtyje nėra genetiškai modifikuotų medžiagų.

Sudėtyje nėra palmių vaško.

Sudėtyje nėra naftos, parafino produktų.

Sudėtyje nėra pesticidų ir herbicidų.

Sudėtyje nėra toksinių medžiagų.

Sertifikuotas produktas ir atitinka JAV FDA (Food and drug administration) standartus.

Dermatologiškai patikrintas, todėl tinkamas masažinių žvakių gamybai.

Puikiai tinka su eteriniais aliejais aromaterapijai.

Lengvai išsivalo išsiliejus (pakanka vandens ir muilo).

Kuriant šias žvakeles BENDRADARBIAVOME su VšĮ „Šeštasis pojūtis“. Kiekviena žvakelė yra pagaminta rankomis nuostabios Antano ir Einiros Aleknų šeimos.


ĮSPĖJIMAS!
Su žvakėmis elkitės atsargiai – uždegę jų nepalikite be priežiūros, neleiskite jų naudoti vaikams. 


__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MĖGINIAI: kaip jų gauti? Prie kiekvieno užsakymo viršijusio 30 EUR galime pridėti po 2 nemokamus mėginukus, tereikia palikti komentarą prie užsakymo. Jei komentaruose įrašysite daugiau vienetų – įdėsime tik pirmuosius paminėtus. Jei norite gauti daugiau nei 2 vnt. mėginių – juos galima įsigyti ir jie kainuoja po 1 Eur už vienetą + siuntimas.

Juos užsisakyti kol kas galite tik el. paštu info@manilla.lt

Taip pat mėginėlių įsigyti galite MANILLA salelėse Vilniuje CUP (3 a.) ir OZAS (1 a.), Klaipėdos Akropolyje ir Kauno parduotuvėje (I. Kanto g. 22).

P.S. Mėginiai galimi ne visiems MANILLA produktams – NETURIME lakštinių/alginatinių kaukių, veido ir plaukų tonikų, prausimosi putų mėginių. TURIME visus serumus, kremus, SOLUTIO veido prausiklį, kaukes, plaukų ir kūno priežiūros priemones.

KŽR1
39 Prekės

Specifinė nuoroda

Manilla

Rekomenduojami