Karjera

Per penkerius įmonės gyvavimo metus subūriau sėkmingą, lojalią, nuolat tobulėjančią ir stereotipų nepaisančią Manilliečių komandą. Pagrindinės savybės, kurias nuolat tobulinu ir kultivuoju, yra lydresytė ir entrepreneriškas požiūris, todėl komanda mane brangina kaip inspiruojančią ir motyvuojančią vadovę ir patyrusią mentorę. Kiekvienas komandos narys kasdien ateina į darbą norėdamas ne tik gerai atlikti savo darbą, bet ir siekti bendro tikslo, augti ir leisti visiškai atsiskleisti savo potencialui.

Labai gera, kad patys Manilliečiai neretai pasako, kad niekad negalvojo, kad darbas gali teikti tiek daug džiaugsmo, pasitenkinimo, savirealizacijos ir svarbiausia – bendruomeniškumo pojūtį, kad tu esi čia reikalingas ir vertiniamas.

Tai – viena pagrindinių mano asmeninių ir Manillos vertybių, kuriomis vadovaujuosi kasdieniname gyvenime.

Todėl jei jauti, jog esi tikras Manillietis – atviras, nuoširdus, norintis tobulėti ir tapti geriausiu specialistu savo srityje, kviečiu Tave į darbo pokalbį jaukiai išgerti kavos puodelį ir pasikalbėti ne tik apie pasiekimus ir asmeninio augimo tikslus, bet ir apie gyvenimą, draugystę, pasidalinti įžvalgomis ir džiaugsmais bei iššūkiais, kuriuos galėsime kartu išspręsti.

Siųsk savo gyvenimo aprašymą ir bent kelis sakinius, kodėl norėtum tapti Manillos komados dalimi el. paštu karjera@manilla.lt. Nekantrauju su tavimi susipažinti

Karjera