MANILLA lojalumo programa atveria galimybę kaupti lojalumo taškus, įgyti VIP kliento statusą, gauti nuolaidas bei kitus, tik lojaliems klientams skirtus pasiūlymus bei privilegijas.


TAŠKAI

Lojalumo taškai gaunami nuo sumos, išleistos apsiperkant internetinėje MANILLA parduotuvėje www.manilla.lt. Gaunamų taškų skaičius priklauso nuo turimo lojalumo lygio.

Taškų skaičiavimas pagal lygius:

  • M   lygis – 100% išleistos sumos;
  • M1 lygis – 125% išleistos sumos;
  • M2 lygis – 150% išleistos sumos;
  • M3 lygis – 200% išleistos sumos.

 


Taškus galima gauti ir kitais būdais:

50 taškų Gaunami per gimtadienį, tik įvedus gimimo datą.
30 taškų Palikus atsiliepimą apie produktą be nuotraukos.
60 taškų Palikus atsiliepimą apie produktą su nuotrauka.
15 taškų Pasekus MANILLA instagram paskyrą
5 taškai Užsiprenumeravus MANILLA naujienlaiškį.SUKAUPTŲ TAŠKŲ GALIOJIMAS

Taškų balansas galioja metus nuo paskutinio aktyvumo. Aktyvumas yra bet koks taškų gavimas arba jų panaudojimas, t.y. pasikeitimas balanse. Jei praėjo kalendoriniai metai nuo paskutinio aktyvumo, nepanaudoti MANILLA lojalumo taškai yra anuliuojami ir nekompensuojami. MANILLA taškai nekeičiami į grynuosius pinigus.

Įstatymo numatytais atvejais klientas, grąžindamas prekę, kurią įsigijote, visi už išleistą pinigų sumą gauti taškai yra minusuojami.

Įstatymo numatytais atvejais klientas, grąžinęs prekę, kurią įsigijo panaudodamas MANILLA lojalumo taškus, automatiškai susigrąžina šios prekės įsigijimui panaudotus taškus. Šiuo tikslu rekomenduojame išsaugoti pirkinio kvitą su nurodyta pirkinio įsigijimui panaudota MANILLA lojalumo taškų suma. Neišsaugojus kvitų, MANILLA pasilieka teisę negrąžinti prekės įsigijimui panaudotų MANILLA lojalumo taškų.


M LYGIAI

Ištikimiausi MANILLA klientai gali pasiekti skirtingus lojalumo programos lygius, kuriems būdingos skirtingos privilegijos. Viso yra keturi MANILLA lojalumo lygiai, kurie priklauso nuo per metus MANILLA parduotuvėse išleidžiamos sumos.

  • M lygis – prisijungus prie lojalumo programos
  • M1 lygis – apsipirkusiems už 200 € per metus
  • M2 lygis – apsipirkusiems už 400 € per metus
  • M3 lygis – apsipirkusiems už 800 € per metus


Jei per metus nesurenkama atitinkama suma, suėjus metams nuo lojalumo lygio priskyrimo, lojalumo lygis gali mažėti. Tokiu atveju lygis nustatomas iš naujo pagal per metus išleistą sumą.


MANILLA LOJALUMO NARYSTĖS SUTEIKIAMOS PRIVILEGIJOS

TAŠKŲ PANAUDOJIMAS.

Visi lojalūs klientai gali savo taškus iškeisti į MANILLA kuponą arba kas 3 mėn. rinktis MANILLA produktus iš pateikto, sezoniškai besikeičiančio sąrašo. MANILLA lojalumo taškai nesuteikiami dovanų kuponų panaudojimo metu, tačiau priskiriami juos pirkusiems vartotojams.


GIMTADIENIO NUOLAIDA. Visą lojalaus kliento gimtadienio mėnesį jam suteikiama nuolaida. Skirtingiems lygiams taikoma gimtadienio nuolaida:
M   lygis – 10% nuolaida;
M1 lygis – 15% nuolaida;
M2 lygis – 25% nuolaida;
M3 lygis – 30% nuolaida.


Gimtadienio nuolaida galioja vienam apsipirkimui internetinėje MANILLA parduotuvėje www.manilla.lt. Gimtadienio nuolaida galima pasinaudoti vieną kartą per gimtadienio mėnesį. Gimtadienio nuolaida nėra sumuojama su parduotuvėje esančiomis nuolaidomis, taip pat netaikoma dovanų kortelėms ir E-kuponams.


DALYVAVIMAS IŠANKSTINIUOSE IŠPARDAVIMUOSE. Tik lojalūs klientai gaus išskirtinius pasiūlymus ir pakvietimus į išankstinius išpardavimus, kurių metu visam asortimentui suteikiamos išskirtinės nuolaidos.


NEMOKAMAS PRISTATYMAS. Nemokamas pristatymas visada galioja tik M3 lygio nariams, o M2 lygio nariams nemokamas pristatymas taikomas įsigijus produktų bent už 35 EUR.


GALIMYBĖ IŠ ANKSTO IŠBANDYTI IR ĮVERTINTI NAUJAUSIUS MANILLA PRODUKTUS. Visi M3 lygio klientai turi išskirtinė teisė susipažinti ir išbandyti naujai sukurtus produktus anksčiau, nei jie tampa prieinami visuomenei.

PAKVIETIMAI Į RENGINIUS. Lojalūs klientai turi išskirtinę galimybę gauti pakvietimą į MANILLA rengiamus renginius: naujų produktų pristatymus, tinklalaides, uždarus renginius ir t.t.


KAIP TAPTI MANILLA LOJALUMO PROGRAMOS NARIU?

Lojalumo programoje dalyvaujama automatiškai, sukūrus paskyrą www.manilla.lt. MANILLA lojalumo narystė yra asmeninė ir ja gali naudotis tik tas asmuo, kurio vardu yra sukurta paskyra.


KUR KLIENTAS GALI RASTI VISĄ INFORMACIJĄ APIE SAVO LOJALUMO PROGRAMOS NARYSTĘ?

Prisijungus prie savo paskyros www.manilla.lt puslapyje, Lojalumas skiltyje klientai gali sekti savo sukauptų ir panaudotų taškų likutį bei matyti būdus, kaip gali gauti daugiau taškų.