Atsiskaitymo būdas - MOKI 3

Įsigykite savo mylimas prekes dabar, o apmokėkite per 3 mėnesius be jokių papildomų mokesčių!

Moki 3 – tai apmokėjimo būdas, leidžiantis klientui atsiskaityti už prekes ir paslaugas trimis lygiomis dalimis per tris mėnesius be jokių palūkanų, administracinių ir kitų mokesčių. Laiku neapmokant įmokų per 3 mėnesius sąlygos yra keičiamos, atsiranda palūkanų, administravimo ir kitų mokesčių mokėjimo prievolė.
Kada galima pasirinkti šį apmokėjimo būdą?
Šis apmokėjimo būdas taikomas pirkinių krepšeliams, kurių bendra vertė viršija 50€ sumą.
Kokią sumą teks sumokėti kiekvieną mėnesį?
Pasirinkus MOKI 3, jūsų prekių suma bus padalinta į tris lygias dalis ir jas turėsite apmokėti per tris mėnesius.
Ką daryti, jei praleidote MOKI 3 įmoką?
Lizingo sutartis bus atnaujinta ir perskaičiuota 24 mėn. laikotarpiui. Daugiau informacijos galite gauti susisiekus su Inbank: https://inbank.lt/kontaktai
Ar taikomas papildomas mokestis ir palūkanos?
Nėra taikomi jokie papildomi mokesčiai ir palūkanos, jeigu už prekes pilnai apmokama dalimis per ateinančius 3 mėn. Neatsiskaičius su MOKI 3, 24 mėnesių lizingo sutarties palūkanos ir sutarties mokestis bus skaičiuojami tik nuo likusios negrąžintos paskolos sumos ir nuo palūkanų perskaičiavimo dienos.
Kaip apmokėti?
Įsidėjus norimas prekes į krepšelį ir pasiekus mokėjimų skiltį, pasirinkite „Populiariausi mokėjimo būdai" ir pereikite prie sekančio mokėjimo žingsnio paspausdami „Mokėti dabar".
Pasirinkę mokėjimo būdą, būsite nukreipiami į „Paysera“ mokėjimo puslapį, kuriame galėsite pasirinkti Moki 3 mokėjimo sistemą.
Sekančiame žingsnyje matysite būsimų mokėjimų suvestinę. Susipažinę su šia informacija, patvirtinkite spausdami „Tęsti mokėjimą" mygtuką.
Paskutiniame žingsnyje būsite nukreipiami į „Inbank“ puslapį, kuriame užpildysite reikiamą informaciją apmokėjimo procedūros tęsimui.