Sausos odos RUTINA iki 30 m. | MINI (3 pr.)

48,70 EUR
43,83 EUR Sutaupote 10%

Šis taisyklingos odos priežiūros RUTINOS rinkinys susideda iš 3 produktų, kurie užtikrina minimalią, tačiau ne mažiau svarbią kasdienę sausos veido odos priežiūrą. Šis rinkinys padės odai labiau spindėti ir būti skaistesnei, lygesnei.

Į rinkinį įeina šios priemonės: 

1. PRAUSIKLIS dienai ir vakarui: NUDITUM putos

2. TONIKAS dienai ir vakarui: SILENTIUM tonikas

3. DRĖKIKLIS/ EMULSIJA dienai ir vakarui: NUDITUM drėkinanti emulsija 

Priemonės, įeinančios į šį rinkinį, naudojamos tokiu eiliškumu: prausiklis, tonikas ir galiausiai oda drėkinama kremu, emulsija. 

Kiekis

Ingredientai keyboard_arrow_down

Tikslią kiekvieno produkto sudėtį rasite individualiame produkto aprašyme bei ant gaminio etiketės.

Kaip naudoti? keyboard_arrow_down

Svarbu! Teisingam priemonių parinkimui LABAI svarbu tikslus odos tipo testo nustatymas, tad atsakingai žiūrėkite į šį testą ir savo pasirinktus atsakymus. Visa atsakomybė už tikslius atsakymus odos tipo teste ir rinkinio pasirinkimą tenka klientui. 

DĖMESIO, jei turite rimtų odos sutrikimų, kaip dermatitas ar kt., laukiatės ar jūsų oda yra labai jautri, alergiška tam tikroms sudedamosioms dalims, REKOMENDUOJAME pirmiausia pasitarti su savo gydytoju dėl JUMS tinkamiausių priemonių pasirinkimo ir naudojimo. 

Jeigu vis tiek norite išbandyti MANILLA RUTINAS, galite atlikti šį testą, tačiau siūlome papildomai parašyti mums asmeniškai ir dar papildomai pasikonsultuoti ČIA.


Gamintojas ir galiojimas keyboard_arrow_down

Visi MANILLA gaminiai galioja 18 mėnesių laikant +5 +25 °C. Geriausia naudoti iki pabaigos: žr. ant pakuotės. Gamintojas: UAB Dermofaktorius.


...

„Konsultuodama dėl odos problemų pastebiu, kad moterys ieško VIENOS stebuklingos odos priežiūros priemonės, kuri išspręstų visas jų odos problemas. Deja, tai YRA MITAS, nes veikia tik priemonių bei mūsų veiksmų visuma – tai, kam skiriame dėmesio kasdien. Efektyvu tik tai, kas tampa mūsų RUTINA.“

-gyd. Rūta Merkytė, MANILLA įkūrėja. 

...

Kodėl verta rinktis šį rinkinį?

1. Galite tikėtis net iki 2x geresnio efektyvumo nei naudojant pavienes kosmetikos priemones.

2. Įsigiję šį MINI taisyklingos odos priežiūros rinkinį, gausite pačias esmines, paprasčiausios veido odos priežiūros priemones, neišleidžiant pernelyg didelės sumos.

Augaliniai komponentai!

Augaliniai komponentai!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Sukurta gydytojos

Sukurta gydytojos

Tinka veganams!

Tinka veganams!

Pasidalinkite patirtimi

scroll