99,70 EUR
85,90 EUR Sutaupote 13,80 EUR

Šiame SERUMAVIMO rinkinyje rasite šiuos produktus: 

1. Koncentruotas hialurono serumas MOMENTUM.

2. Stangrinantis kolageno serumas NUDITUM.

3. 3x drėkinimo efektą suteikianti gelinė emulsija NUDITUM.

4. DOVANA! Prie rinkinio NEMOKAMAI pridedama kosmetinė.

Atliekant SERUMAVIMO procedūrą visus kosmetikos produktus naudokite vieną po kito, šia pateikta eilės tvarka.

Šių trijų priemonių naudojimas vienu metu odą padaro aksomine, padeda efektyviai ir greitai atstatyti drėgmės balansą odoje. 

Kiekis

„Serumavimas“ kelių serumų sluoksniavimas (angl. Serum layering) yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir gerinti odos būklę.

Kodėl verta sluoksniuoti serumus?

Serumuose, skirtingai nei kremuose, naudojamos didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos, kurios padeda užtikrinti ryškų produkto efektyvumą, o vienu metu naudojant į dvi specifines odos problemas orientuotis skirtingus serumus, galime tikėtis ir dvigubos naudos, greitesnių pokyčių, greičiau pastebimo rezultato.

Tai puikus įrankis kovoti su specifinėms odos priežiūros problemoms, tokioms kaip odos dehidratacija ar raukšlės. Geresniam odos drėgmės balanso atstatymui sukūrėme SERUMAVIMO rinkinį „Žaibiškas drėgmės balanso atstatymas“, kurį sudaro:

1.Koncentruotas hialurono serumas MOMENTUM. Aukštos koncentracijos hialurono serumas intensyviai padeda drėkinti giliuosius odos sluoksnius, odai suteikti apimties, putlumo. Suteikia gaivumo pojūtį. Formulėje esantis vitaminas C padeda stiprinti kraujagyslių sieneles ir mažinti odos patamsėjimus, dėmeles. Serumas odai suteikia matiškumo efektą. 

2. Stangrinantis kolageno serumas NUDITUM. Šiame serume esančių aktyvių ingredientų kombinacija padeda gerinti odos elastingumą ir atsparumą išorės pažaidoms, stiprina paviršinį odos sluoksnį. Pagrindinis ingredientas kolageno bio-gelis yra pagamintas iš jūrinių dumblių, kurie pasižymi ypač geromis odos drėkinamosiomis elastingumą gerinančiomis savybėmis. Jūrinis bio-kolagenas yra giminingas odoje esančiam kolageno tipui ir skatina jo sintezę.

3. 3x drėkinimo efektą suteikianti gelinė emulsija NUDITUM. Lengvos konsistencijos, porų nekemšanti gelinė emulsija su trimis aktyviaisiais komponentais, kurie efektyviai padeda drėkinti, minkštinti bei skaistinti odą. 

Aktyvusis komponentas Hydreïs padeda natūraliai atkurti odos paviršių ir išlaikyti nepažeistą odos struktūrą. Agurkų ekstraktas drėkina bei kondicionuoja odą, suteikia vėsumo ir gaivumo pojūtį. Natrio PCA yra vienas pagrindinių mūsų odos natūralaus drėkinimo faktoriaus (NDF) komponentų, todėl užtikrina intensyvų drėkinimą ir drėgmės išlaikymą odoje.

Ši gelinė emulsija unikali aktyviuoju komponentu HYDREÏS. Tai trigubą drėkinimą užtikrinantis ingredientas gaminamas iš egzotinių bakterijų rūšies, randamų Martinikos saloje esančiame dirvožemyje. Atlikti moksliniai tyrimai su šiuo ingredientu atskleidžia, kad:

-HYDREÏS skatina filagrino gamybą, kuris yra vienas pagrindinių odos struktūros medžiagų – baltymų ir tuo pačiu, NDF (natūralaus drėgmės faktoriaus) komponentų. Naudojant priemones su šiuo ingredientu padedama odai užtikrinti, kad jos apsauginis sluoksnis būtų stipresnis, tvirtesnis ir mažiau pažeidžiamas.

-Šiame HYDREÏS komponente esančios bakterijos gamina egzopolisacharidą (EPS), kuris padeda geriau pasisavinti drėgmę į odą ir ją išlaikyti net 3 kartus ilgiau.

Naudojimas: prieš naudojant visas priemones suplakite. Ant švarios odos pirmiausia tepkite hialurono rūgšties serumą. Jam įsigėrus tepkite kolageno serumą, o po jo naudokite gelinę emulsiją. Visas priemones aplikuokite švelniais, masažiniais judesiais. Galite tepti veido, paakių, kaklo ir dekoltė odą.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MĖGINIAI: kaip jų gauti? Prie kiekvieno užsakymo viršijusio 30 EUR galime pridėti po 2 nemokamus mėginukus, tereikia palikti komentarą prie užsakymo. Jei komentaruose įrašysite daugiau vienetų – įdėsime tik pirmuosius paminėtus. Jei norite gauti daugiau nei 2 vnt. mėginių – juos galima įsigyti ir jie kainuoja po 1 Eur už vienetą + siuntimas.

Juos užsisakyti kol kas galite tik el. paštu info@manilla.lt

Taip pat mėginėlių įsigyti galite MANILLA salelėse Vilniuje CUP (3 a.) ir OZAS (1 a.), Klaipėdos Akropolyje ir Kauno parduotuvėje (I. Kanto g. 22).

P.S. Mėginiai galimi ne visiems MANILLA produktams – NETURIME lakštinių/alginatinių kaukių, veido ir plaukų tonikų, prausimosi putų mėginių. TURIME visus serumus, kremus, SOLUTIO veido prausiklį, kaukes, plaukų ir kūno priežiūros priemones.
rinkiniai*
SRDBA01
84 Prekės

Specifinė nuoroda

Manilla

Rekomenduojami