• SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS
  • SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS
  • SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS
  • SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS
  • SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS
  • SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS
SERUMAVIMO rinkinys ŽAIBIŠKAS POVEIKIS

„NORIU gražios odos ČIA IR DABAR!” – jei kyla tokios mintys SERUMAVIMAS (serumų sluoksniavimas) kaip tiks JUMS. Tai žaibiška pagalba pavargusiai, drėgmę ir elastingumą praradusiai odai. Tokį rinkinį sukūrėme kiekvienam trokštančiam žaibiško efekto.

Vos trys žingsniai ir rezultatą pajusi ir pastebėsi IŠ KARTO, nes oda taps aksominė, prisotinta drėgmės, tačiau neapsunkinta:

1. Iš pradžių švarią, gerai nuvalyta odą giliai drėkink su koncentruotu hialurono serumu.

2. Ant viršaus tepk didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos priemonę - NDF atstatantis serumas - regeneruoja brandžią, pavargusią, papilkėjusią odą. Aktyvi formulė atstato odos apsauginį sluoksnį - natūralų drėgmės faktorių, kuris atsakingas už odos elastingumą, apsaugo odos ląsteles nuo dehidratacijos, regeneruoja bei remineralizuoja odą. Unikalių komponentų dėka oda drėkinama, tampa elastinga ir įgauna apimties.

3. Galiausiai pamaitink odą MOMENTUM dienine emulsija.


 ...kaip tai veikia?

„Serumavimas“ arba kelių serumų sluoksniavimas yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir gerinti odos būklę. Kodėl? Todėl, kad serumų formulės yra ypatingai aktyvios. Jos kuriamos taip, kad veikliosios molekulės būtų kuo mažesnės, skvarbesnės, lengvai patektų  į odą ir pasirūpintų giliaisiais jos sluoksniais. Serumuose, skirtingai nei kremuose, naudojamos didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos, kurios užtikrina ryškų produkto efektyvumą, o vienu metu naudojant du skirtingas funkcijas atliekančius serumus, galime tikėtis ir dvigubos naudos ir greitų pokyčių, iškart pastebimo rezultato. „Serumavimo“ rinkinį sudaro:

- MOMENTUM koncentruotas hialurono serumas – intensyviai drėkina GILIUOSIUS odos sluoksnius, todėl akimirksniu atgaivina pavargusią, papilkėjusią ir drėgmę praradusią odą, pasirūpina stangrumo bei elastingumo atstatymu, patempia, pripildo raukšleles, lygina ir stiprina odą.

- MOMENTUM NDF atstatantis serumas su augaliniu ksilitolio kompleksu rūpinasi APSAUGINIO ODOS BARJERO STIPRUMU. Skatina odos atsinaujinimą, stipriną odos barjerą, todėl neleidžia išgaruoti drėgmei ir išlaiko ją odoje net iki 48 val.

- MOMENTUM Atstatanti NDF veido emulsija – lengvos konsistencijos kremas, kuris „vainikuoja“ serumavimo procesą, „užrakina“ veikliąsias serumų medžiagas ir, svarbiausia, pamaitina bei apsaugo odą nuo šalčio.__________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

MĖGINIAI: kaip jų gauti? Prie kiekvieno užsakymo viršijusio 30 EUR galime pridėti po 2 nemokamus mėginukus, tereikia palikti komentarą prie užsakymo. Jei komentaruose įrašysite daugiau vienetų – įdėsime tik pirmuosius paminėtus. Jei norite gauti daugiau nei 2 vnt. mėginių – juos galima įsigyti ir jie kainuoja po 1 Eur už vienetą + siuntimas.

Juos užsisakyti kol kas galite tik el. paštu info@manilla.lt

Taip pat mėginėlių įsigyti galite MANILLA salelėse Vilniuje CUP (3 a.) ir OZAS (1 a.), Klaipėdos Akropolyje ir Kauno parduotuvėje (I. Kanto g. 22).

P.S. Mėginiai galimi ne visiems MANILLA produktams – NETURIME lakšinių/alginatinių kaukių, veido ir plaukų tonikų, prausimosi putų mėginių. TURIME visus serumus, kremus, SOLUTIO veido prausiklį, kaukes, plaukų ir kūno priežiūros priemones.
rinkiniai*
SRZP1
861 Prekės

Specifinė nuoroda

Labai patiko

Labai malonus jausmas pasitepus

REKOMENDUOJU

Pati ilgai naudoju tik šį, ilgai užtenka, labai patogus dozatorius, gerai nuvalo, nedirgina.

MĖGSTAMIAUSIAS

Mano mėgstamiausias!

Patogu

Labai labai patogu, pirmasis toks micelinis, kuris taupiai naudojasi, puikiai nuvalo, nedirgina, nepalieka jokio riebalo, lipnumo.

Puiku

Patinka, kad dozatorius purškiamas, patogiau naudoti. Pats produktas vertas dėmesio, nedirgina akių, nepalieka lipnumo, nuvalo tikrai gerai makiažą.

Parašyti komentarą !

Manilla

Rekomenduojami