Veido kremai BB, CC, DD... kas tai?
Veido kremai BB, CC, DD... kas tai?

Saulė savo darbą atlieka net ir darganotą dieną. Todėl visada būtina kokybiška veido apsauga. Būtent dėl to “Manilla” didžiuojasi šios vasaros naujiena - DD kremu!

 

Jei dekoratyvinė kosmetika ir kosmetikos parduotuvės Jums nesvetimos, tuomet greičiausiai jau susidūrėte su abėcėlės raidėmis padabintomis spalvinių kremų pakuotėmis. BB kremas, CC kremas ir (opapa, ir tokių būna…) - DD kremas - lentynose jau stumia į šoną mums įprastus makiažo pagrindus ir kremines pudras. Bet ką gi jie visi daro? Koks tarp jų skirtumas? Ir svarbiausia: kada kurį naudoti?

 

 

BB KREMAS:

 

BB kremas - produktas, atkeliavęs iš Azijos, kuris per pastaruosius kelis metus tapo itin populiarus vakaruose ir Europoje. BB (Beauty Balm) kremai tarnauja kaip nežymiai maskuojanti, sulyginanti odos spalvą priemonė, tačiau taip pat turi ir daug odos puoselėjimui skirtų sudėtinių dalių, pvz. tokių, kaip SPF (Sun Protection Factor). Šios sudėtinės dalys gali kisti priklausomai nuo to, kokį prekės ženklą pasirinkote. Įprastai BB kremai yra lengvesnės konsistencijos už kremines pudras, tačiau stipriau maskuojantys nei spalvą suteikiantys veido kremai.

 

CC KREMAS: 

 

Skirtumas tarp BB ir CC kremo yra paprastas ir užkoduotas pavadinime - CC (Color Correcting) kremas yra skirtas veido spalvos korekcijai, užmaskuoti paraudimą ar bėrimą, o BB kremai yra panašūs į lengvą kreminę pudrą su keliais prieš tai minėtais įprastiems kremams būdingais elementais. 

 

DD KREMAS:

 

Tai - vasaros naujiena iš “Manilla” :)

“Manilla” DD kremas (Daily Defence) arba dar kitaip vadinamas - "Dynamic Do-All" - tarsi apjungia BB ir CC kremų privalumus ir paskirtis viename. DD kremas yra dar lengvesnės konsistencijos nei CC kremas, tačiau taip pat puikiai koreguoja veido odos spalvą. Jo sudėtyje yra antioksidantų kompleksas, SPF bei daug kitų odos senėjimą stabdančių ingredientų ir drėkinančių medžiagų.

 

Dėl šių savybių DD kremas vienareikšmiškai yra vasaros “must-have”. Nesvarbu, ar keliaujate į gamtą, bet žinote, jog reikės truputį pasidažyti, ar ruošiatės renginiui, bet nenorite veido apkrauti sunkia kremine pudra, ar tiesiog išbėgdama iš namų norite apsaugoti veidą nuo žalingų saulės spindulių - rinkitės DD kremą! Nuo šiol jis bus geriausias Jūsų vasaros draugas!

 

Gyd. R. Merkytė

Komentaras