Manilla parodoje Rinkis prekę lietuvišką 2017
Manilla parodoje Rinkis prekę lietuvišką 2017

2017 m. rugsėjo 29 – spalio 1 d. „Žalgirio“ arenoje vyko 9-oji Lietuvoje gaminamų prekių ir teikiamų paslaugų paroda „Rinkis prekę lietuvišką“, kuri jau tapo tradicine Lietuvos gamintojų susitikimo su savo klientais vieta. Parodos tikslas – pristatyti Lietuvoje sukuriamus gaminius, skatinti lietuviškų produktų vartojimą, stiprinti šalies gamintojų ir jiems aktualių paslaugų, įrangos tiekėjų bendradarbiavimą.

Parodos, kurią surengė Kauno krašto pramonininkų ir darbdavių asociacija, Lietuvos pramonininkų konfederacija ir įstaiga „Ekspozicijų centras“, atidaryme gamintojus sveikino ūkio ministras Mindaugas Sinkevičius. Į parodą atvyko Airijos, Gruzijos, JAV, Turkijos, Rusijos ambasadų Lietuvoje atstovai.

Sveikinimo žodį pramonininkams ir verslininkams tarė Seimo Pirmininkas prof. Viktoras Pranckietis. Pabrėžta, kad Lietuva per metus lietuviškos kilmės prekių eksportuoja daugiau nei už 13 milijardų eurų.

Šiemet dalyvių buvo 286. Prieš metus parodą aplankė apie 30 tūkstančių žmonių, šiais metais Kaunas jų sulaukė dar daugiau.

"Manilla" 2% hialurono rūgšties serumas šioje parodoje, buvo apdovanotas aukso medaliu Rinkis prekę Lietuvišką 2017!

Manilla įkūrėja, gydytoja Rūta Merkytė - Elekšienė parodoje susidomėjusių žiūrovų auditorijai skaitė pranešimą tema "Natūrali ir sintetinė kosmetika - kokie skirtumai ir kaip pasirinkti?"

Nuotraukų galerija: https://www.15min.lt/galerija/9-oji-lietuvos-gamintoju-paroda-rinkis-preke-lietuviska-132216#galerija/132206/3381760

 Video:

komentuoti (1)

  • Avatar
    Gitana
    Spa 25, 2017

    Labai patiko veido serumas. Pirkau parodoje, kur galėčiau dabar jo isigyti.

Komentaras