KURĮ SERUMĄ GERIAU RINKTIS? 2% ar 3%?
KURĮ SERUMĄ GERIAU RINKTIS? 2% ar 3%?

KURĮ SERUMĄ GERIAU RINKTIS? 2% ar 3%?

Manilla sukūrė du serumus su hialurono rūgštimi – jaunystės eliksyrų paslaptimi, kurios veiksmingumas stabdant odos senėjimo procesus yra pagrįstas klinikiniais tyrimais. Tad atsakant paprastai:

✨Norite gero odos drėkinimo ir komforto jausmo? Rinkitės 2% serumą.

✨Trokštate didesnio giluminio drėkinimo ir greitai pastebimo efekto? Rinkitės 3% serumą.

SVARBU atkreipti dėmesį, kad ne visada mūsų odai reikia stipresnės koncentracijos, nors ji ir žada geresnį efektą. Pavyzdžiui, 3% serumas yra tikrai gana stipri priemonė, kurioje būtent mažos molekulinės masės hialuronas skverbiasi giliau į odą ir dėl to pradėjus naudoti šį produktą kartais netgi jaučiamas lengvas odos tempimas, traukimas. Paprastai aiškinant, taip yra todėl, kad serume esanti mažos molekulinės masės hialurono rūgštis sugeria visą įmanomą drėgmę iš paviršiaus į save ir stengiasi pasiekti gilesnį odos sluoksnį – akcentuojamas gilus odos drėkinimas. Šis serumas nepasižymi raminamosiomis odos savybėmis, yra grynesnis, aktyvesnis, todėl duoda stiprų momentinį odos patempimo pojūtį, tačiau po jo naudojimo visuomet būtinas maitinamasis elementas – kremas ar emulsija.

⚜️Būtent todėl SAUSOS, JAUTRIOS ODOS SAVININKĖMS rekomenduojame rinktis saugesnį ir universalesnį variantą – 2% serumą, kuris ne tik užtikrins odos senėjimo procesų pristabdymą, bet ir švelniai puoselės odą. Šiame serume esantys komponentai atsakingi už odos maitinimą, raminimą, uždegiminių reakcijų mažinimą. Jis tinka visiems odos tipams. Po šio serumo kremas nėra būtinas, bet rekomenduojamas.

⚜️Tuo tarpu 3% serumas dažniausiai rekomenduojamas RIEBIOS, MIŠRIOS ODOS SAVININKĖMS, kurioms sebumo perteklius sunkiai leidžia pasisavinti kremų gerąsias savybes, nes tos priemonės paprasčiausiai beveik nesusigeria. Riebesnės odos savininkėms šis serumas taip pat patiks, nes suteikia tikrai labai ryškų odos matiškumą.

KUO SKIRIASI HIALURONO RŪGŠTIES SERUMŲ KONCENTRACIJA ir SUDĖTIS?

✨Koncentracija: 2% serume yra 2% hialurono rūgšties (1% didelės molekulinės masės hialurono, kuris drėkina odos paviršių – epidermį, ir 1% labai mažos molekulinės masės hialurono, kuris eina giliau į odą ir drėkina net vidurinio odos sluokslio – dermos – paviršių). O 3% serume yra 3% hialurono rūgšties (1% didelės molekulinės masės hialurono, kuris drėkina odos paviršių – epidermį, ir 2% labai mažos molekulinės masės hialurono, kuris eina giliau į odą ir drėkina net vidurinio odos sluoksnio – dermos – paviršių).

✨Sudėtis: 2% serume papildomai dedamos odą kondicionuojančios medžiagos: alavijas, glicerinas ir pantenolis (vit. B5), o – 3% serume šių sudedamųjų dalių nėra.

Komentaras