Pokyčių magija: naujas LOGOTIPAS ir 2018 m. planai
Pokyčių magija: naujas LOGOTIPAS ir 2018 m. planai

Pirmiausia, sveikinimai visiems Manilla bičiuliams Naujųjų metų proga! Visas mūsų kolektyvas Jums linki, kuo daugiau vidinio spindesio ir laiko pasidžiaugti kasdieniais, mažais gyvenimo stebuklais!


Manillai didžiausia magija yra susibūręs daugiau nei 20 tūkstančių bendraminčių ratas (tiek sekėjų jau turime Facebook paskyroje). Norime Jums padėkoti už tai, kad buvote drauge, palaikėte ir pasitikėjote.


2017-ieji buvo skirti „patikrinti”, kiek mūsų idėja aktuali Lietuvai. Natūrali rankų darbo kosmetika, kurią kuria ir gamina jaunų, išsilavinusių žmonių komanda? Ar lietuviai jau tapo pakankamai sąmoningi atsisakyti sintetikos, pradėti skaityti ant pakuočių parašytas sudėtis, rinktis natūralų produktą ir domėtis, ką tepa ant savo kūno? Ar suvokia, kad kokybiškas ir iš brangių ingredientų pagamintas rankų darbo produktas negali kainuoti mažai? Norėjome sužinoti, kiek mes esame reikalingi.


2017 metai buvo pirmieji mūsų, kaip komandos, darbo metai. Visus juos dirbome skaidriai, sunkiai ir atsakingai, komanda plėtėsi, pardavimai augo ir išryškėjo atsakymas į svarbiausią klausimą – TAIP, LIETUVA YRA SĄMONINGA ŠALIS SU SĄMONINGAIS ŽMONĖMIS. Per šiuos metus mūsų gamybos apimtys ir pardavimai išaugo 430%. Ačiū, kad padėjote paneigti paplitusį stereotipą, kad per pirmus metus žlunga 90% lietuviškų verslų.


Šiandien aš laiminga, nes visus užsibrėžtus tikslus (ir dar daugiau!) pasiekėme be didelių kliūčių. Svarbiausia motyvacija – „kuras” Manilla ugniai degti – buvo Jūsų, mielos klientės, palaikymo žodžiai, kurių sulaukėme ypač daug. Manilla Facebook paskyroje penkiomis žvaigždutėmis (5*) mus įvertino net 187 klientės ir klientai, vertinimų vidurkis yra 4,9/5! Asmeniškai aš niekur nesu mačiusi tokio aukšto įvertinimo. Tai yra mano kelrodis kuriant naujus ir gaminant jau klasika tapusius produktus. AČIŪ JUMS, JŪS – NUOSTABIOS!


Naujieji metai asocijuojasi su kaita, judėjimu link geresnio savęs, o svarbiausia, kad jie suteikia magišką naujos, švarios pradžios pojūtį. Tereikia padėkoti už įvykusias patirtis ir drąsiai keliauti tolyn! Manilla 2018 m. kelionę pradeda pristatydama NAUJĄ LOGOTIPĄ, kuris spinduliuoja mūsų vertybėmis ir siekiais:

- GYVATĖ-ŽALTYS – nuo seno išminties bei sergėtojo ženklas. Tai PATIKIMUMAS – žinios patikrintos klinikiniais tyrimais ir paremtos mokslu. Būsime tuo, kas padeda suprasti, žinoti, domėtis daugiau ir priimti SĄMONINGUS sprendimus. Vis aktyviau kursime informatyvų turinį – blogo įrašus, kuriuose rasite žinias apie kosmetikoje naudojamus ingredientus bei teisingą odos priežiūrą.

- GĖLĖ – be tyrumo, meilės ir gerumo, tai NATŪRALUMO simbolis. Nes labiausiai pakeri grožis atėjęs iš gamtos. Polinkis natūralumui ne tik odą puoselėjantis pasirinkimas, bet ir gyvenimo būdas pažadinantis meilę sau – tokiam koks esi. Taip atsiranda svarbiausia – spindesys iš vidaus. Manilla dar labiau rūpinsis savo bendraminčiais – kurs dar daugiau produktų iš natūralių ingredientų.

- BEGALYBĖ – laimės paslaptis slypi kūno ir sielos PUSIAUSVYROJE, kurią atrasti padeda net tokie paprasti dalykai kaip grožio ritualai ir laikas sau. Nes stipru tai, kas nenutrūkstama. Manilla – ne tik graži oda, bet ir kasdienis priminimas apie poilsio ir sveikos gyvensenos svarbą.


Tad 2018-ieji bus tikrai magiški. Laukia pokyčiai aukštyn, geryn, stipryn. Pokyčiai kuriant aukščiausio lygio bioproduktus, kuriems pasitelksime pasaulio biotechnologijų naujienas – iki smulkiausių molekulių suskaidytus augalų ir dumblių ekstraktus, kurių poveikis pagrįstas moksliniais tyrimais, augalų kamienines ląsteles, greitai suyrantį plastiką ir kitus žingsnius vedančius arčiau Motinos Žemelės ir jos gerbūvio.


Laukia pokyčiai dar labiau gerinant klientų aptarnavimo kokybę ir didinant pasitikėjimą – pristatant siuntinius dar greičiau, dar saugiau, konsultuojant klientes dar išsamiau ir išlaikant ilgalaikį bendravimą siūlant patogią ir daug privalumų bei nuolaidų klientėms suteikiančią Ambasadorių programą.

Taip pat, pradėsime produkcijos eksportą į kitas šalis, kad apie lietuvių sukurtus ir gaminamos aukščiausios kokybės produktus išgirstų pasaulis. Sieksime sudaryti vis daugiau darbo vietų mokslo darbuotojams ir specialistams, kad jiems nereikėtų ieškotis gerai apmokamo darbo užsienyje. Vykdysime socialines iniciatyvas ir projektus, padedančius sunkiau besiverčiančioms socialinėms grupėms. Daugelis pokyčių savo mylimos šalies labui – vardui, inovacijoms, ekonomikai skatinti.


Manilla – tai požiūris į gyvenimą. #Manilla #YourInnerShine #pasitepiirgraži


Gyd. R. Merkytė - Elekšienė

 

komentuoti (5)

 • Avatar
  Jurgita
  Sau 1, 2018

  Esu labai patenkinta jusu gaminiais ,dziaugiuosi jus atradus,lauksiu jusu naujoviu, Geru Jums Naujuju ir pirmyn su naujovemis!! Jurgita S

 • Avatar
  Laura
  Sau 1, 2018

  jus ir esat geriausi !! niekas neisgyde mano atopinio dermatito - tik manilla! tycia bandziau nebetept ir ziuret, gal sutapimas.. viskas grizo , pradejus naudot oda vel svyti! jus kuriat ir grozi ir sveikata :)* milijonas aciu uz kokybiskiausia kosmetika. Linkiu paciu geriausiu metu!!!! ir milijono klientu!

 • Avatar
  Marija
  Sau 2, 2018

  Puiku, kad plečiatės, gal tik keista, jog komunikuojate taip lyg iki šiol niekas nebūtų gaminęs natūralios lietuviškos kosmetikos :)) nors yra daug senesnių ir ilgiau dirbančių prekės ženklų su tokiu pačiu įvertinimu fb ir dar daugiau fanų, taip pat jaunų ir daug toliau nuėjusių. Kurti gražu, bet susireikšminti - nelabai ;)

 • Avatar
  Jurate
  Sau 9, 2018

  Su Naujais metais, naujom idejom Jusu sauniaja komanda:)As esu labai patenkinta Jusu gaminama naturalia kosmetika, nors bandzius ir kitos bet Jusu tiko idealiai viskas mano odai.Tai kazkoks metu atradimas buvo man:) Aciu, kad atsiradot ir kad tobulybem ner rybu, sekmes Jums kurybiniam darbe ir atradimuose:)Bendrausim ir grazesim ir siais metais kartu:))

Komentaras