3 žingsniai norint pradėti natūralumo kelionę su Manilla
3 žingsniai norint pradėti natūralumo kelionę su Manilla

Esant milžiniškai kosmetikos pasiūlai populiarėja marketinginis triukas, kai bandoma įpiršti nuomonę, kad naudoti reikėtų TIK vienokią kosmetikos rūšį. Visgi, kartais visiškai natūralūs produktai tikrai niekuo nepadės susiduriant su specifinėmis dermatologinėmis problemomis, kaip ir atvirkščiai, ne visiems būtinos stiprios, cheminės ir rūgštinės priemonės (kurių teisingam naudojimui dažnai reikia specifinių žinių ir specialistų priežiūros), kad oda būtų kerinti – užtektų ir kasdienės, švelnios odos priežiūros.

Manilla teigia, kad svarbiausia harmonija – atsirinkti tai, kas tinka konkrečiai Jums, o tai gali būti skirtingų kosmetikos produktų derinys. Tad kaip nepasimesti ir pasirinkti?

 1.        VERTĖ

Vertinga tai, kas atsako į „kodėl?“

Iš tiesų, tą patį tikslą (skaisčią, išpuoselėtą odą) galima pasiekti keliais būdais, o tiesiausias kelias link teisingo pasirinkimo yra kosmetikos ženklų atvirumas atsakant į klausimą „kodėl?“. Kodėl pasirinkti vieni ar kiti ingredientai?   

-Manilla renkasi natūralumo kelią, nes tiki žmogaus ir gamtos ryšiu. Tiki tuo, kad aplinkoje atsirandant vis daugiau dirbtinumo, sukurto žmogaus rankomis, svarbu nepamiršti to, ką siūlo Motina Gamta ir to, kas patikrinta šimtmečių naudojimo patirtimi.

-Manilla kiekvieno produkto formulėje ingredientai atsiranda prasmingai – skaitant klinikinius tyrimus ir radus įrodymų apie veiksmingumą. Tai lemia didelę vertingų aktyvių medžiagų koncentraciją produkte, kai dedamos veiksmingos ingredientų koncentracijos, o ne mikro procentai, kurie neduoda efekto ir leidžia tik pasigirti ingredientu ant pakuotės.

-Jokių kvapiklių ir kvapų išėmėjų, kadangi visi gaminiai susiję su stipriais, koncentruotais kvapais yra galimi alergenai – tarp jų ir natūralūs eteriniai aliejai yra galimi dirgikliai naudojant ant odos. Būtent todėl, veido priežiūros priemonėse Manilla nieko nedaro specialiai dėl kvapų, o eterinių aliejų beveik nenaudoja.

-Kalbant apie aliejus kosmetikoje, kurių yra visuose Manilla kremuose – svarbiausia komedogeniškumo rodiklis (porų užsikimšimo rizikos lygmuo), kuriuo remiantis Manilla kuria formules kiekvienam odos tipui Ieškodama harmonijos tarp geriausių savybių ir draugiškumo odos poroms.

 1.        SAIKAS

Kai mažiau yra daugiau

Manilla – tai itin grynas produktas, kuriame visi ingredientai apgalvoti, pamatuoti ir be cheminių pridėtų elementų, padedančių produktui nugaruoti. To pliusas, kad norint pasiekti efektą, kasdieniam naudojimui užtenka gerokai mažesnio kiekio. Be to, tai lemia ir tai, kad kiekvienam produktui reikia minutėlės laiko susigerti.

IŠMINTIS: pradėkite naudoti produktų po mažą šlakelį ir tik esant trūkumui (jei priemonė itin greit susigėrė ir nejaučiate, kad išvis ją naudojote) – galite pakartoti procedūrą, tačiau turėkite galvoje, kad Manilla sukurta grynų aliejų pagrindu (be jokių silikonų), tad odai priemonės reikia tiek, kiek jos jai pavyks sugerti. Be to, nuvalius veidą toniku duokite jam šiek tiek laiko susigerti – tik po to tepkite serumą, ir tik jam susigėrus tepkite kremą.

 1.        HARMONIJA

DUETAS arba TRIO

Kerinti oda – ne tikslas, bet nuolatos vykstantis procesas. Nėra nei vieno stebuklingo kremo, kuris po poros užtepimų paverstų odą tobula ilgam laikui. Būtent natūralumas – pasiryžimas ilgalaikiams pokyčiams, kad oda normalizuotųsi ir būtų graži nuolatos. Taigi, norint pasiekti veiksmingumo pasiruošti reikia kasdieniams ritualams ir kompleksinėms priemonėms.

Manilla TRIO – kasdienės teisingos rutinos pagrindas siekiant harmonijos odoje. Tai kasdienis trijų žingsnių ritualas ryte ir vakare, prausiant odą švelniomis putomis BUBBLE TROUBLE, sureguliuojant odos pH su veido TONIKU arba MICELINIU VANDENIU ir galiausiai tepimas tinkamu kremu (jei yra poreikis prieš kremą ir serumu).

Manilla DUETAS – sykį per savaitę odą reiktų papildomai palepinti ir negyvas, suragėjusias odos ląsteles nušveisti švelniu šveitikliu CINAMONO ŽIEDAS(tai galioja visiems odos tipams), tačiau pilnas odos porų išvalymo ir pamaitinimo efektas pasiekiamas tik kartu naudojant ir veido kaukę MANGO TANGO. Šie produktai pasieks geriausių rezultatų tik veikdami DRAUGE.

 

Gyd. Rūta Merkytė-Elekšienė

komentuoti (2)

 • Avatar
  Lina
  Kov 21, 2018

  Laba diena, Noriu tapti jūsu ambasadore :))) , tik nerandu kur prisiregistruoti , norečiau įsigyti pabandymui daugiau produktų , tai miela būtų gauti nuolaidą . Dėkoju

  • Avatar
   Manilla atsakymas:
   Kov 22, 2018

   Sveiki, Lina, norint tapti ambasadore reikia parašyti mums laiškutį į konsultacijos@manilla.lt :)

Komentaras