VASARIŠKO ĮDEGIO rinkinys

KŪNO SPA NAMUOSE – RAMYBĖ, kurią įsileidžiu per savo odą. ❤

Rinkinį sudaro:

1. Apsauginis SPF 30 kremas veidui ir kūnui | ODORE

2. Natūralų įdegį skatinantis deginimosi aliejus | ODORE

3. NAUJIENA! Vėsinantis alavijo gelis | ODORE

4. NAUJIENA! Vėsinanti alavijo dulksna | ODORE

DŽIUGI NAUJIENA, kad šios priemonės galioja net 2 metus! Atlikus papildomus efektyvumo tyrimus paaiškėjo, kad su įprastai naudojamu natūralaus konservanto kiekiu produkcija galioja net 24 mėnesius, tad priemonės puikiai tiks ir sekančiam vasaros sezonui! 

Kiekis

Visi odos tipai

Tikslią kiekvieno produkto sudėtį rasite individualiame produkto aprašyme.

Individualias produktų naudojimo instrukcijas rasite produkto aprašyme arba ant etiketės. Rinkinio naudojimo ir eiliškumo rekomendacijos: prieš deginimąsi, namuose visą kūną ištepkite plonu SPF30 kremo sluoksniu, leiskite priemonei įsigerti. Vėliau SPF kremą tepkite po maudynių arba praėjus rekomenduojamam laikui. Deginimosi metu, paplūdimyje naudokite natūralų įdegį skatinantį aliejų. Veido ir kūno odą atgaivinkite ir sudrėkinkite deginimosi metu su purškiama alavijo dulksna. Po deginimosi odą nuraminkite ir giliai drėkinkite su alavijo geliu. 


Geriausias iki: žr. ant pakuotės. Laikymo sąlygos: +5 +25°C. Gamintojas: UAB „Dermofaktorius", Ateities g. 10, LT-08303, Vilnius, Lietuva www.manilla.lt [email protected] MADE IN LITHUANIA, EU


Alavijo sultys

Alavijo sultys

Hialurono rūgštis

Hialurono rūgštis

Intensyvus drėkinimas

Intensyvus drėkinimas

sausasis kūno aliejus

Rinkinys garantuos tolygų įdegį!

įdegio rinkinys

5 žingsniai, kurie padės ilgiau džiaugtis vasarišku įdegiu:

1. Nepamirškite prieš deginimąsi kūno odos nušveisti šveitikliu! 

2. Nudegimų išvengti padėsiantis SPF30 veido ir kūno kremas;

3. ODORE deginimosi aliejus, kuris suteikia spindesio ir padeda įdegti kur kas greičiau;

4. Kūno dulksna gaivins ir nuramins odą deginimosi metu - idealiai tiks ir veidui;

5. Gelis su hialuronu ir pantenoliu po deginimosi puikiai drėkins ir ramins odą.

Tiesa, visas priemones galite naudoti ir šaltuoju metų sezonu - SPF apsauga puikiai tiks sumaišius su dieniniu kremu kaip makiažo pagrindas, sausasis kūno aliejus maitins odą po dušo, vėsinantis gelis yra ideali priemonė po depiliacijos ar odai sudirgus, alavijo dulksna puikiai gali atlikti ir kasdienio toniko funkciją.

Augaliniai komponentai!

Augaliniai komponentai!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Sukurta gydytojos

Sukurta gydytojos

Tinka veganams!

Tinka veganams!

Pasidalinkite patirtimi

Viso 1 review Parašyti komentarą !

Jūsų užduodami klausimai

Ultravioletiniai spinduliai (sutr. UV) – tai elektromagnetinių bangų spektro dalis, kurią skleidžia saulė ir kai kurie technikos prietaisai, ir kuriems būdingas didelis biologinis ir cheminis aktyvumas. Mažas jų kiekis veikia teigiamai: skatina augimą, vitamino D gamybą odoje, stiprina organizmą, naikina ligas sukeliančias bakterijas, todėl šie spinduliai taikomi kai kurioms ligoms gydyti. Tačiau per didelis UV spindulių kiekis yra pavojingas - jie ardo akies tinklainę, įtakoja priešlaikinį odos senėjimą (fotosenėjimą – odos pakitimus, atsirandančius dėl UV spinduliuotės – raukšleles, pigmentaciją, kuperozę), skatina vėžio atsiradimą - melanomą, gali sukelti saulės smūgį.
UV spindulių poveikis – kaupiamasis, todėl odą nuo saulės reikia pradėti saugoti jau vaikystėje. Oda „nepamiršta“ kiekvieno patirto nudegimo, o vaikai turi didesnę riziką nudegti ir perkaisti saulėje. UVA spinduliai yra daug pastovesni nei UVB – jų poveikis nėra priklausomas nuo dienos ar metų laiko, jie aktyvūs net ir žiemą ar debesuotą dieną. UVA spindulių, kitaip nei UVB spindulių, nesulaiko stiklas. UVB spinduliai daug aktyvesni giedrą dieną (nes dalį jų sulaiko debesys, stiklas), didžiausias aktyvumas – vasaros metu, ypač 11-15 valandomis.
UV spinduliai skirstomi į 3 pagrindines grupes: - UVC spinduliai yra patys kenksmingiausi, tačiau juos „sugeria“ žemę saugantis ozono sluoksnis, todėl jie neprasiskverbia iki žemės paviršiaus ir nesukelia žalos žmogui; - UVB spinduliai yra tie spinduliai, nuo kurių mūsų oda įdega (įgauna tamsesnį atspalvį) arba nudega. Šie spinduliai prasiskverbia į išorinį odos sluoksnį (epidermį). Ilgalaikis šių spindulių poveikis gali greitai susendinti odą (sutrikdo kolageno atsinaujinimo procesus, pagreitina raukšlių atsiradimą, skatina fotosenėjimą, pigmentaciją), taip pat sukelia pokyčius molekuliniu lygmeniu, turi įtakos odos vėžio vystymuisi. - UVA yra ilgiausi UV spinduliai, kurie gali prasiskverbti giliau, į vidinį odos sluoksnį – dermą. Jie yra pavojingiausi, nes didina odos vėžio – melanomos – atsiradimo tikimybę, skatina ląstelių DNR pažaidas. Taip pat skatina priešlaikinį odos senėjimą (fotosenėjimą), hiperpigmentaciją, melazmą ir kitas nepageidaujamas odos būkles. Šie spinduliai prasiskverbia tiek per debesis, tiek per stiklą, todėl veikia mūsų odą net ir šaltuoju metų laiku ar debesuotą dieną. UV spindulių poveikis nulemia net 90% priešlaikinio odos senėjimo požymių – šie pokyčiai vadinami fotosenėjimu. Fotosenėjimas, kitaip nei biologinis (amžiaus sukeltas) senėjimas, gali būti koreguojamas. Žinoma, visiškai atjauninti odos
Ultravioletinių spindulių filtrai skirstomi į tris grupes: a. Cheminiai (sintetiniai) filtrai sugeria saulės spindulių energiją ir paverčia ją šiluma. Trumpai tariant, cheminiai filtrai įsiskverbia į viršutinį odos sluoksnį, sugeria saulės spindulius ir mūsų odoje vykstančių cheminių reakcijų (!) metu juos nukenksmina. Daugėja mokslinių straipsnių, įrodančių kenksmingą cheminių UV filtrų, naudojamų kosmetikoje, poveikį: numanoma, kad jie generuoja laisvuosius radikalus, turi stiprų estrogeninį poveikį, akumuliuojasi riebaliniame sluoksnyje ir sunkiai pasišalina iš organizmo, gali absorbuotą saulės šviesos energiją perduoti DNR molekulėms, neretai iššaukia alergiją. Benzofenonas, plačiai naudojamas kaip UV filtras, ir jam panašūs junginiai yra vieni efektyviausių žinomų laisvųjų radikalų generatorių. Laisvieji radikalai skatina polimerizacijos reakcijas, ardo baltymus, riebalus, ląstelės DNR, sukelia vėžinių ląstelių atsiradimą, odos senėjimą. b. Natūralūs (mineraliniai) filtrai UV spindulius atspindi arba išskaido. Šių filtrų apsauginis poveikis nesusijęs su cheminėmis reakcijomis, o tik su mechaniniu šviesos atspindėjimo procesu. Jie veikia lyg maži veidrodžiai – atspindi UV spindulius, patekusius ant odos. Mineraliniai filtrai nesukelia alergijų, neįsiskverbia į epidermį, tik odos paviršiuje sudaro apsauginį sluoksnį, apsaugo vienodai nuo UVB ir UVA, yra fotostabilūs. Plačiausiai naudojami mineraliniai filtrai – tai titano dioksidas (TiO2) ir cinko oksidas (ZnO). Cinko oksidas labiau apsaugo nuo UVA I, titano dioksidas – labiausiai nuo UVA II, taigi, naudingiausia, kai filtrai būna kartu, tada jie vienas kitą papildo. c. Natūralūs gamtiniai filtrai – įvairūs aliejai. Įrodyta, kad tam tikri augaliniai aliejai gali dalinai apsaugoti nuo saulės, tačiau apsauga nėra stipri ir saugi.