Rožinio kvarco veido masažuoklis

64,90 EUR
38,94 EUR Sutaupote 40%

Įsigiję šią prekę gausite rožinio kvarco volelį specialioje dėžutėje. 

Šis volelis tiks naudojimui tiek ryte tiek vakare, užtruksite vos po 5 minutes ir turėsite stangresnę bei lygesnę odą. Ryte masažuoklis atgyvins jūsų paakius bei suaktyvins veido kraujotaką, ko pasekoje serume esantys aktyvieji ingredientai įsigers į gilesnius odos sluoksnius. Naudojant vakare volelis padės atsipalaiduoti veido raumenims bei sumažins išsiplėtusias poras.

Kuo išskirtinis ROŽINIS KVARCAS?

Šis akmuo yra asocijuojamas su meile sau ir vidine harmonija. Yra teigiama, jog būtent rožinis kvarcas ramina bei atpalaiduoja, balansuoja mintis. Taip pat, yra manoma, jog šis akmuo padeda įveikti perdėtą drovumą, taip prisidėdamas prie asmenybės tobulėjimo. 

Kiekis
NEBETURIME PREKĖS SANDĖLYJE

pink Quartz roller and plate

Šie veido masažuokliai padės patogiau ir maloniau naudoti veido serumus, juos efektyviai įmasažuoti į veido ir dekoltė odą. Padės odai suteikti stangrumo, lygumo. Labai svarbu žinoti, jog volelį reikia stumti viena kryptimi, jokiu būdu ne pirmyn atgal. Padenkite veidą patinkančiu serumu ir masažuokite visas veido sritis, nuo veido vidurio link plaukų. 


Manufacturer: JSC "Dermofaktorius"


...

Veido masažas - viena efektyviausių priemonių kovoje prieš raukšles.

...

Kaip tai veikia?

Prabangus veido masažuoklis pagamintas iš 100% natūralaus rožinio kvarco. MANILLA voleliams yra atlikta profesionali ekspertizė ir akmuo įvertintas pažymėjimu.

Tai ypač puikiai tinkanti priemonė skirta naudoti kartu su MANILLA SERUMAVIMO rinkiniais, kuriuos rasite ČIA: https://manilla.lt/rinkiniai-/ 

Pabrėžiame, jog įsigydami šią prekę gausite tik volelį (Gua Sha nėra pridedama).

Augaliniai komponentai!

Augaliniai komponentai!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Su meile pagaminta Lietuvoje!

Sukurta gydytojos

Sukurta gydytojos

Tinka veganams!

Tinka veganams!

Pasidalinkite patirtimi

Jūsų užduodami klausimai

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą.


Lietuvoje siuntos pristatomos nemokamai, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 35,00 eur ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 35,00 eur siuntimo kaina Lietuvoje (paštomatu) – 2,49 eur.

Siuntoms, kurių vertė iki 35,00 eur siuntimo kaina Lietuvoje (į namus) – 2,79 eur.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-5 d.d.

90 proc. atvejų
esant įprastoms visuomenės sąlygoms jos pristatomos per 1-2 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, turime su jais sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją - pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mes esame sąžiningas gamintojas ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai ištaisysime ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir negražiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus kosmetika nėra grąžinama prekė. Jei įtariate, kad produktas gali netikti jūsų odai, visada rekomenduojame prieš perkant pakuotę išbandyti mėginuką.

Savo prekes siunčiame į viso pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos Paštui perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais.

ES šalyse dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos Paštu, kai užsakymo suma viršija 100 EUR.

Pristatymo terminas 1-4 darbo dienų.

Pristatymo terminai apskaičiuojami automatiškai pasirinkus kurjerį ir šalį.

Siuntų kainos apskaičiuojamos automatiškai nuo krepšelio svorio ir šalies. Kainos į užsienio šalis matomos MANILLA svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Jei kyla klausimų ar nerandate siuntos kainos, rašykite užklausą el. paštu [email protected]

Siuntoms, siunčiamoms ne ES šalyse, taikomas muitas. Muito mokestis mokamas pagal siuntėjo šalyje galiojančius įstatymus.

Prie kiekvieno užsakymo, viršijusio 30 EUR, galime pridėti nemokamus MANILLA mėginukus, kurių kiekis priklauso nuo užsakymo sumos:

Nemokami 2 mėginukai užsakymams už 30-50 EUR;

Nemokami 3 mėginukai perkant už 50-70 EUR;

Nemokami 4 mėginukai perkant daugiau nei 70 EUR.

Maksimaliai pridedame 4 mėginius. 

Norint prie užsakymo prisidėti mėginių – keliaukite į savo pirkinių krepšelį. Jei jūsų krepšelio vertė viršija minimalią 30 Eur sumą, dešinėje pusėje, žemiau bendros pirkinių sumos, atsiras pasirinkimas IŠSIRINKTI NEMOKAMUS MĖGINIUS. Paspaudus ten matysite, kokių produktų mėginius turime tuo metu sandėlyje. JEI SĄRAŠE MĖGINIO NĖRA  JO SANDĖLYJE NETURIME IR PRIE UŽSAKYMO PRIDĖTI NEGALĖSIME. Komentaruose įrašyti mėginiai NEBUS pridedami.

SVARBU! Per didelius išpardavimus arba sandėlyje pasibaigus mėginiams, pasiliekame teisę NEMOKAMŲ MĖGINIŲ funkciją išjungti. Jei NEMOKAMŲ MĖGINIŲ funkcijos krepšelyje nematote – reiškia šiuo metu NEMOKAMI MĖGINIAI prie užsakymų nėra teikiami.

Jei norite gauti mėginių, kurių nėra automatiškai pridėta sistemoje, kviečiame apsilankyti MANILLA prekybos taškuose, kur konsultantės plačiau papasakos apie MANILLA produkciją ir leis pasirinkti iš platesnio mėginių spektro.

MOKAMI MĖGINUKAI – kaip jų užsisakyti?

Šiuo metu MOKAMŲ mėginių įsigyti internetu galimybės NĖRA. Ruošiame mėginių rinkinukus pagal odos tipą ir greitu metu jie pasirodys prekyboje. Sekite naujienas MANILLA soc. tinkluose ir puslapyje. 

MOKAMUS MĖGINIUS galima įsigyti TIK mūsų prekybos taškuose ir jie kainuoja po 1 EUR. Vienu metu galima įsigyti iki 10 vnt. mėginių, ne daugiau nei 2 vnt. to pačio produkto. MANILLA prekybos taškai: salelės Vilniuje CUP (3 a.), OZAS (1 a.) ir MANILLA firminė Vilniaus parduotuvė (Vokiečių g. 15-21), salelė Klaipėdos Akropolyje, MANILLA firminė Kauno parduotuvė (I. Kanto g. 22), salelė PC Mega, MANILLA firminė Palangos parduotuvė (Vytauto g. 94A).

Rekomenduojami