Kiekvieno produkto formulę kruopščiai tobulina net 5 gydytojų komanda, kuri kasdien aktyviai domisi įrodymais pagrįstos medicinos naujienomis ir biotechnologijų inovacijomis, atidžiai atrinkinėja aktyviąsias medžiagas, siekdami suteikti jums kuo geresnę patirtį bei stipresnį efektą kovojant su odos problemomis.

Daugiametės patirties kosmetikos gamyboje dėka didžiuojamės galėdami pasiūlyti savo klientams veiksmingus odos priežiūros produktus, sukurtus pasitelkiant inovatyviausias technologijas bei naudojant aukščiausios kokybės ingredientus.

Mus pripažino ir mėgsta dešimtys tūkstančių lietuvių!

PRODUKTŲ INGREDIENTAI IR INOVACIJOS

Mūsų naudojami INGREDIENTAI – tik augaliniai, natūralūs ir draugiški gamtai: iš atsinaujinančių anglies šaltinių (užtikriname, kad augalai, iš kurių išgaunamos žaliavos, yra atsodinami) bei savaime suyrantys (panaudota kosmetika, patekusi į bendrąją vandens apytaką, suyra ir nepalieka savo egzistencijos pėdsako per kelias savaites, tai reiškia, visiškai nekenkia ekosistemoms).

Naudojame biotechnologines inovacijas – žaliosios (augalų), mėlynosios (dumblių ir mikroplanktono) ir baltosios (bakterijų kultyvavimo) biotechnologijos modelį. Pasitelkiame augalinių šaltinių mikroorganizmus ir mikrodumblius, todėl galime užtikrinti veiksmingumą ir gamtos tausojimą.

Ingredientus ir jų koncentracijas renkamės remiantis moksliniais tyrimais bei juos įsigyjame tik iš aukščiausios kokybės tiekėjų, veikiančių visame pasaulyje ir turinčių Europos Sąjungos įstatyminės bazės atitikties reikalavimus. Mūsų produkcija praturtinta biotechnologiniais metodais išgautais biopolimerais ir eksopolisacharidais: hialurono rūgštimi, hidrolizuotu kolagenu, keramidais, peptidais, botaniniais augalų, grybų ir mikrodumblių ekstraktais, aktyviomis ir stabiliomis vitaminų formomis ir kitomis odos priežiūrai reikalingomis veikliosiomis medžiagomis.

Tausojame ežerų, miškų ir laukų ekosistemas – rinkdamiesi tik savaime ir itin greitai suyrančias medžiagas, saugome florą ir fauną. Surfaktantai, emulsikliai, paviršiaus aktyvios ir kondicionuojančios medžiagos, esančios mūsų gaminiuose, yra švelnios žmogui ir gamtai.

Naudojame platų portfelį COSMOS ir ECOCERT sertifikuotų žaliavų, kurios yra išgaunamos taikant tvarios pramonės modelį bei suyra savaime, nepalikdamos jokio pėdsako, galinčio pakenkti gamtai.