Pristatymas/grąžinimas

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą.

Lietuvoje siuntos pristatomos nemokamai, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 55 EUR ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 55 EUR siuntimo kaina Lietuvoje – 2,90 EUR.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-5 d.d.

90 proc. atvejų
 esant įprastoms visuomenės sąlygoms jos pristatomos per 1-2 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, turime su jais sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją - pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mes esame sąžiningas gamintojas ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai ištaisysime ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir negražiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus kosmetika nėra grąžinama prekė. Jei įtariate, kad produktas gali netikti jūsų odai, visada rekomenduojame prieš perkant pakuotę išbandyti mėginuką.

Savo prekes siunčiame į viso pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos Paštui perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais. ES šalyse dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos Paštu, kai užsakymo suma viršija 100 EUR. Pristatymo terminas 1-4 darbo dienos. Pristatymo terminai apskaičiuojami automatiškai pasirinkus kurjerį ir šalį.

Siuntų kainos apskaičiuojamos automatiškai nuo krepšelio svorio ir šalies. Kainos į užsienio šalis matomos MANILLA svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Jei kyla klausimų ar nerandate siuntos kainos, rašykite užklausą el. paštu info@manilla.lt.

Siuntoms, siunčiamoms ne ES šalyse, taikomas muitas. Muito mokestis mokamas pagal siuntėjo šalyje galiojančius įstatymus.

Kosmetikos gaminiai: Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. Tačiau jei pakuotė yra pažeista arba turi kitų defektų, mes pakeisime gaminį. Tokiu atveju siųskite siuntinio nuotrauką ir tikslią informaciją el. paštu info@manilla.lt

Kiti produktai: Visų kitų produktų, kurie nėra kosmetika, grąžinimas turėtų būti pateiktas per 14 dienų nuo jūsų siuntos pristatymo. Produktas turėtų būti nepažeistas ir neatidarytas. Klientas padengia grąžinimo išlaidas.

Norime jums priminti, kad „Manilla” yra natūrali, rankų darbo kosmetika, todėl galimi minimalūs konsistencijos pokyčiai. Taip pat, kadangi mes gaminame tik iš natūralių ingredientų, kuriuose nėra atšiaurių cheminių priedų, skirtingų kosmetikos partijų spalva ir kvapas priklauso ir nuo to, kokius ingredientus tuo metu gavome iš tiekėjų. Šios savybės visiškai nekeičia kosmetikos gaminio efektyvumo.

Jei turite kokių nors kitų nusiskundimų, pastebėjimų ar alerginių reakcijų - galite mums pranešti el. paštu: info@manilla.lt

Lojalumo programa

Lojalumo programoje dalyvaujama automatiškai, sukūrus paskyrą www.manilla.lt. MANILLA lojalumo narystė yra asmeninė ir ja gali naudotis tik tas asmuo, kurio vardu yra sukurta paskyra.

Taškai galioja tiek internetinėje, tiek fizinėse parduotuvėse.

Norėdami sužinoti savo lojalumo taškų likutį ir lojalumo teikiamų naudų lygį, tai padaryti galite prisijungę prie savo paskyros www.manilla.lt ir paspaudę ant lojalumo ikonos kairėje pusėje, ekrano apačioje.

Gimtadienio nuolaidos kodas suteikiamas tik lojaliems MANILLA klientams ir galioja vienam apsipirkimui tik internetinėje MANILLA parduotuvėje. Nuolaida galima pasinaudoti vieną kartą per gimtadienio mėnesį pasirinktinai fizinėje ar internetinėje parduotuvėje. Ji nėra sumuojama su kitomis parduotuvėje esančiomis nuolaidomis, taip pat netaikoma dovanų kuponams.

Taip, grąžinus užsakymą, visi už išleistus pinigus gauti taškai yra minusuojami.

Atšaukus internetinį užsakymą nepanaudoti lojalumo taškai automatiškai grąžinami kitą dieną.

Kiti klausimai

Taip, visos kainos, nuolaidos bei specialūs pasiūlymai fizinėse MANILLA parduotuvėse yra tokie pat, kokius matote ir internetinėje svetainėje (nebent sąlygose yra nurodyta kitaip). Parduotuvių adresus ir kontaktus galite rasti čia.

Atkreipkite dėmesį į tai, kokį kuponą turite. Firminio MANILLA dovanų kupono kodą veskite į nuolaidos kodo laukelį, esantį krepšelyje ir spauskite ,,Aktyvuoti”. 

Jeigu turite mūsų partnerių suteiktą kuponą (pvz.: puslapio www.beta.lt MANILLA dovanų kuponą), kupono informaciją atsiųskite mums elektroniniu paštu info@manilla.lt, kuponas bus konvertuotas į naują kodą, pritaikytą panaudojimui MANILLA internetinėje parduotuvėje. 

Jeigu turite „Gera Dovana“ dovanų kuponą, https://manilla.lt/pages/gera-dovana puslapyje jūs galite jį konvertuoti į įprastą MANILLA dovanų kuponą.Puslapyje įvedus savo turimą 18 skaitmenų dovanų kodą ir paspaudus mygtuką „Tęsti“, dovanų kuponas bus patikrinamas. Po patikrinimo išvysite atskirą pranešimą, jog dovanų kuponą galite naudoti el. parduotuvėje. Klaidos atveju gausite pranešimą, jog dovanų kuponas yra negaliojantis.Dovanų kupono konvertavimo instrukciją rasite čia. Iškilus sunkumams ar papildomiems klausimams, kviečiame kreiptis info@manilla.lt 

Fizinėse MANILLA parduotuvėse visus dovanų kuponus galima panaudoti iškart, be papildomo kupono konvertavimo.
Parduotuvių sąrašas ir kontaktai: https://manilla.lt/pages/parduotuves

Prie kiekvieno užsakymo, viršijusio 30 EUR, galime pridėti nemokamus MANILLA mėginukus, kurių kiekis priklauso nuo užsakymo sumos:

Nemokami 2 mėginukai užsakymams už 30-50 EUR;

Nemokami 3 mėginukai perkant už 50-70 EUR;

Nemokami 4 mėginukai perkant daugiau nei 70 EUR.

Maksimaliai pridedame 4 mėginius. Norint prie užsakymo prisidėti mėginių – keliaukite į savo pirkinių krepšelį. Jei jūsų krepšelio vertė viršija minimalią 30 Eur sumą, dešinėje pusėje, žemiau bendros pirkinių sumos, atsiras pasirinkimas „IŠSIRINKTI NEMOKAMUS MĖGINIUS“. Paspaudus ten matysite, kokių produktų mėginius turime tuo metu sandėlyje.

JEI SĄRAŠE MĖGINIO NĖRA – JO SANDĖLYJE NETURIME IR PRIE UŽSAKYMO PRIDĖTI NEGALĖSIME. Komentaruose įrašyti mėginiai NEBUS pridedami.

SVARBU! Per didelius išpardavimus arba sandėlyje pasibaigus mėginiams, pasiliekame teisę NEMOKAMŲ MĖGINIŲ funkciją išjungti. Jei NEMOKAMŲ MĖGINIŲ funkcijos krepšelyje nematote – reiškia šiuo metu NEMOKAMI MĖGINIAI prie užsakymų nėra teikiami.

Jei norite gauti mėginių, kurių nėra automatiškai pridėta sistemoje, kviečiame apsilankyti MANILLA prekybos taškuose, kur konsultantės plačiau papasakos apie MANILLA produkciją ir leis pasirinkti iš platesnio mėginių spektro.

MOKAMI MĖGINUKAI – kaip jų užsisakyti?

Mokamus mėginius internetu galite įsigyti TIK KAIP MĖGINIŲ RINKINIUS PAGAL ODOS TIPUS.

Įsigyti galite paspaudę ČIA

ATSKIRUS MOKAMUS MĖGINIUS galima įsigyti mūsų prekybos taškuose ir jie kainuoja po 1 EUR. Vienu metu galima įsigyti iki 10 vnt. mėginių, ne daugiau nei 2 vnt. to pačio produkto.

MANILLA prekybos taškai:

Vilniuje CUP, PC AKROPOLIS ir Vokiečių g. 15-31Palangoje Vytauto g. 94AKaune I. Kanto g. 22 ir Islandijos pl. 32

Manome, jog pakuočių rūšiavimas yra labai svarbus aspektas mūsų kasdienybėje. Tačiau, kalbant apie pakuočių panaudojimą antrą kartą, turime šiek tiek kitokią nuomonę. MANILLA pakuočių atgal nerenkame, nes: 

1. Panaudotose pakuotėse kaupiasi daug įvairiausių bakterijų. Tam, kad užtikrinti, jog bakterijų norma yra leistina, būtina atlikti mikrobiologinius tyrimus. Jei bakterijų pakuotėje yra daugiau nei leidžiama, produktas sugenda greičiau, ko pasėkmė yra rizika susirgti odos ligomis. 

2. Tam, kad pakuotę būtų galima naudoti antrą kartą, reikia ją tinkamai paruošti. T.y pakuotę reikia surinkti, atsivežti į laboratoriją, išplauti, dezinfekuoti. Tai reikalauja daug papildomų resursų (vanduo, elektra). Dėl to kyla klausimas, ar tikrai ruošdami pakuotes kitam panaudojimui, dar labiau nepakenksime gamtai. Labai raginame mūsų klientus panaudotas pakuotes išplauti ir rūšiuoti į atitinkamus konteinerius. Dauguma mūsų pakuočių yra pagamintos iš bioplastiko, kurį gaminant, į orą yra išleidžiama mažiau CO2 dujų. Taip pat, mūsų visos produktų dėžutės yra iš perdirbto popieriaus. 

Daugiau informacijos: https://www.youtube.com/watch?v=80rWAygbBx0&t=4s.

Odos priežiūros klausimai

Jeigu jus domina odos tipo nustatymas, profesionali konsultacija dėl produktų pasirinkimo ir kosmetologo rekomendacijos, rekomenduojame registruotis vizitui MANILLA Medical SPA Kaune arba MANILLA CLINIC centre Vilniuje.

Kontaktai:

MANILLA Medical SPA – https://www.manillaspa.lt/rezervacija

MANILLA CLINIC – https://www.manillaclinic.lt/rezervacija

Nemokamą konsultaciją dėl tinkamiausių produktų pasirinkimo bei taisyklingos rutinos susidarymo suteikiame visose MANILLA fizinėse parduotuvėse: https://manilla.lt/pages/parduotuves

Internetu klientams suteikiame galimybę nemokamai konsultuotis vaizdo skambučių metu, laiškais (info@manilla.lt paštu), Messenger ar Instagram žinutėmis, puslapio dešiniajame kampe esančio ,,gyvo pokalbio“ kanalu.

Užsiregistruoti internetinei video konsultacijai galite čia: https://manilla.lt/pages/konsultacija

Svarbiausia kiekvienai būsimai mamytei žinoti, kad laukiantis vaikelio ar žindant, organizmas tampa jautresnis, pakinta hormoninė ir nervų sistemos, tad net jei iki tol nebuvote niekam alergiška, patartina vengti bet kokių potencialių alergenų ar iritantų. Didžiąją dalį (apie 80 proc.) visų odos alergijų sukelia trys ingredientų grupės – kvapikliai (įskaitant ir natūralius eterinius aliejus), dažikliai ir konservantai. Tad norint apsisaugoti ir išvengti nemalonių odos reakcijų – egzemos, sudirginimo, alerginių odos reakcijų, dermatito – geriausia rinktis kosmetiką be šių priedų.

Visi MANILLA gaminiai yra saugūs ir tinkami naudoti nėščioms bei maitinančioms moterims, o dalį gaminių (SILENTIUM* ir NUDITUM* linijos) galima naudoti ir vaikams nuo 3 metų.

Pačios švelniausios, hipoalerginės MANILLA linijos yra:

NUDITUM linija, skirta visų tipų odai, atliekanti drėkinimo ir valymo funkcijas;

SILENTIUM linija, kuri skirta jautriai, dirgliai, sausėjančiai odai.

Daugiau informacijos: https://manilla.lt/blogs/news/kaip-priziureti-oda-nestumo-laikotarpiu-gydytojos-patarimai-besilaukiancioms

Jeigu abejojate dėl priemonių pasirinkimo nėštumo metu, rekomenduojame konsultuotis su savo gydytoju arba kosmetologu.

MANILLA gaminius su vitaminu C vasaros laikotarpiu naudoti galima ir SPF apsauga dėl to yra neprivaloma. Stabilios formos vitaminas C yra ingredientas, kurį galima naudoti vasarą, nes būtent tada mūsų oda yra labiausiai veikiama UV spindulių, taigi ir laisvųjų radikalų. Laisvieji radikalai susidaro saulės (ultravioletinių spindulių) poveikyje ir yra toksiškos, nestabilios molekulės, kurios prisideda prie senėjimo procesų, šalindamos natūralius antioksidantus iš odos ir sukeldamos ląstelių bei DNR žalą. 

Vitaminas C, kaip stiprus antioksidantas:

- Neutralizuoja dėl UV spindulių susidariusių laisvųjų radikalų sukeltą oksidacinį stresą

- Saugo odą nuo UV spindulių sukeltų odos pažeidimų

- Padeda šviesinti odą skaidydamas jau susidariusias pigmentines dėmes

- Padeda odai greičiau atsistatyti po saulės pažeidimų, skatindamas kolageno gamybą.

MANILLA savo produktuose naudoja stabilią vitamino C formą – SODIUM ASCORBYL PHOSPHATE, kas chemiškai yra ne rūgštis, o druska, taigi – nesukelia fotosensityvumo ir nesukelia pavojaus odos sveikatai einant į saulę. 

Remiantis „The Journal of Clinical and Estehetic Dermatology“, „apsaugos nuo saulės priemonės tik iš dalies efektyviai blokuoja laisvuosius radikalus, kuriuos sukuria UV spinduliai“. Taigi, reikėtų galvoti apie vitaminą C kaip apie papildomą apsaugos lygį nuo saulės ir teptis jo turinčius produktus vasarą ne tik vakarais, bet ir rytais. SPF apsauga nėra būtina, bet rekomenduojama visais metų laikais, nesvarbu, ar jūs naudosite vitamino C turinčias priemones, ar ne.

Daugiau informacijos: https://manillalt.myshopify.com/blogs/news/vitaminas-c-ir-jo-svarba-vasaros-laikotarpiu

Dėl jums tinkamiausių kosmetikos priemonių pasirinkimo kviečiame atvykti konsultacijai į fizines MANILLA parduotuves Vilniuje, Kaune ar Palangoje, konsultuotis su mūsų specialistais video konsultacijų metu arba užduoti klausimus raštu pokalbio lange, esančiame dešiniajame www.manilla.lt puslapio kampe.

Ultravioletiniai spinduliai (sutr. UV) – tai elektromagnetinių bangų spektro dalis, kurią skleidžia saulė ir kai kurie technikos prietaisai, ir kuriems būdingas didelis biologinis ir cheminis aktyvumas. Mažas jų kiekis veikia teigiamai: skatina augimą, vitamino D gamybą odoje, stiprina organizmą, naikina ligas sukeliančias bakterijas, todėl šie spinduliai taikomi kai kurioms ligoms gydyti.

Tačiau per didelis UV spindulių kiekis yra pavojingas - jie ardo akies tinklainę, įtakoja priešlaikinį odos senėjimą (fotosenėjimą – odos pakitimus, atsirandančius dėl UV spinduliuotės – raukšleles, pigmentaciją, kuperozę), skatina vėžio atsiradimą - melanomą, gali sukelti saulės smūgį.

UV spindulių poveikis – kaupiamasis, todėl odą nuo saulės reikia pradėti saugoti jau vaikystėje. Oda „nepamiršta“ kiekvieno patirto nudegimo, o vaikai turi didesnę riziką nudegti ir perkaisti saulėje.

UVA spinduliai yra daug pastovesni nei UVB – jų poveikis nėra priklausomas nuo dienos ar metų laiko, jie aktyvūs net ir žiemą ar debesuotą dieną. UVA spindulių, kitaip nei UVB spindulių, nesulaiko stiklas. UVB spinduliai daug aktyvesni giedrą dieną (nes dalį jų sulaiko debesys, stiklas), didžiausias aktyvumas – vasaros metu, ypač 11-15 valandomis.

UV spinduliai skirstomi į 3 pagrindines grupes:

- UVC spinduliai yra patys kenksmingiausi, tačiau juos „sugeria“ žemę saugantis ozono sluoksnis, todėl jie neprasiskverbia iki žemės paviršiaus ir nesukelia žalos žmogui;

- UVB spinduliai yra tie spinduliai, nuo kurių mūsų oda įdega (įgauna tamsesnį atspalvį) arba nudega. Šie spinduliai prasiskverbia į išorinį odos sluoksnį (epidermį). Ilgalaikis šių spindulių poveikis gali greitai susendinti odą (sutrikdo kolageno atsinaujinimo procesus, pagreitina raukšlių atsiradimą, skatina fotosenėjimą, pigmentaciją), taip pat sukelia pokyčius molekuliniu lygmeniu, turi įtakos odos vėžio vystymuisi.

- UVA yra ilgiausi UV spinduliai, kurie gali prasiskverbti giliau, į vidinį odos sluoksnį – dermą. Jie yra pavojingiausi, nes didina odos vėžio – melanomos – atsiradimo tikimybę, skatina ląstelių DNR pažaidas. Taip pat skatina priešlaikinį odos senėjimą (fotosenėjimą), hiperpigmentaciją, melazmą ir kitas nepageidaujamas odos būkles. Šie spinduliai prasiskverbia tiek per debesis, tiek per stiklą, todėl veikia mūsų odą net ir šaltuoju metų laiku ar debesuotą dieną. UV spindulių poveikis nulemia net 90% priešlaikinio odos senėjimo požymių – šie pokyčiai vadinami fotosenėjimu.

Ultravioletinių spindulių filtrai skirstomi į tris grupes:

a. Cheminiai (sintetiniai) filtrai sugeria saulės spindulių energiją ir paverčia ją šiluma. Trumpai tariant, cheminiai filtrai įsiskverbia į viršutinį odos sluoksnį, sugeria saulės spindulius ir mūsų odoje vykstančių cheminių reakcijų (!) metu juos nukenksmina.

Daugėja mokslinių straipsnių, įrodančių kenksmingą cheminių UV filtrų, naudojamų kosmetikoje, poveikį: numanoma, kad jie generuoja laisvuosius radikalus, turi stiprų estrogeninį poveikį, akumuliuojasi riebaliniame sluoksnyje ir sunkiai pasišalina iš organizmo, gali absorbuotą saulės šviesos energiją perduoti DNR molekulėms, neretai iššaukia alergiją.

Benzofenonas, plačiai naudojamas kaip UV filtras, ir jam panašūs junginiai yra vieni efektyviausių žinomų laisvųjų radikalų generatorių. Laisvieji radikalai skatina polimerizacijos reakcijas, ardo baltymus, riebalus, ląstelės DNR, sukelia vėžinių ląstelių atsiradimą, odos senėjimą.

b. Natūralūs (mineraliniai) filtrai UV spindulius atspindi arba išskaido. Šių filtrų apsauginis poveikis nesusijęs su cheminėmis reakcijomis, o tik su mechaniniu šviesos atspindėjimo procesu. Jie veikia lyg maži veidrodžiai – atspindi UV spindulius, patekusius ant odos.

Mineraliniai filtrai nesukelia alergijų, neįsiskverbia į epidermį, tik odos paviršiuje sudaro apsauginį sluoksnį, apsaugo vienodai nuo UVB ir UVA, yra fotostabilūs. Plačiausiai naudojami mineraliniai filtrai – tai titano dioksidas (TiO2) ir cinko oksidas (ZnO). Cinko oksidas labiau apsaugo nuo UVA I, titano dioksidas – labiausiai nuo UVA II, taigi, naudingiausia, kai filtrai būna kartu, tada jie vienas kitą papildo.

c. Natūralūs gamtiniai filtrai – įvairūs aliejai. Įrodyta, kad tam tikri augaliniai aliejai gali dalinai apsaugoti nuo saulės, tačiau apsauga nėra stipri ir saugi.

SPF (angl. Sun Protection Factor) – tai apsaugos nuo saulės faktorius, šiuo parametru produktus nuo saulės imta žymėti dar 1978. Jis parodo, kiek efektyviai priemonė saugo nuo UVB spindulių.

Apsaugos nuo saulės faktorius SPF – tai skaičiais išreikštas saulės filtras, kuris pratęsia buvimo saulėje laiką, nufiltruodamas dalį mus pasiekiančių UVB spindulių. Natūralu, kad kuo mažiau UVB spindulių pasiekia mūsų odą, tuo lėčiau mes įdegame. Didesnė SPF reikšmė reiškia stipresnę apsaugą, efektyviau sulaikomus UVB spindulius.

SPF reikšmės: SPF 2 – sulaiko 50% UVB spindulių. Tinka tamsiai ir jau įdegusiai odai. SPF 10 – sulaiko 85% UVB spindulių. Tinka tiems, kurie įdega greitai ir nenusidegina. SPF 20 - sulaiko 96% UVB spindulių. Tinkama apsauga normaliai, šviesiai odai. SPF 30 - sulaiko 97% UVB spindulių. Rekomenduojama blyškiai ir jautriai odai. SPF 50 – sulaiko 98% UVB spindulių ir apsaugo nuo nudegimo, jeigu saulėje kaitinamasi ilgą laiką.

Kiekvieno žmogaus oda, priklausomai nuo jos tipo, įdega per skirtingą laiko tarpą, pvz. šviesiaodžiai, būdami saulėje ir nenaudodami jokių apsauginių priemonių, parausta vidutiniškai per 10 minučių. Pasitepus priemone, kurios SPF15, to paties baltaodžio oda parausta ne per 10, o per 10x15 minučių, t.y. per 15 kartų ilgesnį laiko tarpą – 150 minučių.

Mažiau jautrios odos savininkas, kurio oda parausta (įdega) per ilgesnį laiko tarpą nei 10 minučių, naudodamas tą pačią priemonę, turinčią SPF15, bus saugus saulėje dar ilgesnį laiko tarpą.

Turėkite omenyje, kad SPF skaičiai nėra absoliutūs. Rezultatas priklauso nuo to, kaip greitai konkrečiai Jūsų oda saulėje pradeda rausti. SPF parodo tik apsaugos nuo trumpesniųjų UVB bangų stiprumą, tačiau labai svarbu apsisaugoti ir nuo ne ką mažiau žalingų UVA bangų, tad rinkdamiesi veido odos priežiūros priemones įsitikinkite, kad jos turi UVA bangas sulaikančius filtrus.

- Kai odai trūksta elastingumo – jaučiate odos sausumą, diskomfortą, tempimą, pajautrėjimą, oda yra dehidtratuota, suglebusi, pikšvo atspalvio; 

- Kai odai trūksta komforto – ji yra išsausėjusi, „pavargusi“ nuo išorės dirgiklių – temperatūrų kaitos, UV spinduliuotės, laisvųjų radikalų atakos (cigarečių dūmai, miesto oro tarša); 

- Kai dirgina įprastos kosmetikos priemonės; 

- Kai reikia sustiprinti natūralią odos epidermio mitybą bei drėkinimą, norisi daugiau minkštumo, stangrumo pojūčio.

IŠBANDYKITE SERUMAVIMĄ – tai žaibiška pagalba pavargusiai, drėgmę ir elastingumą praradusiai odai. „Serumavimas“ arba kelių serumų sluoksniavimas yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir gerinti odos būklę.

Kodėl? Todėl, kad serumų formulės yra ypatingai aktyvios. Jos kuriamos taip, kad veikliosios molekulės būtų kuo mažesnės, skvarbesnės, lengvai patektų į odą ir pasirūpintų giliaisiais jos sluoksniais. Serumuose, skirtingai nei kremuose, naudojamos didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos, kurios užtikrina ryškų produkto efektyvumą, o vienu metu naudojant du ar tris skirtingas funkcijas atliekančius serumus, galime tikėtis ir dvigubos naudos ir greitų pokyčių, iškart pastebimo rezultato.

Rezultatą pajusi ir pastebėsi IŠ KARTO, nes oda taps aksominė, prisotinta drėgmės, tačiau neapsunkinta:

1. Iš pradžių švarią, gerai nuvalytą ir tonizuotą odą giliai drėkink NUDITUM hialurono rūgšties 2 proc. serumu su vit. C;

2. Ant viršaus tepk didelės veikliųjų medžiagų koncentracijos priemonę - NUDITUM Stangrinantį kolageno veido serumą su ryžių pienu ir argininu; unikalių komponentų dėka oda giliai drėkinama, tampa elastinga ir įgauna apimties;

3. Galiausiai odą pamaitink ir "užrakink" serumų suteikiamą drėgmę ir veikliasias medžiagas NUDITUM drėkinamaja veido emulsija. Pirmosios 9 savaitės yra skirtos akivaizdžiam rezultatui pasiekti, kurį vėliau siekiame palaikyti. Po 9 savaičių intensyvios kolageno terapijos – serumavimo – oda tampa standesnė, elastingesnė, prisotinta drėgmės. Skaistėja ir tampa mažiau vizualūs reljefo nelygumai, o odos natūrali apsauga ir struktūra tampa stipresnė, kas leidžia odai geriau apsisaugoti nuo išorės dirgiklio ir alergenų poveikio.

Skirtas visiems odos tipams; Natūraliai pati oda gamina hialurono rūgštį, tačiau šis procesas sulėtėja ties maždaug 28 m., tad nuo to laiko tampa prasminga odai padėti prisisotinti drėgme naudojant hialurono rūgšties serumą.

JEI JAUČIATE DEHIDRATACIJOS POŽYMIUS, SERUMĄ GALITE NAUDOTI PAGAL POREIKĮ, bet kurio amžiaus. Hialurono rūgštis yra ypač svarbus ingredientas dehidratuotos odos būklei pagerinti.

Odos dehidratacija – būklė (ne odos tipas), nuo kurios kenčia tiek sausos, tiek normalios/mišrios, tiek riebios odos savininkės. Jeigu oda tapo dirgli, jautresnė nei įprastai, šiurkšti, šerpetojanti, mažiau švytinti, praradusi skaistumą, stangrumą, o nusiprausus jaučiamas sausumo ir tempimo pojūtis, diskomfortas, atsirado naujų raukšlelių, vadinasi, oda yra dehidratuota ir jai reikia papildomo gilaus drėkinimo.

Norint, jog kosmetikos priemonės iš tikrųjų būtų veiksmingos, oda turi būti reikiamai paruošta. Svarbu, kad veido ji būtų ne tik švariai nuprausta, bet ir tinkamai subalansuota. Normaliai sveikos odos pH svyruoja nuo 4,5 iki 6, priklausomai nuo odos tipo.

Būtent tinkamas pH leidžia odai natūraliai kovoti su žalojančiais mikroorganizmais. Deja, dauguma valiklių, prausiklių, muilų ar net itin „kietas“ vanduo ar intensyvi saulės spinduliuotė išbalansuoja odos apsaugą užtikrinantį pH. Šiam žalingam poveikiui neutralizuoti reikalingas tonikas.

Norint, kad tonikas neštų tik naudą svarbu, jog jis būtų be alkoholio ir kvapiklių, praturtintas naudingais ekstraktais. Toniką yra būtina turėti kiekvienai norinčiai pastebėti didesnius, teigiamus odos pokyčiu - siekiant kovoti su raukšlelėmis, pigmentinėmis dėmelėmis ar randeliais. Jis parengs odą ir atgaivins tam, kad kiekviena kosmetikos priemonė veiktų efektyviai.

Įprastos sintetinės putojančios šampūnų ir prausiklių medžiagos, tokios kaip SODIUM LAURETH/MYRETH/LAURYL SULFATE (SLS, SLES), SODIUM COCO SULFATE, AMMONIUM LAURYL ir LAURETH SULFATE yra keičiamos į natūralias, ekologiškas, gaminamas iš atsinaujinančių anglies šaltinių ir savaime suyrančias (bio-skaidžias) alternatyvas - DISODIUM COCOYL GLUTAMATE, LAURYL/COCO/DECYL GLUCOSIDE, CAPRYLYL/CAPRYL GLUCOSIDE, SODIUM COCOYL ISETHIONATE, COCAMIDOPROPYL BETAINE, SODIUM COCO-GLUCOSIDE TARTRATE/CITRATE, COCO-BETAINE.

Manilla HAIR CLINIC linijos šampūnuose ir kitų linijų prausikliuose naudoja tik šias, ekologiškas ir natūralias, biologiškai skaidžias paviršiaus aktyvių medžiagų alternatyvas.