Pristatymas / grąžinimas

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą.

Lietuvoje siuntos pristatomos nemokamai, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 55 EUR ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 55 EUR siuntimo kaina Lietuvoje – 2,90 EUR.

Siuntos Lietuvoje pristatomos per 1-5 d.d.

90 proc. atvejų
 esant įprastoms visuomenės sąlygoms jos pristatomos per 1-2 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, turime su jais sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją - pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mes esame sąžiningas gamintojas ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai ištaisysime ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir negražiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus kosmetika nėra grąžinama prekė. Jei įtariate, kad produktas gali netikti jūsų odai, visada rekomenduojame prieš perkant pakuotę išbandyti mėginuką.

Savo prekes siunčiame į viso pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos Paštui perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais. ES šalyse dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos Paštu, kai užsakymo suma viršija 200 EUR. Pristatymo terminas 1-4 darbo dienos. Pristatymo terminai apskaičiuojami automatiškai pasirinkus kurjerį ir šalį.

Siuntų kainos apskaičiuojamos automatiškai nuo krepšelio svorio ir šalies. Kainos į užsienio šalis matomos MANILLA MED svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Jei kyla klausimų ar nerandate siuntos kainos, rašykite užklausą el. paštu info@manilla.lt.

Siuntoms, siunčiamoms ne ES šalyse, taikomas muitas. Muito mokestis mokamas pagal siuntėjo šalyje galiojančius įstatymus.

Kosmetikos gaminiai: Pagal Lietuvos Respublikos įstatymus, kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. Tačiau jei pakuotė yra pažeista arba turi kitų defektų, mes pakeisime gaminį. Tokiu atveju siųskite siuntinio nuotrauką ir tikslią informaciją el. paštu info@manilla.lt

Kiti produktai: Visų kitų produktų, kurie nėra kosmetika, grąžinimas turėtų būti pateiktas per 14 dienų nuo jūsų siuntos pristatymo. Produktas turėtų būti nepažeistas ir neatidarytas. Klientas padengia grąžinimo išlaidas.

Norime jums priminti, kad „Manilla MED” yra natūrali, rankų darbo kosmetika, todėl galimi minimalūs konsistencijos pokyčiai. Taip pat, kadangi mes gaminame tik iš natūralių ingredientų, kuriuose nėra atšiaurių cheminių priedų, skirtingų kosmetikos partijų spalva ir kvapas priklauso ir nuo to, kokius ingredientus tuo metu gavome iš tiekėjų. Šios savybės visiškai nekeičia kosmetikos gaminio efektyvumo.

Jei turite kokių nors kitų nusiskundimų, pastebėjimų ar alerginių reakcijų - galite mums pranešti el. paštu: info@manilla.lt

Kiti klausimai

MOKAMI MĖGINUKAI – kaip jų užsisakyti?

Mokamus mėginius internetu galite įsigyti TIK KAIP MĖGINIŲ RINKINIUS PAGAL ODOS TIPUS.

Įsigyti galite paspaudę ČIA

ATSKIRUS MOKAMUS MĖGINIUS galima įsigyti mūsų prekybos taškuose ir jie kainuoja po 1 EUR. Vienu metu galima įsigyti iki 10 vnt. mėginių, ne daugiau nei 2 vnt. to pačio produkto.

MANILLA MED prekybos taškai:

Vilniuje CUP, PC AKROPOLIS ir Vokiečių g. 15-31Palangoje Vytauto g. 94AKaune I. Kanto g. 22 ir Islandijos pl. 32

Manome, jog pakuočių rūšiavimas yra labai svarbus aspektas mūsų kasdienybėje. Tačiau, kalbant apie pakuočių panaudojimą antrą kartą, turime šiek tiek kitokią nuomonę. MANILLA MED pakuočių atgal nerenkame, nes: 

1. Panaudotose pakuotėse kaupiasi daug įvairiausių bakterijų. Tam, kad užtikrinti, jog bakterijų norma yra leistina, būtina atlikti mikrobiologinius tyrimus. Jei bakterijų pakuotėje yra daugiau nei leidžiama, produktas sugenda greičiau, ko pasėkmė yra rizika susirgti odos ligomis. 

2. Tam, kad pakuotę būtų galima naudoti antrą kartą, reikia ją tinkamai paruošti. T.y pakuotę reikia surinkti, atsivežti į laboratoriją, išplauti, dezinfekuoti. Tai reikalauja daug papildomų resursų (vanduo, elektra). Dėl to kyla klausimas, ar tikrai ruošdami pakuotes kitam panaudojimui, dar labiau nepakenksime gamtai. Labai raginame mūsų klientus panaudotas pakuotes išplauti ir rūšiuoti į atitinkamus konteinerius. Dauguma mūsų pakuočių yra pagamintos iš bioplastiko, kurį gaminant, į orą yra išleidžiama mažiau CO2 dujų. Taip pat, mūsų visos produktų dėžutės yra iš perdirbto popieriaus. 

Odos priežiūros klausimai

Svarbiausia kiekvienai būsimai mamytei žinoti, kad laukiantis vaikelio ar žindant, organizmas tampa jautresnis, pakinta hormoninė ir nervų sistemos, tad net jei iki tol nebuvote niekam alergiška, patartina vengti bet kokių potencialių alergenų ar iritantų. Didžiąją dalį (apie 80 proc.) visų odos alergijų sukelia trys ingredientų grupės – kvapikliai (įskaitant ir natūralius eterinius aliejus), dažikliai ir konservantai. Tad norint apsisaugoti ir išvengti nemalonių odos reakcijų – egzemos, sudirginimo, alerginių odos reakcijų, dermatito – geriausia rinktis kosmetiką be šių priedų.

Visi MANILLA MED gaminiai yra saugūs ir tinkami naudoti nėščioms bei maitinančioms moterims.

Jeigu abejojate dėl priemonių pasirinkimo nėštumo metu, rekomenduojame konsultuotis su savo gydytoju arba kosmetologu.

- Kai odai trūksta elastingumo – jaučiate odos sausumą, diskomfortą, tempimą, pajautrėjimą, oda yra dehidtratuota, suglebusi, pikšvo atspalvio; 

- Kai odai trūksta komforto – ji yra išsausėjusi, „pavargusi“ nuo išorės dirgiklių – temperatūrų kaitos, UV spinduliuotės, laisvųjų radikalų atakos (cigarečių dūmai, miesto oro tarša); 

- Kai dirgina įprastos kosmetikos priemonės; 

- Kai reikia sustiprinti natūralią odos epidermio mitybą bei drėkinimą, norisi daugiau minkštumo, stangrumo pojūčio.

Skirtas visiems odos tipams; Natūraliai pati oda gamina hialurono rūgštį, tačiau šis procesas sulėtėja ties maždaug 28 m., tad nuo to laiko tampa prasminga odai padėti prisisotinti drėgme naudojant hialurono rūgšties serumą.

JEI JAUČIATE DEHIDRATACIJOS POŽYMIUS, SERUMĄ GALITE NAUDOTI PAGAL POREIKĮ, bet kurio amžiaus. Hialurono rūgštis yra ypač svarbus ingredientas dehidratuotos odos būklei pagerinti.

Odos dehidratacija – būklė (ne odos tipas), nuo kurios kenčia tiek sausos, tiek normalios/mišrios, tiek riebios odos savininkės. Jeigu oda tapo dirgli, jautresnė nei įprastai, šiurkšti, šerpetojanti, mažiau švytinti, praradusi skaistumą, stangrumą, o nusiprausus jaučiamas sausumo ir tempimo pojūtis, diskomfortas, atsirado naujų raukšlelių, vadinasi, oda yra dehidratuota ir jai reikia papildomo gilaus drėkinimo.