SIUNTŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą. Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 70 EUR ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 70 EUR siuntimo kaina Lietuvoje – 2,90 eur.

Siuntos Lietuvoje išsiunčiamos ir pristatomos per 1 - 5 darbo dienas. Valstybinių švenčių, išpardavimų metu, siuntų išsiuntimas bei pristatymas gali vėluoti.

 

SIUNTŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Savo prekes siunčiame į visas pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos paštui perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais. Dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos paštu, kai užsakymo suma viršija 200 EUR.

Kainos į užsienio šalis matomos MANILLA svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Pristatymas Lietuvos paštu gali užtrukti iki 10-15 darbo dienų Europos šalyse ir 20 darbo dienų likusiame pasaulyje.
Pristatymas DPD kurjeriu Europos šalyse gali užtrukti iki 5 darbo dienų.

    Ar galiu GRĄŽINTI įsigytą MANILLA kosmetikos priemonę?

    Pagal LR įstatymus kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. Visgi, jei siuntimo metu suskilo pakuotė ar įvyko kitas brokas – priemonę pakeisime. Tokiu atveju siuntinio nuotrauką ir tikslius rekvizitus atsiųskite info@manilla.lt

    Taip pat, norime priminti, kad Manilla – natūrali, rankų darbo kosmetika, todėl minimalūs konsistencijos pokyčiai yra galimi. Taip pat, kadangi gaminame tik iš natūralių ingredientų, kuriuose nėra aršių cheminių priedų, skirtingos partijos kosmetikos produktų spalva bei kvapas priklauso ir nuo to, kokius ingredientus tuo metu gavome iš tiekėjų. Šie ypatumai visiškai nekeičia kosmetikos gaminio veiksmingumo.

    Jei turite kitų nusiskundimų, pastebėjimų arba susidūrėte su alergine reakcija – apie tai mums pranešti galite el. paštu: info@manilla.lt