SIUNTŲ PRISTATYMAS LIETUVOJE

Lietuvoje pristatome siuntas nurodytu adresu per kurjerius arba į nurodytą LP Express arba Omniva paštomatą. Lietuvoje siuntos pristatomos NEMOKAMAI, jei po pritaikytų nuolaidų krepšelio suma sudaro 55 EUR ir daugiau.

Siuntoms, kurių vertė iki 55 EUR siuntimo kaina Lietuvoje – 2,90 eur.

Siuntos Lietuvoje išsiunčiamos ir pristatomos per 1-5 darbo dienas 90 proc. atvejų esant įprastoms visuomenės sąlygoms jos pristatomos per 1-2 d.d. Į paštomatus kurjerių tarnybos pristato ir šeštadieniais. Esant nepalankioms aplinkybėms siuntos gali vėluoti.

Mes bendradarbiaujame su kurjeriais, turime su jais sutartis, bet nuo to momento, kai atiduodame siuntas jiems, nebegalime reguliuoti siuntos kelio ir gauname tą pačią informaciją, kaip ir klientas, užsisakęs produktus. Mes galime tik padėti per savo kurjerių vadybininką pakoreguodami užsakymo informaciją - pvz., jeigu klientas užsakymo metu nurodė blogą buto nr. arba blogai įvedė savo tel. nr. Todėl užtrukus siuntai ar atsitikus kažkokiai kitai aplinkybei, dėl kurios negavote savo siuntos, jūs galite rašyti mums užklausą, kad padėtume atrasti siuntą, ir mes visada padėsime.

Mes esame sąžiningas gamintojas ir iš savo pusės visada padarome viską, kad klientas būtų laimingas ir patenkintas aptarnavimo kokybe. Retkarčiais pasitaiko klaidų, tad labai prašome jūsų supratimo, jas mes būtinai ištaisysime ir kompensuosime patirtą nuostolį. Tačiau jei viską iš savo pusės padarome teisingai, o klientas kalba su mumis necenzūrine, nepagarbia kalba, pasiliekame teisę užblokuoti negarbingai ir negražiai besielgiančių klientų profilius ir neparduoti savo prekių nepaaiškinant priežasties.

Primename, kad pagal LR įstatymus kosmetika nėra grąžinama prekė. Jei įtariate, kad produktas gali netikti jūsų odai, visada rekomenduojame prieš perkant pakuotę išbandyti mėginuką.

SIUNTŲ PRISTATYMAS UŽSIENYJE

Savo prekes siunčiame į visas pasaulio šalis. Siuntas į užsienį Lietuvos Paštui perduodame antradieniais ir ketvirtadieniais. ES šalyse dovanojame nemokamą siuntimą Lietuvos Paštu, kai užsakymo suma viršija 100 EUR.

Pristatymo terminas 1-14 darbo dienų. Pristatymo terminai apskaičiuojami automatiškai pasirinkus kurjerį ir šalį. Siuntų kainos apskaičiuojamos automatiškai nuo krepšelio svorio ir šalies. Kainos į užsienio šalis matomos MANILLA svetainėje susidėjus produkciją į krepšelį ir pasirinkus siuntimo šalį.

Jei kyla klausimų ar nerandate siuntos kainos, rašykite užklausą el. paštu info@manilla.lt.

MĖGINIŲ POLITIKA

Visi perkantys MANILLA internetinėje svetainėje, gaus net 3 atsitiktiniu būdu parinktus mėginius.

Prekybos taškų mėginių politika:

  • Nemokami 2 mėginukai užsakymams už 30-50 EUR;
  • Nemokami 3 mėginukai perkant už 50-70 EUR;
  • Nemokami 4 mėginukai perkant daugiau nei 70 EUR.

 

MOKAMI MĖGINUKAI – kaip jų užsisakyti?

Mokamus mėginius internetu galite įsigyti TIK KAIP MĖGINIŲ RINKINIUS PAGAL ODOS TIPUS.

Įsigyti galite ČIA: https://manilla.lt/meginiai/

ATSKIRUS MOKAMUS MĖGINIUS galima įsigyti mūsų prekybos taškuose ir jie kainuoja po 1 EUR. Vienu metu galima įsigyti iki 10 vnt. mėginių, ne daugiau nei 2 vnt. to pačio produkto.

MANILLA prekybos taškai:

  • Vilniuje CUP, PC AKROPOLIS ir Vokiečių g. 15-31
  • Palangoje Vytauto g. 94A
  • Kaune I. Kanto g. 22 ir Islandijos pl. 32

Ar galiu GRĄŽINTI įsigytą MANILLA kosmetikos priemonę?

Pagal LR įstatymus kosmetikos gaminiai nėra grąžinamos prekės. Visgi, jei siuntimo metu suskilo pakuotė ar įvyko kitas brokas – priemonę pakeisime. Tokiu atveju siuntinio nuotrauką ir tikslius rekvizitus atsiųskite info@manilla.lt

Taip pat, norime priminti, kad Manilla – natūrali, rankų darbo kosmetika, todėl minimalūs konsistencijos pokyčiai yra galimi. Taip pat, kadangi gaminame tik iš natūralių ingredientų, kuriuose nėra aršių cheminių priedų, skirtingos partijos kosmetikos produktų spalva bei kvapas priklauso ir nuo to, kokius ingredientus tuo metu gavome iš tiekėjų. Šie ypatumai visiškai nekeičia kosmetikos gaminio veiksmingumo.

Jei turite kitų nusiskundimų, pastebėjimų arba susidūrėte su alergine reakcija – apie tai mums pranešti galite el. paštu: info@manilla.lt