1. MANILLA dovanų kuponas (toliau – Dovanų kuponas) patvirtina išankstinį apmokėjimą ir suteikia teisę Dovanų kupono turėtojui šiose taisyklėse numatyta tvarka įsigyti prekių ar paslaugų. Dovanų kuponas turi būti pateikiamas prieš atsiskaitant už prekes ir (ar) paslaugas.

2. Dovanų kuponą galima įsigyti visose MANILLA fizinėse prekybos vietose, MANILLA medical SPA centre, MANILLA CLINIC centre arba internetiniame puslapyje www.manilla.lt

3. Dovanų kuponu galima atsiskaityti už prekes ar paslaugas šiose vietose:
Internetiniame puslapyje www.manilla.lt
MANILLA clinic, Upės g. 9, PC VCUP, Vilnius
Manilla skincare parduotuvėje, Upės g. 9, PC VCUP, Vilnius

4. Specialūs pasiūlymai bei dovanos galioja PERKANT dovanų kuponą, bet ne atsiskaitant juo už produktus. Dovanos ir specialūs pasiūlymai yra taikomi užsakymams, jei jų galutinė papildomai sumokama suma po dovanų kuponų panaudojimo siekia sąlygose numatytą sumą.

5. Dovanų kuponas galioja 12 (dvylika) mėnesių nuo jo įsigijimo dienos. Dovanų kupono galiojimo pabaigos data yra nurodyta ant Dovanų kupono.

6. Dovanų kuponas gali būti perduotas trečiajam asmeniui.

7. Dovanų kuponas negali būti keičiamas į pinigus.

8. Dovanų kuponas yra traktuojamas kaip nuolaidų kodas. Atsiskaitant dovanų kuponu, nemokamas pristatymas, dovanų bei kiti specialūs pasiūlymai negalioja.

9. Tuo atveju, kai Dovanų kuponu atsiskaitoma už prekes ar paslaugas, kurių kaina viršija Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, trūkstamą įsigyjamų prekių ar paslaugų kainos dalį galima primokėti grynaisiais pinigais, kreditine arba debetine kortele. Jeigu prekių ar paslaugų kaina yra mažesnė už Dovanų kupone nurodytą pinigų sumą, grąža nėra atiduodama.

10. Dovanų kuponas atsiskaitymui už prekes ir paslaugas gali būti panaudotas tik vieną kartą. Pateikus Dovanų kuponą atsiskaityti už prekes ir paslaugas, Dovanų kuponas jo turėtojui negrąžinamas.

11. Tuo atveju, jei Dovanų kuponas yra sugadintas, suteptas, suplėšytas ar kitaip pažeistas ir dėl to nėra galimybės identifikuoti Dovanų kupono numerio, Dovanų kupone nurodytos pinigų sumos dydžio, Dovanų kuponu atsiskaityti už prekes ir (ar) paslaugas nėra galima, toks Dovanų kuponas nėra keičiamas ir pinigai už jį nėra grąžinami.

12. Įsigyjant Dovanų kuponą PVM sąskaita-faktūra nėra išrašoma. Pageidaujant, sąskaita-faktūra bus išrašoma po paslaugos suteikimo ar prekės įsigijimo.

13. Įmonė UAB Dermofaktorius pasilieka teisę keisti šias Dovanų kupono naudojimo taisykles ir įsipareigoja iš anksto apie tai informuoti interneto tinklalapyje www.manilla.lt.

14. Iškilus klausimas dėl Dovanų kupono pirkimo ar jo panaudojimo galima kreiptis el. paštu info@manilla.lt