„Aš sukūriau kosmetiką, kurią naudodami džiaugiasi dešimtys tūkstančių žmonių Lietuvoje ir visame pasaulyje. Šie drauge su MANILLA padeda saugoti gamtą, kurti sąmoningą bendruomenę, įkvėpti kitus tikėti savimi, jog jie gali geriau ir daugiau. Visi mes esame savo gyvenimo kūrėjais, todėl turime prisiimti atsakomybę, o tai yra MANO ir MŪSŲ visų misija.“ - Rūta Merkytė

SVEIKAS ir NATŪRALUS įdegis. Įmanoma?

Dažnai per žiemą žavesio suteikiantis nuostabus rusvas įdegis, deja, dingsta. Tada daugelis skuba į soliariumus, jog prasidėjus vasarai, savo balta oda nebeakintų aplinkinių. Visgi, soliariumai nėra itin geras pasirinkimas odai, o ir tiesiog deginantis saulėje oda dažnai įdega netolygiai arba nudega. Tad kaip greitai ir saugiai įgauti trokštamą natūralų įdegusios odos atspalvį?

Skaityti daugiau →

Odos priežiūra VASARĄ + dermatologės patarimai

Mūsų oda yra nuolat veikiama išorės dirgiklių, kurie kinta, keičiantis metų laikams. Žiemą, praleidžiant daug laiko patalpose, itin svarbu drėkinti odą. Visgi, dabar, atšilus orams, keičiasi ir odos priežiūra bei grėsmės. O geriausias būdas išvengti erzinančių spuogų, nudegimų saulėje ar išbėrimų – laikytis vasarai subalansuotos odos priežiūros rutinos. 

Skaityti daugiau →

Inovatyviosios MANILLA NAUJIENOS – CBD kremas ir serumas!

Taip, tai yra tiesa, jog vienas produktas jūsų odai nepadarys neįtikėtinų stebuklų, tačiau nuosekli odos priežiūra ir tarpusavyje derantys produktai norimų rezultatų pasiekti tikrai padės!

Nepaisant to, rinkoje išties egzistuoja inovatyvių ir savo stipriu poveikiu odai pasižyminčių ingredientų, kurių kombinacija gali kardinaliai pakeisti jūsų odos būklę.

Skaityti daugiau →

MANILLA aukso medalininkai – KODĖL jie užbūrė mūsų širdis?

Jūsų pasitikėjimas mumis jau daugiau nei 5-erius metus, padėjo tobulėti ir siekti aukščiausių kokybės standartų! Per šį laikotarpį, natūrali MANILLA kosmetika užbūrė žmonių širdis ir pelnė net 7 aukso medalius bei 2 tarptautinius apdovanojimus. Kokios MANILLA aukso medalininkų savybės taip sužavėjo mūsų klientus ir kodėl verta rinktis būtent šiuos produktus?

Skaityti daugiau →

MANILLA MEDICAL SPA – naujojo projekto pradžia!

Rugsėjo 2-ąją dieną, atidarėme pirmąjį medicininės estetikos ir SPA centrą. Tai gydytojos Rūtos Merkytės ilgai puoselėtos svajonės išpildymas ir naujas etapas įmonės istorijoje. 

Skaityti daugiau →
  • 1
  • 2
  • 3
  • 7
Manilla
DAUGIAU APIE MANILLA
ir jos įkūrėją gyd. Rūtą Merkytę
Registruokitės ir gaukite MANILLA naujienlaiškius apie geriausius mūsų pasiūlymus, nuolaidas, naujienas ir ne tik! Prenumeratos atsisakyti galėsite bet kuriuo metu.
Ką jums siūlome?

1. Nemokamas siuntimas LIETUVOJE nuo 20 EUR
2. Nemokamas siuntimas VISAME PASAULYJE nuo 100 EUR
3. NEMOKAMOS video konsultacijos
4. Odos tipo nustatymo testas
5. NEMOKAMI 3 mėginėliai perkant už 30 EUR