Gražesnė veido oda vos per 1 mėnesį: kodėl tik nuosekli ir kompleksinė veido odos priežiūra duos rezultatų?

Gražesnė veido oda vos per 1 mėnesį: kodėl tik nuosekli ir kompleksinė veido odos priežiūra duos rezultatų?

Deja, bet kad ir kaip norėtume, vienas serumas, kremas ar bet kokia kita priemonė, kad ir pati prabangiausia ir geriausia tikrai neišspręs visų odos problemų. Veikia tik priemonių bei mūsų veiksmų visuma – tai, kam skiriame dėmesio kasdien. Efektyvu tik tai, kas tampa mūsų rutina.

Atkreipiame dėmesį, kad renkantis tiek veido, tiek kūno priežiūros priemones vertėtų žinoti, jog tos pačios firmos produktai kartu veikia net kelis kartus efektyviau, kadangi vienos linijos veikliosios formulės yra sukurtos taip, jog vienas produktas sustiprintų bei papildytų kito veikimą. Be to, renkantis tą patį gamintoją nereikia gilintis į produkto sudėtį ar baimintis, jog dėl veikliųjų medžiagų nesuderinamumo gali kilti iritacinės reakcijos.

Kodėl kasdienė rutina yra tokia svarbi?

1. Teisingas odos paruošimas – prausimas ir svarbiausia tonizavimas, gali pagerinti vėliau naudojamų priemonių veiksmingumą net iki 30%.

Kaip tai veikia? Prausimas ir odos šveitimas pašalina ant veido susikaupusių nešvarumų sluoksnį ir dėl to kremai bei serumai geriau įsigeria, mažiau kemšasi poros. Savo ruožtu tonikas iškart atstato odos pH, kas leidžia vėliau tepamam serumui ar kremui pradėti veikti iškart, o ne po kelių valandų. Kaip rezultatą mes turime geresnį efektą su mažesnėmis priemonių sąnaudomis.

Būtent todėl ypač svarbu ne tik drėkinti odą, bet ir turėti rutiną, kai odą tinkamai paruošiame bei valome ir taip norimus rezultatus pamatome iškart.

2. Kas penktas žmogus kenčia nuo įvairių odos iritacinių reakcijų, kurias sukelia kosmetika. Tai gali būti dėl naudojamo kremo, šampūno ar dezodoranto sudėtyje esančių aršių konservantų ar prausiklių.

Būtent todėl svarbu žinoti, kad visos jūsų naudojamos priemonės – ypač veidui – yra jums saugios, kuo mažiau irituojančios ir praturtintos kuo didesnę naudą suteikiančiais ingredientais. Mūsų patarimas norint pasiekti nepriekaištingą odą – pasirūpinkite, kad visa jūsų odos priežiūros RUTINA susidėtų iš priemonių, kurios yra saugios tiek žmogui, tiek ir aplinkai.

3. Sąžiningas gamintojas VISADA norės ne tik parduoti ir prekę, bet ir rūpinsis pirkėjų rezultatais.

Nuo pat pirmųjų MANILLA dienų mes konsultuojame savo klientus, gilinamės į jų problemas, klausiame ir atsižvelgiame į rezultatus. Būtent taip mes pamatėme, kad geriausi rezultatai pasiekiami tik labai kruopščiai atrinkus priemones ir sustačius taisyklingą bei pilną rutiną. Be to, sąžiningas gamintojas didesniems krepšeliams visada galės suteikti ir didesnę nuolaidą. 

Koks tas yra taisyklingas kasdienės odos priežiūros RUTINOS eiliškumas? 

1 žingsnis: odos valymas ryte ir vakare

Dažnas galvoja, kad ryte veidas nereikalauja ypatingos priežiūros, tačiau klysta. Nors naktį mes ilsimės, žmogaus kūnas turi apie 3 milijonus prakaito liaukų, kurių darbas nesustoja ir naktį. Dėl šios priežasties rytais oda būna padengta lengvu nešvarumų sluoksniu ir bakterijomis. Tad RYTAIS ODĄ BŪTINA PRAUSTI, nes nešvarumus bei bakterijas būtina pašalinti prieš naudojant tolimesnę odos priežiūrai skirtą produkciją.

Vakare veido prausiklis taip pat turėtų būti naudojamas, kad nuplautume ant veido dienos metu susikaupusius nešvarumus, dulkes bei makiažo likučius.  

2 žingsnis: odos tonizavimas

Tonikas gali ne tik pašalinti nešvarumus ir negyvas odos ląsteles, bet ir pašviesinti odą ar sureguliuoti natūralų jos pH. Dėl oro užterštumo, makiažo, netinkamo gyvenimo būdo natūralus odos pH sutrinka ir tai drastiškai paveikia mūsų odą.  Jei odos pH nėra subalansuotas, oda yra linkusi į sausumą ar atvirkščiai, dažnai vadinamą „blizgios odos efektą„. Naudojant veido toniką šių neigiamų padarinių pavyks išvengti ir taip paruošti odą tolimesniam priemonių naudojimui

3 žingsnis: serumavimas

Kasdienis serumo naudojimas turėtų būti įtrauktas į tinkamą odos priežiūros rutiną. Serumavimas (kelių serumų sluoksniavimas (angl. Serums layering) yra veiksmingas ir pasaulyje pripažintas būdas greitai atstatyti ir pagerinti odos būklę. Serumuose sudėtos itin stiprios veikliosios medžiagos, kurios ir daro didžiausią poveikį odai. Negana to, serumai yra lengvos tekstūros, todėl oda juos greitai pasisavina ir yra pasiruošusi priimti kitas priemones.

Serumo sudėtyje paprastai yra biologiškai aktyvių medžiagų koncentracija, kuri yra gerokai didesnė nei kremo, tad serumas yra daug skvarbesnis produktas. Vienu metu naudojant du skirtingas funkcijas atliekančius serumus, galime tikėtis ir dvigubos naudos, ir greitų pokyčių bei iškart pastebimo rezultato.

Be to, vartojant kelis tos pačios firmos serumus užtikriname stabilizatorių, emulsiklių ir aktyvinančių ingredientų tęstinumą. Taip pat esant tam tikrų medžiagų netoleravimui, naudojant tos pačios firmos produktus atsiranda galimybė identifikuoti, kokia sudedamoji dalis konkrečiai netinka odai, nes paprastai tos pačios firmos priemonėse yra panašių veikliųjų medžiagų, tokių kaip vienas ir tas pats antioksidantas.

4 žingsnis: veido kremas

Priemones ant veido būtina tepti nuo lengviausios iki sunkiausios. Vadinasi, pirma tepame serumą, kuris yra žymiai lengvesnis nei kremas ir pagamintas vandens pagrindu, o vėliau tepame kremas.

Ši seka yra prasminga dėl skirtingų produktų savybių: jei kremą patepsime prieš lengvą priežiūrą (t.y., toniką ar serumą), abu produktai negalės susilieti – kaip ir bandant sumaišyti aliejų su vandeniu. Dažnai aliejaus pagrindu pagamintas kremas net neleistų absorbuoti vandens pagrindu pagaminto produkto ir tai įtakotų priemonės veiksmingumą. Todėl svarbu suteikti odai keletą minučių po kiekvieno produkto, kad atitinkama kosmetika galėtų teisingai ir tolygiai įsigerti, o mes galėtume džiaugtis puikiu rezultatu.

Kasdienės odos priežiūros rutinoje nėra svarbus pasirinkto kremo sodrumas. Visa jo funkcija yra sudaryti savotišką apsauginį barjerą odai ir užtikrinti, kad drėgmė jame išliktų. Dieniniai kremai ne tik užtikrina gerą drėkinimą, bet ir apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Tuo tarpu naktiniai kremai, kurių sudėtyje yra turtingų ingredientų, ypač skatina odos atsinaujinimą miego metu. Jeigu nėra patogu naudoti dieninio ir naktinio veido kremų atskirai, gali rinktis alternatyvą – universalų kremą, pritaikytą tavo odos tipui, kurį galima naudoti tiek ryte, tiek vakare, iškart po serumo.

5 žingsnis: apsauginis saulės kremas

Odos priežiūros priemonės, turinčios apsaugos nuo saulės filtrą,  pirmiausia yra skirtos apsaugoti odą nuo kenksmingų UVA ir UVB spindulių ir paprastai neturi jokio ypatingo priežiūros efekto. Todėl nėra blogai, jei produktas negali prasiskverbti į gilesnius odos sluoksnius.

Nesvarbu, kokia yra saulės priežiūros priemonės tekstūra, ji visada tepama atlikus visus prieš tai išvardintus odos priežiūros veiksmus. 

6 (papildomas) žingsnis: odos šveitimas ir veido kaukės

Veido odos šveitimas ir kaukės yra neatsiejami procesai veido odos priežiūroje. Priklausomai nuo poreikio ar problemos, šios procedūros turėtų būti atliekamos bent kartą per savaitę, nebent ant produkto pakuotės nurodyta kitaip. 

Prieš aplikuojant bet kokią kaukę, būtinas veido odos šveitimo žingsnelis. Priemonės, kurios švelniai šveičia odos paviršių padeda pašalinti negyvas odos ląsteles, kurios per tam tikrą laiką nepasišalino pačios. Tai kur kas labiau padidina toliau dedamos kaukės veiksmingumą

Po odos šveitimo dedamos kaukės. Šios, kaip ir kremai ar serumai, dažniausiai yra skirtos tam tikroms odos problemoms spręsti. Platus pasirinkimas leidžia rinktis iš stipriai drėkinančių ar poras sutraukiančių, sausai ar riebiai veido odai skirtų bei daugybės kitų kaukių. Veido kaukės turėtų būti tepamos ant švarios, ką tik nušveistos ir nuplautos odos. 

Po šių procedūrų odą galima papildomai atgaivinti, sudrėkinti ar pamaitinti pamėgtu toniku, serumu ir/ar kremu

MANILLA RUTINOS 

Tiek nuoseklumo, tiek ir eiliškumo svarba naudojant įvairias odos priežiūros priemones paskatino mus sukurti RUTINAS. Naudojant priemones atskirai, po vieną ar nesilaikant tinkamos eilės tvarkos, priemonės nebetenka dalies savo efektyvumo. Vadinasi, gerų rezultatų tenka gerokai palaukti arba netgi visai nesulaukti.

Kviečiame atlikti MANILLA rutinų testą, kuris jums padės nustatyti jūsų odos tipą bei parinks tinkamiausias priemones specifinio odos tipo problemoms spręsti. Testą galite atlikti ČIA

← Ankstesnis straipsnis Naujesnis straipsnis →