MANILLA MEDICAL SPA – naujojo projekto pradžia!

MANILLA MEDICAL SPA – naujojo projekto pradžia!

Jį žymi ir profesionalams skirtos MANILLA kosmetikos linijos pristatymas. Visos kosmetologinės veido ir kūno procedūros Kaune atidarytame SPA atliekamos su nauja kosmetika bei modernia įranga, tarp jų – ir gydytojos Rūtos vardu pavadinta procedūra.

Įgyvendino seniai puoselėtą svajonę 

Kosmetika yra tik viena iš sričių, kurią noriu gyvenime puoselėti. Dar studijuojant mediciną, man buvo artimas holistinis požiūris į žmogaus sveikatą, visada domino aplinkos įtaka žmogaus psichinei, emocinei, dvasinei būsenai. Plačiai domiuosi neuropsichologija, prichoterapija, koučingu. Akivaizdus ir aromaterapijos, masažo, įvairių atsipalaidavimo technikų, meditacijos poveikis žmogaus organizmui

Keliaudama po Azijos, Amerikos šalis, tokias kaip Balis, Vietnamas, Tailandas, Meksika, lankiausi ne vienoje dešimtyje SPA centrų ir išbandžiau šimtus jų procedūrų, o turėti SPA saloną – viena iš mano senųjų svajonių. 

Kadangi pati esu gydytoja, mokslo ir gamtos procesų sintezė man yra atsakymas į visus klausimus. Tad, kurdama MANILLA SPA konceptą, neabejotinai apjungiau naujausias dermatologijos, kosmetologijos, medicininės estetikos žinias kartu su tradicinėmis atsipalaidavimo procedūromis. 

Kai su komanda priėmėme sprendimą, kad jau laikas ir galime atidaryti pirmąjį medicininės estetikos ir SPA centrą, tvirtai žinojau, koks jis turi būti. Svečias nuo pat pirmos minutės turi jausti tik jam skirtą dėmesį ir rūpestį. Vos peržengus SPA slenkstį, jis turi būti apsuptas aplinkos, kuri paskatintų pamiršti visas problemas, lyg nukeltų į visai kitą vietą, kitą pasaulį.

Asmeninis dėmesys darbuotojų atrankai ir interjerui 

Paprastai nebedalyvauju priimant naujus darbuotojus, tačiau buriant kolektyvą medicininės estetikos ir SPA centrui, kelias dienas vykau į Kauną ir asmeniškai bendravau su visomis kandidatėmis, kad įsitikinčiau, jog čia dirbsiančios specialistės turi ne tik reikiamų žinių ir įgūdžių, bet ir bendraudamos su svečiu natūraliai geba perteikti dėmesį, joms nuoširdžiai rūpi žmogaus nuotaika, savijauta ir, žinoma, odos būklė.

Asmeninį dėmesį skyriau ir SPA interjerui. Geriausios holistinės praktikos sukauptos ir puoselėjamos Pietryčių Azijoje ir Pietų Meksikoje. Atitinkamai SPA įrengtas šių kraštų stiliumi, adaptuojant jį europiečių, lietuvių skoniui. Interjerą kūrusi dizainerė daug laiko skyrė pasaulyje garsių SPA studijoms, rinko detales ir jas pritaikė mūsų salone. Išskirtinę atmosferą leidžia sukurti ir specialiai Balyje užsakyti ir pagaminti autentiški baldai, kurių gamyba ir atgabenimas truko pusę metų.

MANILLA MEDICAL SPA

Nauja kosmetikos linija profesionalams 

Kartu su MANILLA MEDICAL SPA Kaune atidarymu, pristatėme ir naują, profesionalams skirtą, produktų liniją „Essential“. Ją sudaro 25 produktai: aktyvus prausikliai, aktyvieji koncentratai, kreminės bei alginatinės kaukės, veido kremai, masažinis aliejus, SPF apsauginiai kremai bei daugiafunkciniai koncentruoti tirpalai, skirti odos tonizavimui bei prisotinimui veikliosiomis medžiagomis. 

Visos procedūros medicininės estetikos ir SPA centre Kaune atliekamos naudojant naujus kosmetikos gaminius bei inovatyvią kosmetologijos įrangą, kuri taip pat leidžia diagnozuoti odos būklę bei skatina ląstelių regeneraciją, taip užtikrinant, jog jos lengviau įsisavins aktyviąsias naudojamų priemonių medžiagas. 

Procedūrai – gydytojos vardas 

Kaip ir visas MANILLA priemones, gydytoja Rūta išbandė ir naujojo SPA procedūras. Viena jų pavadinta jos vardu – „gyd. Rūtos Merkytės express procedūra“. 

Šią odos terapiją renkuosi tuomet, kai reikia greito poveikio. Daug keliauju, skrydžiai, oro permainos, renginiai, konferencijos, parodos – trukdomas poilsio režimas daro neigiamą įtaką odai. Visada su savimi turiu priemonių rinkinį, kurios nuvalo, sudrėkina ir pamaitina odą. Dabar šią, savo mėgstamiausią, procedūrą perdaviau SPA dirbantiems profesionalams, kad visi galėtų išbandyti ir pasidžiaugti mano atrastu express gražios odos protokolu 

Iš viso MANILLA MEDICAL SPA lankytojams pagal jų veido odos tipą ir būklę gali būti parenkamos bei atliekamos daugiau nei dešimt skirtingų veido procedūrų, kurios taip pat derinamos su veido masažu. Apie 130 kv. metrų ploto SPA kauniečiams bei miesto svečiams atliekami ir kūno šveitimai bei įvyniojimai, kūno priežiūros ritualai bei masažai. Vienu metu MANILLA MEDICAL SPA gali priimti šešis klientus. Jiems aptarnauti ir procedūroms atlikti įdarbinta dešimt specialistų.

MANILLA MEDICAL SPA

Šis SPA centras yra dar vienas projektas skirtas palepinti klientams ir suteikti tik pačius geriausius potyrius, kadangi tai yra mūsų pagrindinis tikslas! Kviečiame registruotis vizitams pasinaudojant mūsų internetine svetaine www.manillaspa.lt

← Ankstesnis straipsnis Naujesnis straipsnis →