REZULTATAI po 30 d. rūgštinių priemonių naudojimo. Ar gali MANILLA SOLUTIO linija padėti nuo spuogų ir perdėto odos riebalavimosi?

REZULTATAI po 30 d. rūgštinių priemonių naudojimo. Ar gali MANILLA SOLUTIO linija padėti nuo spuogų ir perdėto odos riebalavimosi?

Žmonės, turintys riebią veido odą neleis sumeluoti – dažnai efekto norisi nedelsiant. Būtent šio tipo odos priežiūrai dažai naudojamos priemonės, turinčios alkoholio, silikonų, organinių rūgščių. Dažnai tokios priemonės yra momentinio poveikio, o sausinantis odą alkoholis tik labiau dirgina ir erzina odą, skatina didesnę riebalinių liaukų sebumo produkciją sukeldamas ilgalaikę odos dehidrataciją. Būtent todėl turintys tikrai problematišką odą jaučiasi beviltiškai ir neranda jokio sprendimo būdo. 

MANILLA riebios odos iššūkis

Riebios odos sebumo kontrolės balansui labai svarbi ilgalaikė priežiūra ir efektyvus rezultatas. MANILLA gydytojai ir laborantai kuriant kosmetiką naudojasi savo specifinėmis mokslinėmis žiniomis bei įgūdžiais ir savo gaminamose priemonėse išvengė aršių alkoholių, dirginančių ir erzančių net pačią „storiausią“ odą, ilgainiui sukeliančių gilią dehidrataciją, dėl ko tik dar sunkiau subalansuoti odos sebumo produkciją. Taip pat buvo išvengta ir apgaulingų "sausųjų" aliejų - silikonų, kurie imituoja lengvą produkto tekstūrą, bet neneša jokios naudos pačiai odai.

14 savanorių pasiryžo ir įsipareigojo 30 dienų naudoti odą tausojančias, bet kartu ir riebią odą balansuojančias MANILLA priemones. Eksperimento metu visi dalyviai naudojo MANILLA SOLUTIO linijos, skirtos riebiai ir probleminei odai priemones, kas 10 dienų stebėjo savo odos būklę ir fiksavo rezultatus.

Dienos rutina buvo sudaryta kiekvienam individualiai, tačiau visi tiriamieji kasdien naudojo 4 būtinuosius MANILLA produktus ir bent kartą per savaitę aplikavo MANILLA SOLUTIO veido kaukę. 

Kuo ypatingi iššūkio metu naudoti produktai, jų sudėtys?

Visuose SOLUTIO linijos produktuose rasime odą balansuojančių ingredientų. Pagrindiniai aktyvieji komponentai – inkapsuliuota BHA salicilo rūgštis, AHA rūgščių kompleksas, hamamelio ir arbatmedžio ekstraktai. Inkapsuliuota BHA salicilo rūgštis – tai B-hidroksi-grupės rūgštis. Ji ypatinga tuo, jog mikrosferinės kapsulės lengvai prasiskverbia per aliejinę plėvelę, susidariusią odos paviršiniuose sluoksniuose, mikro kapsulės atsiveria ir koncentruota salicilo rūgštis įsiskverbia į poros vidų. Giliai poroje esanti rūgštis geba ištirpdyti joje susikaupusias negyvas odos ląsteles, riebalų ir nešvarumų sankaupas. Ji švelniai, tačiau efektyviai valo odą, mažina uždegimą, nes yra pagamina iš priešuždegiminio vaisto pirmtako - aspirino. Be to, kad salicilo rūgštis yra svarbus aktyvus priešuždegiminio vaisto - aspirino (acetilsalicilo rūgšties) - metabolitas, ši rūgštis plačiai žinoma dėl savo poveikio p. acne sukeltiems ir paprastiesiems spuogams. 

AHA rūgščių kompleksą sudaro glikolio, pieno ir citrinų rūgštys. AHA rūgštys, priešingai nei BHA grupės rūgštys veikia odos paviršiuje, lengvai pašalina negyvų ląstelių sluoksnį ir ištirpdamos vandenyje pasišalina nuo odos. Šio tipo rūgštys taip pat turi unikalią savybę drėkinti odą, mažinti spalvos netolygumus (pigmentaciją), skaistinti odą ir paskatinti odos regeneraciją. 

Hamamelio ekstraktas nuo seno žinomas kaip odą gelbėjanti priemonė, nes padeda spręsti riebios odos problemas ir turi odos poras padedančių sutraukti savybių. Šis ekstraktas padeda reguliuoti riebalų perteklių ir spuogų ar inkštirų atsiradimą. Šviesina senus spuogų paliktus randelius ir kitas odos žymes.

Arbatmedžio aliejus padeda džiovinti iškilusius spuogelius, stabdo bakterijų dauginimąsi ir neutralizuoja bei stabdo tolimesnį spuogelių plitimą.

Iššūkio eiga - kasdienė riebios odos taisyklinga rutina

1. Kiekvieną rytą ir vakarą buvo naudojamas SOLUTIO aktyviai valantis poras veido prausiklis su hamameliu, salicilo rūgštimi ir arbatmedžio aliejumi. Eksperimento metu pastebėjome, kad dalis žmonių netaisyklingai naudoja prausiklį. Pagrindinė taisyklė – prausikliu mes plauname veido odą, tai reiškia jog ne tik aplikuojame prausiamąja priemonę ant odos, bet taip pat būtini ir aktyvūs prausiamieji judesiai. Nuplaunami produktai skirti suskaidyti riebalus, išvalyti poras ir būti pašalinti su vandeniu. Jie nėra tinkami naudoti kaip kaukė, todėl labai svarbu nuplaunamus produktus švelniai pašalinti nuo odos. Prausiamieji-masažuojamieji judesiai atliekami iki 2 min.

2. Po kiekvieno plovimo veidas tonizuojamas SOLUTIO sebumo išsiskyrimą reguliuojančiu toniku su AHA rūgštimis ir ananasų ekstraktu. Tonikas – dažnai pamirštama kosmetikos priemonė, kuri gali labai pagerinti odos būklę sureguliuodama pH, sudrėkindama, atgaivindama, palengvinanti regeneraciją ir švelniai eksfolijuojanti negyvas ląsteles. Tonikas yra praturtintas riebios odos sudirgimus ir pažeidimus mažinančiais ekstraktais, o pantenolis jo sudėtyje leidžia efektyviau subalansuoti odos medžiagų apykaitą.

3. Du kartus per dieną į odos priežiūros rutiną įtrauktas sebumo išsiskyrimą reguliuojantis serumas su aktyviu polifenolių kompleksu ir bambuko silicio pudra. Vakarais jis taip pat buvo derinamas su NUDITUM linijos hialurono rūgšties serumu, siekiant padidinti giluminių epidermio sluoksnių drėgmės lygį. SOLUTIO linijos serumas turi savybę sugerti riebalų perteklių. Sudėtyje esantys unikalūs polifenoliai reguliuoja ir mažina odos sebumo gamybą, padeda stabdyti aknės bakterijų plitimą ir apsaugo nuo jų sukeliamų uždegimų. Polifenoliai taip pat padeda slopinti spuogus ir malšinti odos raudonį.

4. SOLUTIO arba SOLUTIO ir NUDITUM linijos serumai visada užrakinami SOLUTIO linijos matiškumo suteikiančia emulsija su salicilo rūgštimi ir rozmarino ekstraktu. Tai lengva, odą drėkinanti ir matiškumą dėl gausybės odą balansuojančių ekstraktų suteikianti emulsija. Jos sudėtyje taip pat rasime BHA grupės rūgščių, todėl oda apsaugoma nuo nešvarumų kaupimosi. Šiam gaminiui atlikti tyrimai parodė, kad po mėnesio naudojimo sebumo išsiskyrimas tiriamiesiems sumažėjo net 26%, tad tai puiki priemonė toms, kurios niekaip negali sukontroliuoti savo odos blizgėjimo.

5. Ši rutina kartą arba du per savaitę praturtinama SOLUTIO linijos kaukės SPA procedūra. Tai gelinės tekstūros odos neapsunkinanti kaukė. Su šia, lygiai taip, kaip ir su kitomis veido kaukėmis svarbu laikytis instrukcijos ir neviršyti siūlomo laiko naudojimo instrukcijoje. Kaukė – tai itin aktyvi, greitai ir efektyviai odą maistinėmis medžiagomis prisotinanti priemonė. Tai nėra produktas, pritaikytas palikti ilgam laikui ant odos, todėl svarbu jos likučius pašalinti nuprausiant veidą vandeniu. Kaukė šioje rutinoje buvo naudojama tarp prausiklio ir toniko – nuprausus veidą prausikliu, aplikuojame kaukę, vėliau ją kruopščiai nuplauname vandeniu ir nuvalome toniku. Ši kaukė giliai prasiskverbia į odą, išvalo užsikimšusias odos poras ir jas sutraukia, efektyviai pašalina negyvas odos ląsteles ir skatina naujų ląstelių atsinaujinimą.

Po 30-ties dienų laikantis tokios veido priežiūros rutinos dauguma dalyvių nusprendė tęsti ją ir toliau, nes  išoriškai pagerėjo odos būklė: sumažėjo odos blizgumas, raudonis, pagerėjo sebumo kontrolė ir sumažėjo spuogelių kiekis, atsiradimo dažnis ir jų intensyvumas.

Iššūkio dalyvių rezultatai

14 savanorių (13 moterų ir 1 vyras) pasiryžo ir įsipareigojo 30 dienų naudoti tausojančias, bet kartu ir riebią odą balansuojančias MANILLA priemones. Svarbu paminėti, jog visi dalyviai suaugę – vidutinis dalyvio amžius 27 m. Eksperimento metu visi dalyviai naudojo SOLUTIO linijos priemones, kas 10 dienų stebėjo savo odos būklę ir fiksavo rezultatus.  

Eksperimento metu dalyviai dalyvavo 3 etapuose:

Pirmojo etapo metu visi dalyviai susipažino su odos struktūra, normalia anatomija, fiziologija, sužinojo, kodėl oda yra riebi, kaip formuojasi spuogai, o svarbiausia – kaip to išvengti. Šio etapo metu visų dalyvių odos būklė buvo įamžinta fotografijose ir svarbiausia, kiekvienas dalyvis gavo išsamią konsultaciją apie kosmetikos produktus, jų sudedamąsias dalis bei jų poveikį. Sudarytos kosmetikos naudojimo programos ir pradėti pildyti odos stebėjimo dienoraščiai.

Antruoju ir trečiuoju etapu dalyviai akylai sekė savo odos būklę, žymėjo pastebėjimus, vertino jos vizualinę būklę bei pojūčius naudojant kosmetiką ir visos dienos metu. Galiausiai buvo pakartotinai įamžinta odos būklė, apibendrinti kosmetikos poveikio rezultatai.

Po pirmojo naudojimo etapo dauguma dalyvių teigė, jog oda tapo geresnės būklės ir odos medžiagų apykaitos balansas yra pagerėjęs nuo produktų naudojimo pradžios. Oda kėlė mažiau diskomforto, veido spalva tapo vienodesnė, o blizgumas mažiau intensyvus, sumažėjo spuogelių kiekis ir intensyvumas.

 

Dalyviai teigė, jog po pirmojo iššūkio etapo oda tapo matiškesnė, nors spuogelių visiškai išnaikinti ir užkirsti kelią naujų atsiradimui dar pilnai nepavyko. Net 12 iš 14 dalyvių pastebėjo greitą poveikį odos spalvai ir blizgesiui – oda atrodė tolygesnė, o blizgumas sumažėjęs. Esami spuogeliai, dalyvių teigimu, greičiau rezorbuodavosi arba lengviau sugydavo. Dalis pastebėjo, jog naudojant odą valančius produktus, daugiau laiko praleidžiant kondicionuojamose patalpose ir esant didesnei temperatūrų kaitai oda apskritai tapo kiek jautresnė, lengviau išsausėjanti. Tokiems dalyviams prie visos veido priežiūros rutinos buvo pridėtas MANILLA 2% hialurono rūgšties serumas su vitaminu C, naudojamas vakarais, siekiant atstatyti drėgmės balansą ir užtikrinti norimą odos apsaugą nuo dehidratacijos.

 

 Iššūkio dalyvio citatos (kalba netaisyta):

Didžiausią poveikį pirmojo etapo metu dalyviai jautė naudodami SOLUTIO Aktyviai valantį poras veido prauskį su hamameliu, inkapsuliuota salicilo rūgštimi ir arbatmedžio aliejumi bei SOLUTIO Sebumo išsiskyrimą reguliuojantį serumą su aktyviu polifenolių kompleksu ir bambuko silicio pudra. Naudojant produktus jautresnės odos dalyviai jautė nedidelį tempimo ir noro daugiau drėkinti odą pojūtį, tačiau didesnei daliai oda atrodė gaivi, lengva bei elastinga. Vidutinis laikas iki pastebimo odos susiriebalavimo buvo 8 valandos.

Iššūkio dalyvių citatos (kalba netaisyta):

Antruoju etapu vienu mylimiausių dalyvių produktu (33% dalyvių) tapo SOLUTIO Poras sutraukianti veido kaukė su rozmarino ekstraktu, arbatmedžiu ir AHA/BHA rūgštimis. Daugumai dalyvių stebėtas sumažėjęs intensyvus riebalavimasis, spuogelių dažnumas, o jų atsiradimas buvo siejamas su hormoniniu, dažniausiai menstruacijų ciklo fonu. Taip pat šiame etape pusė visų dalyvių vakarais naudojo MANILLA gilaus drėkinimo serumą su hialurono rūgštimi ir vitaminu C. Kadangi SOLUTIO linijoje gausu B-hidroksi rūgščių, viena iš galimų reakcijų yra lengvas odos sausumas, siekiant subalansuoti riebalų apykaitą. Šiam procesui tik pradedant vykti, kol odos būklė nėra nusistovėjusi, lengvas sausumas pastebimas gan dažnai, tačiau naudojant papildomas drėkinimo priemones ši būklė gana greitai praėjo. Jau po dviejų savaičių pastebėtas prailgėjęs odos nesiriebalavimo laikas, kai odos blizgumas pastebimas tik vakare. Daugumos dalyvių oda įgavo spindesio, švytėjimo. 50% dalyvių teigė, jog sumažėjo atsirandančių spuogelių ir 21% stebėjo greitesnę savaiminę spuogelių rezorbciją jiems atsiradus. O daugiau nei pusei dalyvių odos stiprus susiriebalavimas buvo stebimas daugiau nei po 12 valandų nuo paskutinio prausimo ir priemonių aplikavimo. Tai du kartus ilgiau, nei vidutinė dalyvių odos susiriebalavimo trukmė eksperimento pradžioje.

 

 

Iššūkio dalyvių citatos (kalba netaisyta):

 

Po produktų aplikacijos dalyviai nebejautė sausumo ar jo keliamo diskomforto.

Iššūkio dalyvių citatos (kalba netaisyta):

 

Paskutiniame etape dalyvių oda buvo akivaizdžiai mažiau riebi, išreikštas palengvėjęs varginantis riebumo ir blizgumo pojūtis. Dauguma dalyvių teigė, jog greičiausią efektą ir odos lengvumą suteikia SOLUTIO Aktyviai valantis poras veido prausklis su hamameliu, inkapsuliuota salicilo rūgštimi ir arbatmedžio aliejumi. Oda tapo mažiau jautri, kai kuriems po produktų aplikacijos išlieka lengvas tempimo pojūtis, tačiau tik trumpam. Daliai stebimas mažesnio odos riebumo efektas, kuris tęsiasi kelias dienas po kaukės aplikacijos. Nei vienas iš dalyvių projekto metu nepastebėjo papildomų neigiamų reakcijų, o vidutinis pastebimo riebalavimosi laikas siekia 10 val.  Net 40% dalyvių teigė, jog spuogelių atsiradimas ir jų būklė tapo daug labiau subalansuota, lyginant su eksperimento pradžia.

Galutinius rezultatus galite išvysti ir odos dalyvių būklę prieš ir po :

Dėkojame visiems dalyviams už kantrybę, pasitikėjimą, klausimus ir abipusę pagalbą. Linkime ir toliau pačios geriausios draugystės su MANILLA  ir sėkmingos kelionės švytinčios ir sveikos odos link!

Visas šio iššūkio metu naudotas priemones galite rasti viename rinkinyje, kurį įsigyjant taikoma -20% nuolaida. Rinkinį rasite čia: https://manilla.lt/rinkinys-riebiai-odai-solutio.html

← Ankstesnis straipsnis Naujesnis straipsnis →