Aktyvieji ingredientai – KAS tai ir KODĖL šie svarbūs kosmetikoje?

Aktyvieji ingredientai – KAS tai ir KODĖL šie svarbūs kosmetikoje?

Kas yra aktyvieji ingredientai ir kodėl jie tokie svarbūs?

Odos priežiūros gaminių aktyvieji ingredientai yra atsakingi už pagrindinę konkretaus produkto funkciją. Šių medžiagų yra visų rūšių odos priežiūros produktuose, net ir natūraliuose. 

Veikliųjų medžiagų, kitaip vadinamų aktyviųjų ingredientų savybės skiriasi nuo kitų ir yra būtinos norint, kad odos priežiūros produktai veiktų ir spręstų atitinkamas odos problemas, pavyzdžiui, odos dehidrataciją, spuogelių atsiradimą, odos elastingumo ar skaistumo praradimą bei kitas. Kosmetikos produktai su tokiais ingredientais per gana trumpą laiką gali padėti pasiekti matomų, norimų rezultatų.

Kokie yra efektyviausi aktyvieji ingredientai?

Pagrindinės veikliosios medžiagos, kurių turėtumėte ieškoti kosmetikos sudėtyje yra:

Hialurono rūgštis – drėkina giliausius odos sluoksnius, pagerina drėgmės įsisavinimą ir išlaikymą odoje;

Kolagenas – padeda išlaikyti elastingą, stangrią bei lygią odos struktūrą;

Niacinamidas – skaistina odą, padeda itin efektyviai atstatyti odos būklę, sumažinti senėjimo ir pigmentinių dėmių formavimosi požymius;

Vitaminas C – skatina kolageno gamybą, skaistina ir šviesina odą, veikia kaip antioksidantas;

Vitaminas B5 (D-Pantenolis)  – padeda nuraminti ir subalansuoti odą, drėkina;

AHA rūgštys – eksfolijuoja, šveičia odos paviršių ir slopina uždegimus;

BHA rūgštys – padeda pašalinti negyvas ląsteles ir sebumo perteklių giliai iš porų;

Kiti aktyvieji ingredientai kaip baltasis molis, vitaminas A, hamamelio ekstraktas, arbatmedžio aliejus, sviestmedis, saldžiųjų migdolų aliejus ir t.t.

Jei kosmetikos produkto sudėtyje atpažinsite net kelis aktyviuosius ingredientus, tuomet neabejokite produkto poveikiu, nes šis padės spręsti kelias odos problemas, pavyzdžiui, hialurono rūgšties ir vitamino C duetas drėkins ir skaistins odą.

Kokių produktų su aktyviais ingredientais vertėtų ieškoti kiekvienam odos tipui?

Riebios odos savininkėms pirmiausia vertėtų ieškoti produktų su AHA, BHA rūgštimis. MANILLA SOLUTIO linijos priemonės yra rūgštinės, tad aktyviai valantis prausiklis ar sebumą išsiskyrimą reguliuojantis tonikas būtų puikus pasirinkimas.

Mišrios odos pagrindinės problemos yra skaistumą praradusios, sausos ir riebios odos zonos. Odą reikėtų drėkinti MANILLA MOMENTUM linijos koncentruotu hialurono rūgšties serumu, valyti su SOLUTIO prausikliu, o skaistinti odą padės UNISON linijos koncentruotas vitamino C serumas ampulėse, kurio sudėtyje kartu yra ir niacinamido.

Brandžiai odai yra svarbūs hialurono rūgšties, kolageno, vitamino A ir C aktyvieji ingredientai. Taigi, MOMENTUM linijos koncentruotas hialurono rūgšties serumas, NUDITUM stangrinantis kolageno serumas ir MOMENTUM skaistinanti paakių emulsija efektyviai kovos su brandžios odos problemomis.

Sausai odai yra labai svarbus ne tik drėkinimas, bet ir maitinimas. Todėl, be MANILLA hialurono rūgšties serumo, sausiaodėms vertėtų turėti produktą su sviestmedžio, D-Pantenolio, saldžiųjų migdolų aliejaus ingredientais, pavyzdžiui, MANILLA SILENTIUM linijos apsauginį-maitinamąjį kremą.

Normaliai odai tinkamiausi ingredientai yra hialurono rūgštis, kolagenas, D-Pantenolis, baltasis molis, tad tokiai odai NUDITUM hialurono ir kolageno serumai bei 2in1 šveitiklis-kaukė yra TOP produktai.

Linkime jums patirti efektyvius odos pokyčius ir nepamiršti skaityti kosmetikos produktų sudėčių, ieškoti aktyviųjų ingredientų, tinkamų jūsų odos tipui!

← Ankstesnis straipsnis Naujesnis straipsnis →